Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Prawa pracownika na zasilku rehabilitacyjnym
Autor Wiadomość
jarek_4

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 6
Wysłany: 2018-06-25, 18:00   Prawa pracownika na zasilku rehabilitacyjnym

Czesc. Bardzo prosze Was o pomoc. Chcialem zapytac jak firma podchodzi do zasiłków rehabilitacyjnych czy w okresie trwania zasilku moga mnie zwolnić? Jestem po operacji kregoslupa na L4 przebywam juz pół roku ale nie czuje sie jeszcze na silach aby powrocic do pracy lekarz zaleca zailek ja jednak boje się utraty pracy. Pomóżcie.
_________________
Jarek_4
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-06-25, 18:15   

Poczytaj sobie na forum jak wygląda sytuacja personalna na sklepach ... wszędzie brak ludzi do pracy, więc jeśli pracowałeś spoko raczej nie masz się co bać utraty pracy. Z drugiej strony -jak mają zamiar cię zwolnić, bo pół roku byłeś na l4 to zwolnią, czy na zasiłek pójdziesz czy nie ... gwarancji nikt nie da co zrobi KR w twojej sprawie ... poza tym, jak się nie czujesz na siłach pracować, to chyba, nie zrypiesz sobie ponownie ledwo co naprawionego kręgosłupa, by pokazać biedronce jak oddanym i gotowym do poświęceń jesteś pracownikiem? bo w imię czego chcesz znowu zniszczyć sobie zdrowie o które pewnie nie bez bólu walczysz? ja bym się najpierw postarała wrócić do formy, a potem myślała o powrocie do pracy, a z takimi zdrowotnymi problemami ... to niekoniecznie do biedronki
 
     
jarek_4

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-06-25, 18:26   

Masz rację😐 zdrowie najważniejsze... sam juz nie wiem co mam zrobić. Chcialbym dalej pracować jednak czuje ze ten zasiłek jest mi potrzebny zeby móc wrócić do pracy. Myślałem ze może ktoś byl na zasiłku lub ktos z waszych sklepów i wiecie jak wyglądała sprawa odnośnie powrotu.
_________________
Jarek_4
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2018-06-25, 19:18   

U mnie na sklepie była dziewczyna, która po długim zwolnieniu poszła na zasiłek rehabilitacyjny. Była bardzo dobrym pracownikiem i w sumie wszyscy czekaliśmy na nią z utęsknieniem ;) Miala chore kolano, które wyleczyła chyba tylko po to, aby rozwalić na nowo w Biedronce. Z kręgosłupem nie ma żartów i ten zasiłek wykorzystaj też na znalezienie nowego zatrudnienia. Na Biedronce nie kończy się rynek pracy.
 
     
miecia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 23 Kwi 2017
Posty: 331
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-06-26, 16:14   

Nie masz czego zalowac. Idz na zasilek. I tak jak larikol pisze szukaj cos na wypadek gdyby cie chcieli wyrzucic w co szczerze watpie. Swiat nie konczy sie na Biedronce. Wszedzie pensje I socjale masz zblizone I wszedzie potrzebuja pracownikow. Lidl, kaufland, netto I inne firmy . Nie masz nic do stracenia. A z kregoslupem nie ma zartow. Zus ci potem nie da renty bo to oszusci I kanciarze.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo