Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Biedronka w Ajencji
Autor Wiadomość
Bartek 27 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 10
Wysłany: 2018-01-29, 19:19   Biedronka w Ajencji

Witam,chciałbym sie dowiedzieć czy posiada ktoś info.jak wygląda otwarcie sklepu i czy to moze sie oplacac..i jak to wyglada ze strony pracownikow,czy to JMP płaci czy ajent?

[ Dodano: 2018-01-29, 20:41 ]
Pytam ponieważ myśle nad otwarciem sklepu biedronka na zasadzie franczyzy..chciałbym sie dowiedzieć czy może ktoś wie gdzie są takie biedronki i czy jakoś to funkcjonuje?Proszę o pomoc :)
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-01-29, 22:10   Re: Biedronka w Ajencji

Bartek 27 napisał/a:
Witam,chciałbym sie dowiedzieć czy posiada ktoś info.jak wygląda otwarcie sklepu i czy to moze sie oplacac..i jak to wyglada ze strony pracownikow,czy to JMP płaci czy ajent?

[ Dodano: 2018-01-29, 20:41 ]
Pytam ponieważ myśle nad otwarciem sklepu biedronka na zasadzie franczyzy..chciałbym sie dowiedzieć czy może ktoś wie gdzie są takie biedronki i czy jakoś to funkcjonuje?Proszę o pomoc :)


Byl tutaj temat z rok temu, jakos w kwietniu, zle sie skonczylo, niestety nie znam, moze sproboj na stronie przez kontakt? moze cos ci powiedza
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-01-29, 22:51   

https://nasza-biedronka.pl/viewtopic.php?t=1889&highlight=biedronka+ajencyjna tu co nieco znajdziesz :)
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
Bartek 27 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-01-30, 21:31   

Chciałbym uzyskac info od osoby ktora prowadzi taki sklep,jakie sa wady i zalety i czy to wogole ma jakis sens :)nie moge znalesc nic sensownego na forum.. :)
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-01-30, 23:11   

Bartek 27 napisał/a:
Chciałbym uzyskac info od osoby ktora prowadzi taki sklep,jakie sa wady i zalety i czy to wogole ma jakis sens :)nie moge znalesc nic sensownego na forum.. :)

moim zdaniem dowiedz się gdzie w twojej okolicy jest taka biedronka i spotkaj się z kimś kto ją prowadzi
 
     
Bartek 27 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-01-31, 07:08   

właśnie musze tak zrobić,tylko ciężko zdobyć taką informacje :) a jak ogólnie sie pracuje w biedronce?nam dwie kobiety i troche narzekają ze pracy duzo a płace lichutkie
 
     
@patogen123 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 27 Mar 2017
Posty: 419
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-01-31, 09:07   

Skoro ciężko zdobyć taką informację to znaczy, że JMP niespecjalnie zależy na takich zabawach.
  Ocena JMP: 3/10
     
Bartek 27 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-01-31, 17:29   

Nie o to chodzi,ja jeszcze nie gadałem z JMP ponieważ chce wybadać czy to sie wogóle opłaca i ten kto prowadzi taki sklep raczej mi powie bo nie bedzie mu zależało na tym żeby mnie oszukac.A wiecie jak to jest wszystkie oszczędności bym w to władował zarobione ciężko i w dodatku spory kredyt bym musiał wziasc zeby postawić budynek i uzbroić go i plac przygotować dla potencjalnych klientów.Podejrzewam że jak zaczne gadac z JMP to beda zainteresowani współpracą bo to wiecie zawsze sieć sie rozrasta. :)
 
     
~umbro2010

Stanowisko:
kierownik rejonu

Dołączył: 16 Sie 2013
Posty: 56
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-01-31, 17:36   

Bartek 27 napisał/a:
Nie o to chodzi,ja jeszcze nie gadałem z JMP ponieważ chce wybadać czy to sie wogóle opłaca i ten kto prowadzi taki sklep raczej mi powie bo nie bedzie mu zależało na tym żeby mnie oszukac.A wiecie jak to jest wszystkie oszczędności bym w to władował zarobione ciężko i w dodatku spory kredyt bym musiał wziasc zeby postawić budynek i uzbroić go i plac przygotować dla potencjalnych klientów.Podejrzewam że jak zaczne gadac z JMP to beda zainteresowani współpracą bo to wiecie zawsze sieć sie rozrasta. :)


taniej, duzo taniej i mega taniej wyjdzie Ci postawic taki sam sklep , zrobic podobne ceny do biedronki ale nazwac go STONKA ...chyba ze chcesz oddawac 80% zysku sieci
 
     
Bartek 27 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-01-31, 17:50   

Ok tylko ze głowa bedzie boleć od tego skąd tu towar wziąść i druga sprawa to renoma,u mnie w rodzinnym mieście są 3 biedronki i jeszcze nie było tak zebym nie stał w kolejce..a do stonki nie wiem czy by tak ludzie przychodzili nawet jakby było troche taniej..i według mnie biedra ma dobre produkty,zresztą sam chodze w 75% do biedronki ;)
 
     
@maniek19 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 16 Lip 2014
Posty: 246
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-01-31, 18:47   

umbro2010 napisał/a:


taniej, duzo taniej i mega taniej wyjdzie Ci postawic taki sam sklep , zrobic podobne ceny do biedronki ale nazwac go STONKA ...chyba ze chcesz oddawac 80% zysku sieci



Nie da rady postawić podobnego sklepu i dać takich samych cen, bo nie będzie miał rentowności. Sam efekt skali w przypadku biedronki to zniżka cen o kilka, kilkanaście procent.

Chociaż uważam że lepiej byłoby postawić własny osiedlowy sklepik i o niego dbać (a z twoich wiadomości raczej wypływa obraz dobrego człowieka) niż wchodzi w ajencie z biedronką.
  Ocena JMP: 2/10
     
Bartek 27 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-01-31, 21:03   

Powiem tak,moja mama do połowy tamtego roku prowadziła taki właśnie sklepik ale ludzie raczej wolą sie wybrać do wiekszego sklepu ponieważ jest duży wybór i wiecie można kupić "widło i powidło",i według mnie bez podpiecia się pod jakąś dużą i znaną sieć nie mam za dużych szans..mama robiła co mogła ale sieciówki w mieście robią robote i znajome mojej mamy które też prowadzą takie mniejsze sklepy też rozważają zamknięcie..
 
     
@maniek19 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 16 Lip 2014
Posty: 246
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-01-31, 21:39   

W każdym razie życzę powodzenia i sukcesów :)
  Ocena JMP: 2/10
     
Bartek 27 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-01-31, 22:35   

Zobaczymy co to z tego wszystkiego wyjdzie :)narazie to informacji posiadam niewiele bo nikt chyba nie wie gdzie takie biedry chulają :( a jak złape kontakt z JMP to bede znał tylko ich wersje zapewniającą mnie ze wszystko jest napewno super a wcale tak być nie musi :)
 
     
@patogen123 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 27 Mar 2017
Posty: 419
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-01, 11:50   

Bartek 27 napisał/a:
Powiem tak,moja mama do połowy tamtego roku prowadziła taki właśnie sklepik ale ludzie raczej wolą sie wybrać do wiekszego sklepu ponieważ jest duży wybór i wiecie można kupić "widło i powidło",i według mnie bez podpiecia się pod jakąś dużą i znaną sieć nie mam za dużych szans..mama robiła co mogła ale sieciówki w mieście robią robote i znajome mojej mamy które też prowadzą takie mniejsze sklepy też rozważają zamknięcie..


Jeżeli chcesz się podpiąć pod jakąś dużą i znaną sieć to czemu nie wybierzesz takiej, która zabiega o to, że ludzie się pod podpinali?
  Ocena JMP: 3/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo