Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Masowe zwolnienia po zmianach
Autor Wiadomość
sygri75

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 15 Sie 2014
Posty: 20
0 UP 3 DOWN
Wysłany: 2018-03-04, 18:06   

Limuzynę z szoferem z podgrzewanymi siedzeniami, jedna się będzie zwalniać bo daleko dojeżdża (15km) argument jak jej się coś stanie to kto jej pomoże ! Boże chroń kierowców tirów!
Matki polki z bachorami do obrządzenia tylko na 9 do 14.30, patologie, nikt nie pracuje tylko one, dwie kasjerki na kasie a taka ci powie niech się dziewczyny za robotę wezmą, mistrzynie kasowania rzeczy, których na stanie nie ma i nie było, fachowcy od roznoszenia cen -wyrzuciłam bo cena ta sama, a że się opis i data zmieniła !?nie na jej ograniczony móżdżek ale nikt tylko ona k.. pracownik miesiąca, kultura do kwadratu Jolka, wrzask z kasy, coś ty tu napiekła to nie jest chleb żytni, ano nie jest bo klient kupił inny, oj kodu nie znam, wiocha i obciach, k... mać jaki jest kod na pomarańcze, k... mać kodowniki ,ta wredna kierowniczka przyniosła i jeszcze każe je znać i egzamin zrobi, kwiat kasjerstwa, rzygać się chce

[ Komentarz dodany przez: Larrikol: 2018-03-04, 18:42 ]
A jaki kwiat łaciny...
Ostatnio zmieniony przez 2018-03-04, 18:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
~agap 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 02 Gru 2016
Posty: 34
3 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-03-04, 18:57   

sygri75 napisał/a:
Limuzynę z szoferem z podgrzewanymi siedzeniami, jedna się będzie zwalniać bo daleko dojeżdża (15km) argument jak jej się coś stanie to kto jej pomoże ! Boże chroń kierowców tirów!
Matki polki z bachorami do obrządzenia tylko na 9 do 14.30, patologie, nikt nie pracuje tylko one, dwie kasjerki na kasie a taka ci powie niech się dziewczyny za robotę wezmą, mistrzynie kasowania rzeczy, których na stanie nie ma i nie było, fachowcy od roznoszenia cen -wyrzuciłam bo cena ta sama, a że się opis i data zmieniła !?nie na jej ograniczony móżdżek ale nikt tylko ona k.. pracownik miesiąca, kultura do kwadratu Jolka, wrzask z kasy, coś ty tu napiekła to nie jest chleb żytni, ano nie jest bo klient kupił inny, oj kodu nie znam, wiocha i obciach, k... mać jaki jest kod na pomarańcze, k... mać kodowniki ,ta wredna kierowniczka przyniosła i jeszcze każe je znać i egzamin zrobi, kwiat kasjerstwa, rzygać się chce



Kto awansuje takie osoby na kierowników sklepu? Z takim językiem i kulturą osobistą to pod monopolowym z lumpami stać a nie pracownikami i sklepem zarządzać.
 
     
sygri75

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 15 Sie 2014
Posty: 20
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-03-04, 20:41   

ach ominęło się cudzysłowy, to cytaty słownictwa ludu pracującego w osobach kasjerów, życie
 
     
@hamburger

Dołączył: 07 Paź 2012
Posty: 146
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-03-04, 21:16   

Pani Kierownik myślę iz to na Pani sklepie są tacy kasierzy jakich Szanowna Pani przyjeła, Na moim sklepie takich problemów nie ma,Wołam kierownictwo bo np pomidor papryczkowy zmienił kod i niestety w kodowniku go nie ma A tak w ogóle to wszędzie dobrze gdzie nas nie ma Na szczęście mam super kierownictwo
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-03-04, 21:24   

Logika pracownicy z dnia dzisiejszego.
Stoję przed półką pełną towarów, gdzie ceny są przesunięte o jeden towar w lewo, więc pytam Panią jaki sens ma ta tendencja a ona mi na to, szykuje półki dopiero. Więc ja do niej, że przecież jest gotowa już od jakiegoś czasu tylko ceny się nie zgadzają a ona na to, że cenami zajmuje się później czyt nigdy. Czy naprawdę tak trudno jest przesunąć cenówkę na odpowiednie miejsce po wyłożeniu towaru na półkę ????
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-03-04, 21:35   

kluq napisał/a:
Logika pracownicy z dnia dzisiejszego.
Stoję przed półką pełną towarów, gdzie ceny są przesunięte o jeden towar w lewo, więc pytam Panią jaki sens ma ta tendencja a ona mi na to, szykuje półki dopiero. Więc ja do niej, że przecież jest gotowa już od jakiegoś czasu tylko ceny się nie zgadzają a ona na to, że cenami zajmuje się później czyt nigdy. Czy naprawdę tak trudno jest przesunąć cenówkę na odpowiednie miejsce po wyłożeniu towaru na półkę ????


Jeśli wykładała promocje, obowiązujące od jutra, to mogła uznać, że nie warto tracić na te cenówki czasu, bo wieczorem ona lub ktoś inny będzie i tak zmieniał te ceny na obowiązujące od poniedziałku, ale faktycznie- przesunąć kartkę by na razie się zgadzało powinna odruchowo
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-03-05, 17:07   

One już były aktualne i gotowe na kolejny dzień, cała rzecz się działa wieczorem a zapytałem, bo notorycznie ceny są w innych miejscach niż towar a promocyjnych na 10 produktów są może ze 3 i ze wszystkim biegają ludzie do czytnika albą zamęczają im dupę.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
#Stifler 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 05 Lis 2017
Posty: 73
0 UP 1 DOWN
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2018-03-06, 01:16   

martita299 napisał/a:
czasem mam wrażenie że w biedronce pracują ograniczeni ludzie. zatrudniając sie w biedronce od której dzieliła was odległośc którą ciężko przebyć "z buta" trzeba było myśleć czy was nie przerośnie. tak jakby polak jadący do pracy za granice oczekiwał od pracodawcy zwrotu kosztów dojazdu, zakwaterowania i wyżywienia bo przecież musiał tyle kilometrów przyjechać żeby stawić się w pracy. Ludzie bądźcie poważni, jak wam to sprawia problem zatrudnijcie się w o osiedlowej żabce albo groszku i będziecie miec 5 minut drogi do pracy ale wtedy będziecie narzekac ze za mało placa i macie tylko jeden dzien wolny w miesiącu. Ja nie narzekam na prace bo wszędzie trzeba pracowac a kasjer teraz dostaje około 2100 na reke chodząc do pracy bez zwolnien wiec moim zdaniem to jest duzo jak na pracę powiedzmy sobie szczerze bez większych umiejętnosci, a jak ktoś polowe pensji musi oddac na kredyt i mu nie starcza to trzeba było wczesniej wykalkulowac. teraz możecie hejtować :boks:


Wy to macie w genach bycie niewolnikiem, dostajecie 2100zl na rękę i jeszcze za chwile będziecie swojego pracodawcę całować po rękach. W taki sposob nigdy nic nie osiągnięcie.
  Ocena JMP: 10/10
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-03-06, 11:25   

Stifler, ty bierzesz pewnie na rękę, coś koło 10.000? i wożą cię limuzyną? nie, to niegodne takiej osobistości, raczej prywatnym odrzutowcem, żebyś łaskawie dotarł i raczył zaszczycić swoją obecnością niegodne progi miejsca pracy, a pracodawca to ci pewnie serwuje nie tylko kawę ale i kawiory i homary, by cię w szeregach swoich pracowników zatrzymać ......
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
Anna10013 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 18 Mar 2018
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-03-18, 21:27   

Pracuje w biedrze kilka lat, mieszkam 15km od miejsca pracy. Jak decydowałam się na pracę w tym a nie innym miejscu to znałam zasady jakie obowiązywały. Czyli wiedziałam że pracę zaczynam w różnych godz. Ale najwcześniej o 6.00 a kończę najpóźniej o 22.00. I nocki. Mniej więcej 2 razy w miesiącu wypadła praca do 24.00. Wtedy ktoś musiał po mnie przyjechać. Ale w rachubę wchodziła również taryfa w końcu czasami można. I według was nic się nie zmieniło... ¿¿¿¿¿¿¿ I to ja mam postawę roszczeniową??? Pozostaje tylko szukać nowej pracy.
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-03-19, 10:14   

Anna10013 podziękuj tym co wprowadzili te zmiany i tym co walczyli o te niedziele ;] niestety świat się zmienia i sytuacja zmienia się z roku na roku i niestety ale jeśli chcemy mieć pracę to firma musi robić wszystko żeby zarabiała - broń boże żebym bronił firmy ale z ekonomicznego wariantu to tak musi być. Za jakiś czas znikną te zmiany zaraz po północy i będą pewnie na wcześniejszą godzinę niż 6.
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-03-19, 10:28   

Anna10013, nie wiem czy się odgrażasz w nadziei, że ktoś się tym przejmie i dostosuje godziny pracy do tego co tobie wcześniej odpowiadało, czy poważnie masz takie plany, by zmienić firmę, nowej pracy szukać nikt ci nie zabroni, tak jak nikt pod ciebie grafiku ustawiał na dłuższą metę nie będzie
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2018-03-19, 11:36   

Praca to tylko praca. Nie ta, to inna. Zawsze można szukać i próbować dopasowywać formę zatrudnienia do swoich wymagań, ale i możliwości.
Pracownik, to tylko pracownik. Nie ten, to inny. Nikogo nie poruszy odejście 1, 10, czy 100 bo znajdą się inni. Nikomu nie zależy na tym, aby mieć człowieka na 10 lat. Rotacja w dzisiejszych czasach to normalna rzecz i nikogo nie dziwi.
Błędem jest tkwienie w sytuacji, która nie zadowala i powoduje jakieś stany nerwowe. Jak już odważy się człowiek ten jeden raz zmienić pracę, to zrozumie, że nic w tym strasznego i jest gotów do zmian dużo częściej, bo zdaje sobie sprawę, że zmiana pracy to nie koniec świata. Także tym, którzy się po prostu nie nadają do takiej pracy, nie lubią i nie rozumieją jej specyfikacji, pozostaje życzyć szerszych horyzontów...
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-03-19, 13:05   

Larrikol napisał/a:
Także tym, którzy się po prostu nie nadają do takiej pracy, nie lubią i nie rozumieją jej specyfikacji, pozostaje życzyć szerszych horyzontów...

...i innej/lepszej pracy oraz pozytywnego myślenia :) , alleluja i do przodu :D
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
@woles 

Dołączył: 08 Paź 2010
Posty: 186
Skąd: GMW.cn
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-04-03, 12:20   

dla biedronki jesteś numer sam niczym wiecej
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo