Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dumni z naszych - Promocja z kartami piłkarzy
Autor Wiadomość
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-19, 21:42   

Ja tam wolę, żeby wspierali sport zamiast bezrobocia.
 
     
@patogen123 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 27 Mar 2017
Posty: 419
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-07-20, 07:08   

MalaAsia napisał/a:
patogen123 napisał/a:


Jak środowisko piłkarskie odda wszystkie pieniądze, które wyciągnęło od państwa i przestanie reprezentować Polskę to wtedy będzie się mogło w spokoju kompromitować ile chce.


Wydałeś już stosowne rozporządzenie? Kiedy wchodzi w życie?


Nie trzeba rozporządzenia, żeby się śmiać z tych patałachów.
  Ocena JMP: 3/10
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-07-20, 07:35   

patogen123 napisał/a:


Nie trzeba rozporządzenia, żeby się śmiać z tych patałachów.

Nie schrzani niczego tylko ten co nic nie robi, są tacy co nic nie potrafią, a z innych się naśmiewają, a są tacy co potrafią więcej od innych, a nie wyśmiewają, bo znając swoją wartość nie potrzebują dowartościowywać się czyimś kosztem. W następnych mistrzostwach pokaż jak nie być patałachem i zagraj lepiej od nich :)
 
     
@patogen123 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 27 Mar 2017
Posty: 419
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-07-20, 11:26   

Jestem od nich lepszy, bo:
- nie pasożytuję na publicznych pieniądzach,
- swoje obowiązki w pracy wykonuje sumiennie,
- nie ubieram barw narodowych, żeby odwalać takie cyrki jak końcówka meczu z Japonią.


Śmieję się z nich, bo są śmieszni, więc niech przynajmniej w ten sposób częściowo zrekompensują tę ciężką kasę, która idzie na tragifarsę pod tytułem polska piłka nożna.
  Ocena JMP: 3/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-07-20, 14:55   

a ja patrzę na to inaczej , najpierw było dmuchanie balonu :D , co u niektórych wzbudziło wielkie nadzieje a wystarczyło tylko obiektywnie , spokojnie i na chłodno ocenić szanse naszej reprezentacji i wtedy nie byłoby wielkiego rozczarowania i płaczu
jeszcze coś , jesteśmy narodem który albo kocha albo nienawidzi , uczucia pomiędzy są mało popularne a hejt na forach internetowych to prawie sport narodowy :D
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-07-20, 19:35   

patogen123 napisał/a:
Jestem od nich lepszy, bo:
- nie pasożytuję na publicznych pieniądzach,
- swoje obowiązki w pracy wykonuje sumiennie,
- nie ubieram barw narodowych, żeby odwalać takie cyrki jak końcówka meczu z Japonią.


Śmieję się z nich, bo są śmieszni, więc niech przynajmniej w ten sposób częściowo zrekompensują tę ciężką kasę, która idzie na tragifarsę pod tytułem polska piłka nożna.

No, skoro w swoich oczach jesteś lepszy od tych, co dostali się do kadry narodowej, to niezły z ciebie megaloman ... ale to w sumie żadna nowina dla tych, co czytają twoje wypowiedzi :)
 
     
@sylwuńka 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 06 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: warszawa
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-07-21, 05:52   

Natknelam sie na post na fb ze reprezentacja Chorwacji cale zarobione pieniadze na MŚ ponad 26mln euro przekazala na rzecz potrzebujacych dzieci. Bardzo szlachetne,nasi pilkarze i tak sa zarobieni z reklam i innych pierdol tez mogli by taka akcję zrobic. Caly ten wyjazd nie wyszedl by na darmo w oczach wielu Polakow. ;)
_________________
Jestem zakręcona...
  Ocena JMP: 7/10
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-07-21, 08:16   

sylwuńka napisał/a:
Natknelam sie na post na fb ze reprezentacja Chorwacji cale zarobione pieniadze na MŚ ponad 26mln euro przekazala na rzecz potrzebujacych dzieci. Bardzo szlachetne,nasi pilkarze i tak sa zarobieni z reklam i innych pierdol tez mogli by taka akcję zrobic. Caly ten wyjazd nie wyszedl by na darmo w oczach wielu Polakow. ;)


Brawo jest to fake news
 
     
@sylwuńka 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 06 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: warszawa
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-07-21, 10:04   

u8t3io3p napisał/a:
sylwuńka napisał/a:
Natknelam sie na post na fb ze reprezentacja Chorwacji cale zarobione pieniadze na MŚ ponad 26mln euro przekazala na rzecz potrzebujacych dzieci. Bardzo szlachetne,nasi pilkarze i tak sa zarobieni z reklam i innych pierdol tez mogli by taka akcję zrobic. Caly ten wyjazd nie wyszedl by na darmo w oczach wielu Polakow. ;)


Brawo jest to fake news

Fuck racja! Fake. Co nie zmienia faktu ze mogliby cos dobrego zrobic dla innych :D
_________________
Jestem zakręcona...
  Ocena JMP: 7/10
     
~kaskader

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 12 Lut 2017
Posty: 35
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-07-21, 21:24   

Tak się składa, że wielu z nich robi.
 
     
@patogen123 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 27 Mar 2017
Posty: 419
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-07-25, 11:26   

MalaAsia napisał/a:
patogen123 napisał/a:
Jestem od nich lepszy, bo:
- nie pasożytuję na publicznych pieniądzach,
- swoje obowiązki w pracy wykonuje sumiennie,
- nie ubieram barw narodowych, żeby odwalać takie cyrki jak końcówka meczu z Japonią.


Śmieję się z nich, bo są śmieszni, więc niech przynajmniej w ten sposób częściowo zrekompensują tę ciężką kasę, która idzie na tragifarsę pod tytułem polska piłka nożna.

No, skoro w swoich oczach jesteś lepszy od tych, co dostali się do kadry narodowej, to niezły z ciebie megaloman ... ale to w sumie żadna nowina dla tych, co czytają twoje wypowiedzi :)


Nie napisałem, że jestem od nich lepszy w lataniu za piłką, więc to nie jest kwestia megalomanii, ale tego kto jakie wartości wyznaje.

Jeżeli uważasz, że to jak kto kopie piłkę świadczy o tym, jakim jest człowiekiem, to jak najbardziej możesz sobie uważać, że taki Piszczek skazany za korupcję jest lepszym człowiekiem niż ja. Jakoś to przeżyję.
  Ocena JMP: 3/10
     
@mortis 


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 16 Lip 2018
Posty: 165
Skąd: wawka
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-07-25, 11:36   

kto bez winy niech pierwszy rzuci...heh
_________________
morituri te salutant
  Ocena JMP: 5/10
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-07-25, 11:58   

patogen123,Wszystkim na forum i każdemu z osobna już wiadomo, że jesteś lepszy od wszystkich razem i każdego z osobna, masz zawsze rację i gdyby wszyscy razem i każdy z osobna kierował sie tym, co ty wiesz, jak należy, jak byłoby lepiej i co powinien, żylibyśmy w raju na ziemi ;) na razie Jarosław jest jaśnie oświeconym, miłościwie nam panującym Prezesem, może kiedyś zajmiesz jego miejsce i zaprowadzisz swój jedynie słuszny ład we wszechświecie.
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
~Piotrek10020

Stanowisko:
klient

Dołączył: 24 Sty 2017
Posty: 26
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-07-31, 20:35   

Ostatnio w niedzielę Pani kasjerka powiedziała mi że ponownie im przysłali te saszetki z kartami i naklejkami ...... tylko że centrala nie przysłała im instrukcji co mają z tymi saszetkami robić bo nie wiedzą czy mają je sprzedawać czy może rozdawać ... więc miałem przyjść w poniedziałek do nich a w poniedziałek były już inne kasjerki ale nadal nie wiedziały co z tym mają zrobić jak na razie leży na magazynie i czeka na instrukcję .

Czy ktoś wie co biedronka zamierza z tymi saszetkami robić które pod koniec tamtego tygodnia wysłała do sklepów ??? .
 
     
tadam 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Gru 2012
Posty: 671
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-08-01, 10:17   

Można je kupić za 99 groszy.Do połowy sierpnia.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo