Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowa
Autor Wiadomość
Yarrov 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Sty 2018
Posty: 6
Wysłany: 2018-01-08, 21:00   Nowa

Hej, jutro jadę podpisać umowę o pracę i dziś odkryłam to forum... bo stres. Poczytałam trochę i szczerze jestem przerażona w jakimś stopniu, że sobie nie poradzę. Niby wiem czego się spodziewać, ale to moja pierwsza praca (szkoła skończona dopiero w kwietniu 2017 i od września szukałam pracy, ale nigdzie nie chcieli przyjąć bez doświadczenia :( ) i nie wiem już co myśleć.

Już nawet nie wiem czego nie wiem, ale jestem pełna zapału do pracy. Tylko lękam się bo jestem życiową ofermą. :eee:
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2018-01-08, 21:07   

Nie lękaj się, Biedronka nauczy Cię życia ;)
 
     
Yarrov 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Sty 2018
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-01-08, 21:11   

@Larrikol W teorii to ja znam życie zbyt dobrze, w praktyce to gorzej i chyba dlatego się tak lękam. Z drugiej strony naprawdę chcę zacząć w końcu pracować, bo z jednej strony marudna matka a z drugiej wieczna nuda. :(
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2018-01-08, 22:20   

Nie martw się tyle. Ja rozumiem, że to Twoja pierwsza praca. Ale to wciąż tylko praca i nie podpisujesz cyrografu. Jak nie ta to inna. Praca w Biedronce do lekkich nie należy, ale jest łatwa w swej prostocie, więc dasz radę.
 
     
bolka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lis 2015
Posty: 412
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-01-08, 23:41   

Yarrov, głowa do góry, będzie dobrze, nie taki diabeł straszny :yeah:
_________________
Kochaj to co robisz a nigdy nie będziesz w pracy
  Ocena JMP: 7/10
     
Yarrov 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Sty 2018
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-01-09, 12:47   

bolka napisał/a:
Yarrov, głowa do góry, będzie dobrze, nie taki diabeł straszny :yeah:


Właśnie wróciłam i to czego się najbardziej obawiałam, czyli ludzie którzy tam pracują i czy w ogóle będzie jakaś chemia żeby było bez zgrzytów, okazało się tylko moim stresem. Pani kierownik bardzo pozytywna i jeszcze się nasłuchałam o jakiejś złodziejce. .^.
Dawno tyle nie podpisywałam papierów, jeszcze długopis się buntował. 8)

[ Dodano: 2018-01-09, 12:51 ]
Larrikol napisał/a:
Nie martw się tyle. Ja rozumiem, że to Twoja pierwsza praca. Ale to wciąż tylko praca i nie podpisujesz cyrografu. Jak nie ta to inna. Praca w Biedronce do lekkich nie należy, ale jest łatwa w swej prostocie, więc dasz radę.


Wiem o tym, ale wczorajszy stres zrobił swoje, a ja już tak mam przed kolejnymi "poważnymi decyzjami" bo większość czasu ich unikałam.

W każdym razie jestem teraz mega pozytywnie nastawiona, a lekkiej pracy nie oczekiwałam. Zaczynam w poniedziałek na 6:00 i muszę jeszcze ogarnąć dojazd konkretnie, bo najlepsza opcja nie kursuje w weekendy niestety u mnie. :yeah:
 
     
bolka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lis 2015
Posty: 412
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-01-09, 14:15   

Yarrov, i oby do przodu. Super ze stres znikł z dnia na dzień dowiesz sie wiecej rzeczy nauczysz wszystkiego i będzie dobrze. Trzymam kciuki :em29:
_________________
Kochaj to co robisz a nigdy nie będziesz w pracy
  Ocena JMP: 7/10
     
@sylwuńka 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 06 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: warszawa
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-01-09, 14:26   

Dasz rade. Kazdy kiedys zaczynal,jesli jestes otwarta na nowe doswiadczenia,wiedze, chcesz pracowac i zdobywac nowe umiejętności to bedzie dobrze. Mi biedra wyrobila charakter i poczucia obowiazku. Lubilam chodzic do pracy,nieraz nie moglam sie juz doczekac kolejnego dnia hahaha :P
_________________
Jestem zakręcona...
  Ocena JMP: 7/10
     
Yarrov 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Sty 2018
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-01-13, 12:50   

sylwuńka napisał/a:
Dasz rade. Kazdy kiedys zaczynal,jesli jestes otwarta na nowe doswiadczenia,wiedze, chcesz pracowac i zdobywac nowe umiejętności to bedzie dobrze. Mi biedra wyrobila charakter i poczucia obowiazku. Lubilam chodzic do pracy,nieraz nie moglam sie juz doczekac kolejnego dnia hahaha :P


Ja zawsze jestem chętna do pracy i staram się otwarcie patrzeć na wiele rzeczy. Tyle, że teraz mam stresa, bo wyszła mi opryszczka na wardze i nie bardzo wiem, czy to wpływa na to, że zaczynam pracę już w poniedziałek i w ogółe. ;(
Zawsze się musi coś wydarzyć przed samym początkiem czegoś nowego. :(
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2018-01-13, 13:00   

Hehe, a co ma ta opryszczka wspolnego?
 
     
Yarrov 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Sty 2018
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-01-13, 13:03   

Larrikol napisał/a:
Hehe, a co ma ta opryszczka wspolnego?


Niewiele zapewne, tylko moja wyobraźnia daje mi milion wizji tego co może się stać, no i warto zawsze zapytać zamiast panikować przez resztę wolnego czasu? :(
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2018-01-13, 13:12   

Ja dalej nie rozumiem o co Ci chodzi z tą opryszczką. Pytasz, czy z tym można pracować, czy co? O ile nie prowadzi do niedowładu rąk i nóg... lub czegoś innego, co mam nadzieję - posiadasz, opryszczka nie wpłynie na jakość Twojej pracy. Chyba, że masz problem czysto wizerunkowy, ale do poniedziałku powinnaś sobie z tym cholerstwem jakos poradzić.
 
     
Yarrov 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Sty 2018
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-01-13, 13:17   

Larrikol napisał/a:
Ja dalej nie rozumiem o co Ci chodzi z tą opryszczką. Pytasz, czy z tym można pracować, czy co? O ile nie prowadzi do niedowładu rąk i nóg... lub czegoś innego, co mam nadzieję - posiadasz, opryszczka nie wpłynie na jakość Twojej pracy. Chyba, że masz problem czysto wizerunkowy, ale do poniedziałku powinnaś sobie z tym cholerstwem jakos poradzić.


Wow, dzięki za spokój ducha. Naprawdę. :(
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2018-01-13, 13:30   

Daj se na luz. Twoje obawy, niepokoje są zdecydowanie niewspółmierne do tego, co Cię czeka. Ostatni wolny weekend przed Tobą, nie zmarnuj go ;)
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-01-13, 15:38   

Larrikol napisał/a:
Ja dalej nie rozumiem o co Ci chodzi z tą opryszczką.


dziewczyna tak przeżywa, że aż opryszczki dostała .....
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo