Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Słuchawki dla pracownikow
Autor Wiadomość
miecia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 23 Kwi 2017
Posty: 331
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-09-03, 08:59   

brodacz1989 napisał/a:
miecia napisał/a:
A tak apropo dziwnie wygladaja te sluchawy. Osobiscie bym wolala takie jak do telefonu malutkie a nie takie wielgasne jak u kosmity....

wcale nie są duże, a jak się je nosi to się ich nawet nie czuje.
olka3008 napisał/a:
Ja aż sie boje jak Kierowniczka będzie miała takie słuchawki będzie milion zadań-pomysłów na minute plus praca normalna

słuchawki mają pomóc, a nie milion pomysłów i zadań na minutę, jeśli ktoś nie potrafi delegować i zarządzać to takie słuchawki mu w niczym nie poomogą, no chyba tylko, żeby siać jeszcze większy zamęt.
miecia napisał/a:
disco polo niech puszcza. Ruda ruda, tanczy jak szalona...... albo inny desen.

przed otwarciem i po zamknięciu zawsze odpalamy swoją muzę, czas szybciej leci i robota przyjemniejsza :D
ja bym wolała zeby cały czas lekko sciszona muzyka leciała, lepiej sie pracuje, ale wiem ze jesli leci muzyka leci to sa jakies prawa autorskie czy sklep zgode musi miec, cos gdzies obiło mi sie o uszy. A powiedz jakie macie zarobki w Lidlu? lepsze niz w Biedrze? a jakie grafiki macie? pytam z czystej ciekawości
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-09-03, 09:15   

miecia napisał/a:

ja bym wolała zeby cały czas lekko sciszona muzyka leciała, lepiej sie pracuje, ale wiem ze jesli leci muzyka leci to sa jakies prawa autorskie czy sklep zgode musi miec, cos gdzies obiło mi sie o uszy.

tak, dlatego leci specjalna playlista, do której biedra ma wykupione prawa, a nie jakieś hity z list przebojów ;)
miecia napisał/a:

A powiedz jakie macie zarobki w Lidlu? lepsze niz w Biedrze? a jakie grafiki macie? pytam z czystej ciekawości

no i się zaczęło, a dopóki sie nie pochwalił dokąd odszedł, to miał taki święty spokój :D
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
miecia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 23 Kwi 2017
Posty: 331
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-09-03, 09:31   

MalaAsia napisał/a:
miecia napisał/a:

ja bym wolała zeby cały czas lekko sciszona muzyka leciała, lepiej sie pracuje, ale wiem ze jesli leci muzyka leci to sa jakies prawa autorskie czy sklep zgode musi miec, cos gdzies obiło mi sie o uszy.

tak, dlatego leci specjalna playlista, do której biedra ma wykupione prawa, a nie jakieś hity z list przebojów ;)
miecia napisał/a:

A powiedz jakie macie zarobki w Lidlu? lepsze niz w Biedrze? a jakie grafiki macie? pytam z czystej ciekawości

no i się zaczęło, a dopóki sie nie pochwalił dokąd odszedł, to miał taki święty spokój :D
hehe no mógł sie nie chwalić, ;)
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-09-03, 11:37   

odpowiem dyplomatycznie, jako zastępca mam odpowiednią kasę, i zapewnioną stałą podwyżkę co roku plus oczywiście co roczne zmiany stawek mi w to wchodzą,
kasjer ma podobnie,( stawki są na pewno wyższe niż w biedrze, sam fakt że kasjer na dzień dobry z premią weżmie około 3000 brutto)
sprawa taka sama jak wszędzie indziej, to ludzie tworzą sobie warunki pracy takie by każdemu pracowało się dobrze, i jak się obawiałem tak trafiłem do takiej ekipy jaką sam zawsze tworzyłem z większym bądź mniejszym skutkiem, a mianowicie zgraną i wiedzącą jak "RAZEM" osiągnąć sukces, bez rzucania sobie na wzajem kłód pod nogi.

przepraszam moderatorów od odejścia od tematu, ale padło pytanie to i odpowiedź też musi być :)

p.s. grafik normalny i w miarę sprawiedliwy ale jak to mówią jeszcze się nie urodził taki co wszystkim dogodził :D ( a i nie zaczynamy pracy w poniedziałęk tuż po północy jak to chyba tutaj widziałem ktoś się żalił) a w piatki i soboty to maks 22.59 i do domu. (sklep czynnny do 22)
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
miecia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 23 Kwi 2017
Posty: 331
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-09-03, 11:58   

brodacz1989 napisał/a:
odpowiem dyplomatycznie, jako zastępca mam odpowiednią kasę, i zapewnioną stałą podwyżkę co roku plus oczywiście co roczne zmiany stawek mi w to wchodzą,
kasjer ma podobnie,( stawki są na pewno wyższe niż w biedrze, sam fakt że kasjer na dzień dobry z premią weżmie około 3000 brutto)
sprawa taka sama jak wszędzie indziej, to ludzie tworzą sobie warunki pracy takie by każdemu pracowało się dobrze, i jak się obawiałem tak trafiłem do takiej ekipy jaką sam zawsze tworzyłem z większym bądź mniejszym skutkiem, a mianowicie zgraną i wiedzącą jak "RAZEM" osiągnąć sukces, bez rzucania sobie na wzajem kłód pod nogi.

przepraszam moderatorów od odejścia od tematu, ale padło pytanie to i odpowiedź też musi być :)

p.s. grafik normalny i w miarę sprawiedliwy ale jak to mówią jeszcze się nie urodził taki co wszystkim dogodził :D ( a i nie zaczynamy pracy w poniedziałęk tuż po północy jak to chyba tutaj widziałem ktoś się żalił) a w piatki i soboty to maks 22.59 i do domu. (sklep czynnny do 22)
hehe dobrze ze nie 22.59 i poł
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo