Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Premia/nagroda roczna
Autor Wiadomość
#Florianka 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2017
Posty: 64
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-16, 09:37   

sylwuńka napisał/a:
To i tak Cię oceni a Ty po zwolnieniu się dowiesz.

Ocena jest przeprowadzana tylko z pracownikiem ,wróci ze zwolnienia to pracownik zostanie oceniony.

[ Dodano: 2019-01-16, 09:40 ]
Pyzaa napisał/a:
A niech mi ktoś odpowie na pytanie :-D jestem teraz na zwolnieniu do konca stycznia narazie powinnam być oceniana ale nie jestem i powinnam w tym roku dostać premię roczną...czy bede oceniana po zwolnieniu? Czy w ogóle będę oceniana? No raczej powinnam dostać premie bo tamten rok cały przepracowalam

Pyzaa najlepiej to zadzwoń do Kierownika i zapytaj o ocenę SOP jak to będzie wyglądało i w jaki sposób będziesz oceniana,wydaje mi się ,że po powrocie z L4,raczej powinnaś być przy takiej rozmowie i ocenie
 
     
@sylwuńka 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 06 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: warszawa
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-16, 12:31   

Moja ks np. Oświadczyła że rozmowy przeprowadzi ale może byc tak że ocenę wystawi wcześniej, i dodała że skoro odwoływać od oceny już nie można się poprzez sklep tylko cuw, to ma w nosie co o ocenie sądzimy. :boks:
_________________
Jestem zakręcona...
  Ocena JMP: 7/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-16, 16:49   

Do 31 stycznia ocena musi być wprowadzona do systemu , jeśli ktoś przebywa na zwolnieniu i nie wróci do pracy przed końcem stycznia zostanie oceniony "zaocznie" , każdy pracownik ma prawo ubiegać się o zapoznanie ze swoją oceną a przełożony powinien poinformować , szczególnie w przypadku dłuższej absencji , o ocenie ogólnej .
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
~Adelaa 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 25 Gru 2018
Posty: 26
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-17, 12:50   

A jak to wygląda z tą rozmowa i premia jeżeli przepraxowalam 3 miesiące z roku. Mam mieć tak rozmowę i nie wiem czego się na niej spodziewać. Ktoś poratuje
 
     
Givszoman
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-17, 15:34   

Adelaa napisał/a:
A jak to wygląda z tą rozmowa i premia jeżeli przepraxowalam 3 miesiące z roku. Mam mieć tak rozmowę i nie wiem czego się na niej spodziewać. Ktoś poratuje


Nikt nie poratuje. Wszystkiego się dowiecie jak wrócicie do pracy na swoje sklepy. Przełożeni wam wszystkie wątpliwości wyjaśnią. Co roku jest to samo. Nieco litości. Czy na tym forum są 5-letnie dzieci czy dorośli w wieku minimum 20, a maksimum pewnie 65-70 lat? Co roku te same pytania. Wystarczy forum przejrzeć, zapytać się swojej/swojego KS. Trochę zaangażowania poproszę. Nie jesteśmy dziećmi. αΩ
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-17, 18:48   

Givszoman, a jednak forum istnieje i jest po to by pytać, pewnie, przeglądać już istniejące tematy, pewnie, przeczytać chociaż kilka poprzednich postów nim się zada pytanie, ale to, że ktoś pyta nie znaczy ze jest lub zachowuje się jak 5letnie dziecko i nie ma potrzeby w ten sposób nikogo obrażać za to, że pyta.
Wystarczy napisać np. - Adelaa, przejrzyj kilka postów wstecz bo juz o tym, jakie są kryteria, by podlegać ocenie, była mowa - trochę uprzejmości czy życzliwości nikomu nie zaszkodzi, a uszczypliwości zawsze niepotrzebnie psują atmosferę
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
Kaja23 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 07 Lut 2019
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
  Wysłany: 2019-02-07, 12:25   Trzynastka 13

Czy ktoś może mi wyjaśnić zasady przyznawania 13. I może wiecie do kiedy są wypłacane.... Dziękuję za wszelkie informacje :)
 
     
#Modelinka87 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 18 Sty 2017
Posty: 92
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-02-07, 12:31   

Nie wiadomo czy będą. Jak przyjdzie info ze maja być wypłacone to wszelakie zasady przyznawania będą wyjaśnione.
  Ocena JMP: 9/10
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-02-07, 18:07   

Ooo temat znów ruszył :yeah:
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-02-07, 18:54   Re: Trzynastka 13

Kaja23 napisał/a:
Czy ktoś może mi wyjaśnić zasady przyznawania 13. I może wiecie do kiedy są wypłacane.... Dziękuję za wszelkie informacje :)

Zasady jakie obowiązywały w tamtym roku możesz znaleźć przeglądają c ten temat, a jakie będą w tym roku, dowiemy się gdy podadzą je do wiadomości, prawdopodobnie będą zbliżone do poprzednich, ale żeby mieć pewność, trzeba poczekać na oficjalne info
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
Karolciaaxs 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 15 Maj 2018
Posty: 11
0 UP 0 DOWN
  Wysłany: 2019-03-21, 19:41   premia roczna

Cześć wszystkim :) czy należy mi się premia roczna jeśli pracuje od dnia 1 lutego 2018 roku bo w sumie nie wiem na czym to polega Nawet nie wiedziałam że jest coś takiego jak premia roczna 😂 i kiedy się ją dostaje 😂 podkreślam że pracuje na 3/4 etatu
_________________
Karolka
  Ocena JMP: 6/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-03-21, 20:31   

Karolciaaxs, przeczytaj ostatni post przed twoim , przeszukaj temat i przeczytaj jeszcze raz post przed twoim ;-)
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
~Goldbluszcz

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 08 Lut 2012
Posty: 29
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-03-21, 22:18   

Zasady z ubiegłego roku.


 
     
Givszoman
[Usunięty]

Wysłany: 2019-03-22, 18:45   

Wszystko w swoim czasie. Na razie nic nie wiadomo. I przez najbliższe około 720 godzin nie będzie nic wiadomo. Było mówione o tym N razy, gdzie N należy od 1 do nieskończoności. I to tak bardzo precyzyjnie.
 
     
~k36 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 22 Wrz 2015
Posty: 42
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-03-24, 02:54   

Rozumiem że będąc na zwolnieniu z powodu CIĄŻY to też nie otrzymam nagrody?
  Ocena JMP: 8/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo