Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
"Spałam i myłam się tydzień w Biedronce"
Autor Wiadomość
#malgooooo 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 24 Lip 2010
Posty: 63
Skąd: z brzucha matki
Wysłany: 2011-04-05, 11:50   "Spałam i myłam się tydzień w Biedronce"

Myślicie , że to prawda?
Poniżej art z wp.pl



Pracownicy Biedronki protestują w Bydgoszczy i Nakle - informuje radio TOK FM.

"Domagają się m.in. poprawy bezpieczeństwa pracy i podwyżek. Członkowie Wolnego Związku Zawodowego "Sierpień 80" zachęcali klientów do wolniejszego niż zwykle pakowania zakupów, by dać czas kasjerkom na skanowanie towarów.

Pracownicy Biedronki mają swoim szefom dużo do zarzucenia, między innymi nocne inwentaryzacje, dużo dłuższy czas pracy, dźwiganie towarów. Jedna z pracownic sklepu opowiadała, jak trzeba było myć podłogę szczoteczką do zębów. Zdarzało się też, że siedziała w sklepie cały tydzień, gdy trzeba było przeprowadzić remont w sklepie. Wtedy myła się tam, jadła i spała.

Za niezgodzenie się na taką pracę groziła utrata posady. Teraz walczy ze sklepem o odszkodowanie.
- 14 kwietnia Związkowcy wyślą petycję do UEFA o wykluczenie właściciela Biedronki - Jeronimo Martins Dystrybucja - ze sponsoringu EURO 2012 - tłumaczy Jacek Siekierski pełnomoccnik Wolnego Związku Zawodowego "Sierpień 80":"
_________________
...malgo...
 
     
@Virus 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 314
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-04-05, 12:21   

Czyli, że ta przez tydzień życia w biedronce alarm na sklepie nie był wcale uzbrojony, nikt nie sprawdzał monitoringu? A kierowca podczas nocnej dostawy miał z kim porozmawiać i miał mu kto pomóc?
_________________
Wszyscy gramy do jednej siatki, za 8 groszy!!
 
     
#malgooooo 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 24 Lip 2010
Posty: 63
Skąd: z brzucha matki
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-04-05, 12:35   

też się nad tym zastanawiam
_________________
...malgo...
 
     
tomcio_em
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-05, 13:01   

Moim zdaniem bzdura.Jakiś pismak wyrwał tekst z przed kilku lat i nieudolnie zmontował ten artykuł.Celowe zamieszanie i wprowadzenie opini publicznej w błąd. Jakoś tak mi to wygląda..
 
     
@Virus 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 314
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-04-05, 13:47   

tomcio_em, No jasne że to o to chodzi ;] przecież to co tam napisane jest nierealne w przypadku dzisiejszej biedronki. Poza tym wszystko jest tak skrupulatnie ewidencjonowane, że nie ma szans na takie rzeczy! U mnie jak ZKS się wybił DWIE MINUTY po czasie (w dniu zaplanowanym na 12h pracy) to KR zjechał go do samej ziemi o nieprzestrzeganie procedur!! :D
_________________
Wszyscy gramy do jednej siatki, za 8 groszy!!
 
     
dziewietnacha 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 29 Sty 2011
Posty: 25
Skąd: Wrocław
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-04-05, 18:16   

to na bank chodzi o dawne czasy, ktoś odgrzebał starą sprawę i aferę kręci...
 
     
~magia13

Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 33
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-04-06, 18:33   

tak było to jest prawda tak było no może oprócz mycia podłogi szczoteczką do zębów,chociaż bywało tak ,ze nie było czym sprzątać bo nawet o to firma nie dbała żałowała kasy na środki czystości to może na innych sklepach myli szczoteczką ja osobiście tego nie widziałam i tego nie robiłam.Przychodziło się do pracy i nie wiedziało się kiedy się wyjdzie, całą noc liczyło się do inwentury a rano siadało się na kasę i pracowało dalej.
 
     
@Virus 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 314
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-04-06, 19:44   

Wiecie ja nie pracuje w biedronce długo i nie zamierzam pracować w niej do końca życia ale pomimo wszystko nie ma co już kręcić pseudoafery z odgrzebanych starych śmieci. :)
_________________
Wszyscy gramy do jednej siatki, za 8 groszy!!
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-04-06, 20:14   

odnośnie tej szczoteczki do zębów to się uczepili :P w mojej Biedronce, którą wspominam bardzo miło czyściło się szczoteczką do zębów brud przy samych paletach, ze względu na lepszą poręczność i skuteczność ;]
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
BIEDRONKA 29
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-06, 20:32   

porządki mamy ....
Ale akurat jestem za… lubię mieć czysto, półki też często są myte z mojej inicjatywy… i za pomocą moich łapek…;) oraz innych zaciągniętych do tej pracy ludzików…;)
Ostatnio zmieniony przez BIEDRONKA 29 2011-08-02, 20:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
~jupi

Dołączył: 27 Kwi 2010
Posty: 59
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-04-07, 17:53   

Fakt! Szczoteczką do zębów najlepiej się myje trudno dostępne miejsca na podłodze :yeah: A duże powierzchnie ścian myje się fantastycznie mopem :P (oczywiście czystym)

[ Dodano: 2011-04-07, 17:55 ]
a jak nie ma czym myć a jest co myć to trzeba do tego użyć starych czerwonych fartuszków :em29:
 
     
@Virus 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 314
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-04-07, 17:59   

Ja myłem przy regałach i paletach szczotką do rąk :D szczoteczki do zębów nie używałem - oczywiście w biedronce do mycia podłogi


---
// oczywiście :D
// Bartosz :P
_________________
Wszyscy gramy do jednej siatki, za 8 groszy!!
 
     
BIEDRONKA 29
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-07, 18:33   

Uff…
;) odetchnęłam.. #Virus… myślałam, że ogólnie nie używasz… szczoteczki…. :D
 
     
@Virus 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 314
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-04-07, 18:34   

no nie no do mycia zębów Swoich mam własną szczoteczkę i jej używam, bądź spokojna ;)
_________________
Wszyscy gramy do jednej siatki, za 8 groszy!!
 
     
BIEDRONKA 29
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-07, 18:36   

Szacun... :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo