Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zaglądanie klientom do prywatnych toreb
Autor Wiadomość
jan kowalski
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-14, 14:51   Zaglądanie klientom do prywatnych toreb

https://lublin.com.pl/artykuly/pokaz/25630/biedronka,lublin,niewiarygodne,zasady,bezpieczenstwa,w,sklepie,przy,ul,,,wieniawskiej,11/
Jak jest u was? Czy też musicie tak robić? My tego nie stosujemy, choć jakiś czas temu dostaliśmy nieformalne (chyba przekazane przez KR, na pewno nie w poczcie) polecenie by prosić klientów o pokazanie zawartości prywatnych toreb... Na pewno jednak nie było mowy o informowaniu klienta że nie musi tego robić jak twierdzi Biuro Prasowe JMP :"W takim przypadku kasjer powinien oczywiście poinformować Klienta o możliwości odmowy "
JMP kłamie...?
 
     
#etna75 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 06 Maj 2011
Posty: 95
Skąd: polska wschodnia
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-07-14, 16:15   

U nas kazali zaglądać ale ja tego nie robię zwracam tylko klientom uwagę żeby reklamówki zostawiali w szafkach albo w kasie ale niektóre dziewczyny każą otwierać nawet torebki dla mnie to jest chore
  Ocena JMP: 4/10
     
@Alotquestions

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 15 Paź 2011
Posty: 201
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-07-14, 20:30   

niezły żart!!!!
 
     
soap

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 15 Lip 2013
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-07-15, 17:32   

U nas nie wolno! W Tarnowie nie wolno zaglądać do Toreb klientów. Raz zaglądnęła koleżanka to klientka strasznie oburzona... My musimy pytać o paragony w takich przypadkach.
_________________
Pozdrawiam, Jarek
http://bestbar.com.pl
 
     
biedroneczka000

Stanowisko:
klient

Dołączył: 07 Maj 2013
Posty: 18
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-07-16, 11:18   

Wystarczy też zapisać np. na pulpicie i wydrukować.
 
     
#beatqa 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 26 Sie 2012
Posty: 64
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-07-16, 12:37   

Niesłychane! Ciekawe czy osoby, które tak chętnie przeszukują prywatne torby klientów zdają sobie sprawę z tego, że za coś takiego mogą mieć wytoczona sprawę cywilną!? Klient nawet ochronie nie ma obowiązku okazać swojej prywatnej torby jeśli nie ma na to ochoty. Dopiero przy policji ma taki obowiązek.
Żadna nieoficjalna informacja nie ma prawa tego zmienić. W momencie kiedy klient poskarży się do BOK, a już na pewno w przypadku założenie sprawy w sądzie firma wyprze się wszystkiego a całą winą obarczy osobę, która wymagała pokazania torby i kierownictwo, to oczywiste! Trzeba być idiotą żeby się na coś takiego zgodzić.
 
     
@malwis19 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 13 Kwi 2010
Posty: 422
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-07-16, 15:45   

Nie wyobrażam sobie prosić klienta o pokazanie torby-to jest przecież niezgodne z prawem :bu: -to po pierwsze,a po drugie-jak mam zapytać mężczyznę:proszę mi pokazać TORBĘ-co on sobie o mnie pomyśli? :rotfl:
  Ocena JMP: 3/10
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-07-16, 16:04   

a co robicie jeśli klient na sklepie wkłada towar do swojej torby gdzie już wcześniej miał swoje rzeczy lub produkty z innego sklepu ?
bo ja wymagam od swych ochroniarzy i kasjerów by spokojnie grzecznie poprosili o ukazanie torby ponieważ miał tam nasz towar i nie wiemy czy jeszcze coś tam nie pozostało...
jeśli nie chce pokazać to podchodzę i zatrzymuje do czasu przyjazdu policji.
  Ocena JMP: 10/10
     
jan kowalski
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-16, 17:07   

malwis19 napisał/a:
jak mam zapytać mężczyznę:proszę mi pokazać TORBĘ-co on sobie o mnie pomyśli?

Gorzej jak pokaże... :P
 
     
@malwis19 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 13 Kwi 2010
Posty: 422
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-07-16, 18:22   

O tym też myślałam i nie wiem co bym zrobiła w tej sytuacji :rotfl:
  Ocena JMP: 3/10
     
edi-72
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-16, 19:31   

Jak młody to spoko, ale jak dowcipny dziasiuś to zaproponować zastępczą, bo ta może nie wytrzymać :P
 
     
Grzegorz 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 10 Maj 2010
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
  Wysłany: 2013-07-17, 09:53   

Witam
U nas było tak samo jakiś czas temu że kazali zaglądać do reklamówek, aż do czasu jak jakiś klient poszedł do redakcji gazety i napisali o tym artykuł, oczywiście natychmiast zakazano sprawdzania toreb.
 
     
armand66 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 14 Wrz 2012
Posty: 22
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-07, 15:24   

Witam ja uważam,że przede wszystkim powinny być szafki dla klientów i obowiązek zostawiania tam toreb itd.Pozatym większa liczba ochroniarzy a nie tylko jeden.U mnie np ochrona pracuje tylko do 17.A potem hulaj dusza dla złodziei.Nie wiem jak jest na waszych biedronkach.
 
     
kaleb81pl

Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Lip 2013
Posty: 15
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-07, 16:11   

armand66 napisał/a:
Witam ja uważam,że przede wszystkim powinny być szafki dla klientów i obowiązek zostawiania tam toreb itd.


Obowiazek zostawiania toreb? To nigdy bym nie poszedł do takiego sklepu, w którym każą mi zostawiać plecak. Gdzie po zrobieniu zakupów mam je wsadzić? W carrefour i real trzeba zostawiać i nie zarobią na mnie ani jednego grosza, skoro tylko z powodu noszenia plecaka jestem uważany za złodzieja.
 
     
kamoreks

Dołączył: 06 Paź 2012
Posty: 11
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-12, 23:32   

Mnie to też burzy. Zaglądają każdemu, albo raczej zaglądali jak złodziejowi. Nie rozumiem tylko pracownik jest ochroniarzem?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo