Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Inwentury
Autor Wiadomość
tadam 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Gru 2012
Posty: 674
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-27, 11:40   

lujan 3 kartony masła w grudniu nie przyszło Zadzwoniłam do kierownika powiedział że nic z tym nie da się zrobić mam wrzucic w cząstkową.poranna zaraz po inwentaryzacji brak 2 kartonów .Kierownik drugi zadzwonił do centrum i też nic sie nie da z tym zrobic .Znowu nasz -
 
     
Kacperos 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 300
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-27, 12:53   

walą sklepy równo! i nic z tym zrobić nie można?? a osoby sprawdzające wyjeżdżający towar po co tam są?? pieczywo notorycznie w całości nie dojeżdża...
_________________
Nie mowie zegnaj, lecz do zobaczenia...
 
     
@vitalyzd 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 01 Paź 2011
Posty: 149
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-03-02, 15:08   

DC OSZUKUJE ! Okradają własną firmę !!!!! FIRMA okrada firmę ! DC a sklep to jakby 2 różne zakłady pracy ! Lecz nie można kontrolować DC jest to zabronione ! Nawet stworzyli procedurę kilka lat temu o zakazie sprawdzania dostaw ! K O M E D I A ! więc ja mam wyje^%$# w PL i wyniki inwentur :) tyle w temacie .
 
     
#Seven of Nine 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 08 Gru 2014
Posty: 99
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-03-05, 12:26   

Z tymi inwenturami na zero to nie jest taki zły pomysł bo taki wynik nie wpłynie tak na roczną inwenturę bo to nadal dolicza się do wyniku,u nas w sklepie podzieliliśmy kto ma robić inw...na świeżym tj jeden zks mięso ryby,drugi o/w a ja mam wypiek tam zawsze stany się nie zgadzają bo DC bezczelnie nas oszukuje,ostatni wynik miałem prawie 3000 na minus nadwyżki tylko 400 wiec po wyrównaniu stanów w cząstkowej resztę za zgodą som w pl-kę,teraz dogadałem się z SSM że jak zauważam jakieś braki w dostawie(to że wg procedury nie sprawdzamy to już inna historia)to na te braki od razu robię plkę,inaczej nie da się tego utrzymać i potem tylko braki sprzedaży na indeksach.
Ale tak szczerze moim zdaniem to jest podcinanie gałęzi na której siedzimy bo albo zawalimy tymi brakami główną inwenturę albo mamy kosmiczne pl-ki,to jak wybór między dżumą a cholerą. :bu:
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-03-05, 13:14   

hehe na kazdym kroku fikcja a oficjalnie wszystko błyszczy i lśni jak złoto :D
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
~Kot_kreskowy 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 09 Sty 2016
Posty: 36
Skąd: 5 chmurka na niebie
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-03-05, 22:55   

my zgłaszaliśmy zauważone braki kartonowe na o/w czy pieczywie do SSM i on to wyjaśniał z Kontrolą Magazynu i zazwyczaj odbijaliśmy brakujące rzeczy na DC
_________________
Kobieta musi mieć poukładane w głowie - na głowie nie koniecznie
 
     
@maniek19 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 16 Lip 2014
Posty: 246
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-03-05, 23:40   

U nas w dzień inwentury wjechał nowy NF. Niewyłożony, czekał na palecie żeby po inwenturze go szykować do wyłożenia w koszach. Okazało się że brakuje całego kartonu. Pisanie e-maili, dzwonienie, aż w końcu przyszła odpowiedz: "U nas wszystko się zgadza ..." -.-
  Ocena JMP: 2/10
     
#Seven of Nine 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 08 Gru 2014
Posty: 99
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-03-06, 12:23   

U nas jakiś czas temu też była możliwość zgłaszania braków na świeżym do SSM ale nie zawsze uznawali a od jakiegoś czasu już nie mamy takiej możliwości czasem tylko dzwonie do SSM z info co mi nie przyjechało ale nic z tego nie wynika.
 
     
@vitalyzd 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 01 Paź 2011
Posty: 149
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-03-09, 01:56   

można zgłaszać u nas braki jeśli na jeden indeks jest brakująca kwota 250zł ! kpina ?
 
     
#majamaja 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 29 Lis 2017
Posty: 106
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-03-09, 14:19   

vitalyzd napisał/a:
można zgłaszać u nas braki jeśli na jeden indeks jest brakująca kwota 250zł ! kpina ?


owszem kpina bo często brakuje np. kartonu bułki porannej a to koszt mniejszy niż 250. Jeśli w ciągu miesiąca brakuje tej bułki więcej niż raz to koszt już jest znaczny... że nie wspomnę o sytuacjach... tu brakuje kawki, tu z chłodni coś zżarte, tu pestki po liczi... a potem płacz bo inwentura i cząstkowe do bańki
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-03-09, 16:15   

dlatego przestałem się jako ks przejmować inwenturą okresową. Wyniki będzie jaki będzie i tyle. Nie ma ochrony nie ma kontroli nad towarem więc dlaczego ja mam odpowiadać za braki w inwie?
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-03-09, 16:25   

Bo ktoś musi. :D
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-10-07, 23:01   

Możecie mi wyjaśnić co jest brane pod uwagę podczas inwentaryzacji takiej corocznej i jaki powinien być jej wynik, od czego jest uzależniony?
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-10-07, 23:21   

MalaAsia napisał/a:
Możecie mi wyjaśnić co jest brane pod uwagę podczas inwentaryzacji takiej corocznej i jaki powinien być jej wynik, od czego jest uzależniony?


??

liczysz towar na sklepie, wbijasz go do kolektora, sprawdzasz stany +-, robisz korekty bo pewnie ktos cos zle policzyl, wychodzi wynik
 
     
Brumek

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 06 Paź 2016
Posty: 21
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-10-08, 00:13   

MalaAsia napisał/a:
Możecie mi wyjaśnić co jest brane pod uwagę podczas inwentaryzacji takiej corocznej i jaki powinien być jej wynik, od czego jest uzależniony?



hmm…
wynik dobry to poniżej -0,5%. Reszty pytań nie rozumiem.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo