Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Podwyżka Styczen 2018
Autor Wiadomość
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-10, 22:13   

ale zaraz 10.70 za umowe zlecenie na reke czyli 12 minimalna brutto 12x160=1920

nie widze tam opcji umowa o prace bo jesli by zatrudniali o uop to nie bylo by rozdzielenia student/osoba pracujaca/osoba bez pracy

popatrz a biedronka daje 3250 skandal powinni obnizyc ;)

pytanie czy ktos chce popracowac i zarobic te 3250 czy sie poobijac i miec 1920 ?
 
     
@patogen123 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 27 Mar 2017
Posty: 419
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-10, 23:45   

Etat to nie jest 160 godzin.

Ja wziąłem 168(trochę za dużo, ale zdecydowanie bliżej prawdy niż 160) godzin razy 10,75 i wyszło 1806 na rękę. Pierwszy wynik z google dla "1806 ile to brutto" pokazało 2480 brutto dla umowy zlecenia.

u8t3io3p napisał/a:
popatrz a biedronka daje 3250 skandal powinni obnizyc

pytanie czy ktos chce popracowac i zarobic te 3250 czy sie poobijac i miec 1920 ?


Po pierwsze to nie 1920, a 2400 i kilkadziesiąt groszy.
Po drugie to nie jest "chce popracować" kontra się "pobijać" tylko "nie mam życia, bo jestem na każde skinienie mojego właściciela znaczy się pracodawcy" kontra "mogę sobie zaplanować co tylko chcę"
  Ocena JMP: 3/10
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-11, 00:10   

Mamy miesiąc luty, więc wziąłem ten miesiąc za przykład

Ja jakoś nie narzekam, nie jestem na każde zawołanie

Rzeczywiście podałem netto i brutto
 
     
@patogen123 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 27 Mar 2017
Posty: 419
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-11, 00:42   

Jesteś młody, nie masz dzieci to nie narzekasz na czas pracy, pracujesz w Warszawie i masz 3250 brutto to nie narzekasz na wysokość pensji. Ta część jest zrozumiała.

Naskakiwanie na tych, którzy pracując w Biedronkach mają nieco inną sytuację już nie jest zrozumiałe.
  Ocena JMP: 3/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-11, 11:59   

Helluś przyłapałaś mnie ;) hi , hi
wy się sprzeczacie i co z tego ? Nic , ta dyskusja nie zmieni mentalności tych którzy lubią pobiadolić , wasze przykłady innych ofert pracy są do bani , nawet wy sami jesteście kiepskimi przykładami ;) , ponieważ jeden jest zadowolony a drugi jak nie był to rzucił/zmienił pracę . Do dyskusji powinien przystąpić ktoś z tych niezadowolonych ale nie , nie spodziewajmy się tego , bo najlepiej jest pobiadolić a jeszcze lepiej gdyby wszystkie zmiany na lepsze działy się same . Wiem z obserwacji swojego otoczenia że najbardziej marudzą Ci którzy nie mają porównania jak jest inaczej bo nie próbowali zmian , widać to też tu na forum , co jakiś czas te same osoby wyrażają swoje oburzenie i zapowiadają koniec i co ? I na tym się kończy , za miesiąc , zazwyczaj przed dziesiątym czytamy na forum lub na sb te same komentarze :D i żeby nie było patogen dla mnie to jest zrozumiałe :P
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-11, 12:12   

patogen123 napisał/a:
Jesteś młody, nie masz dzieci to nie narzekasz na czas pracy, pracujesz w Warszawie i masz 3250 brutto to nie narzekasz na wysokość pensji. Ta część jest zrozumiała.

Naskakiwanie na tych, którzy pracując w Biedronkach mają nieco inną sytuację już nie jest zrozumiałe.



Dlaczego? Ktoś ich zmusił do uprawiania seksu? Wpadka? No chyba nie, jeśli ktoś to zrobił po alkoholu to tym bardziej jest to jego/jej wina, można żyć bez alkoholu.
To był przyklad
Oczywiście są sytuacje losowe, np. Śmierć małżonka w wypadku nie z jego winy. Zakładanie rodziny gdy sytuacja finansowa nie pozwala to najgorsze co może być. Typowe jakoś to będzie państwo pomoze
 
     
@patogen123 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 27 Mar 2017
Posty: 419
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-11, 14:12   

marta1 napisał/a:
Nic , ta dyskusja nie zmieni mentalności tych którzy lubią pobiadolić


Ale można zobaczyć, że przynajmniej jeden warszawiak nie gardzi resztą Polski.

u8t3io3p napisał/a:
Zakładanie rodziny gdy sytuacja finansowa nie pozwala to najgorsze co może być. Typowe jakoś to będzie państwo pomoze



Ty nie masz rodziny, więc Ci nie przeszkadza, że jesteś na każde skinienie swojego właściciela zwanego dla niepoznaki pracodawcą, który premiami za obecność próbuje obchodzić minimum przyzwoitości jakie zostało wpisane do prawa. Nie ma to nic wspólnego z zakładaniem rodziny, gdy sytuacja finansowa na to nie pozwala.
  Ocena JMP: 3/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2018-02-11, 14:14   

Chciałabym zauważyć, że temat dotyczy podwyżek i prosze o wypowiedzi w tym zakresie. Ocena moralności innych ludzi, nie leży w niczyich kompetencjach.
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-11, 15:24   

patogen123 napisał/a:
marta1 napisał/a:
Nic , ta dyskusja nie zmieni mentalności tych którzy lubią pobiadolić


Ale można zobaczyć, że przynajmniej jeden warszawiak nie gardzi resztą Polski.

u8t3io3p napisał/a:
Zakładanie rodziny gdy sytuacja finansowa nie pozwala to najgorsze co może być. Typowe jakoś to będzie państwo pomoze



Ty nie masz rodziny, więc Ci nie przeszkadza, że jesteś na każde skinienie swojego właściciela zwanego dla niepoznaki pracodawcą, który premiami za obecność próbuje obchodzić minimum przyzwoitości jakie zostało wpisane do prawa. Nie ma to nic wspólnego z zakładaniem rodziny, gdy sytuacja finansowa na to nie pozwala.


Na każde zawołanie? No chyba nie, za każdym razem gdy potrzebuje bo coś mam do zrobienia/załatwienia/wstaw cokolwiek dostaje wolne. No rzeczywiście pracodawca wymaga bym przychodził do pracy wg grafiku, jak on się :D, powinien dzwonić z pytaniem, czy łaskawie Pan przyjdzie dziś do pracy?
Jak jestem chory też biorę l4 bo zdrowie jest ważniejsze niż premia za obecnosc
 
     
kropkana 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 05 Lis 2017
Posty: 16
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-09-20, 15:06   Jelenia Góra

Ile zarabia kasjer w Jeleniej Gorze ?
 
     
Givszoman
[Usunięty]

Wysłany: 2018-09-21, 10:23   

W Świnoujściu na start jest 2700 zł brutto na całym etacie. 3-letni staż oznacza 3000 zł brutto, do tego jest 550 zł brutto przy braku nieplanowanych nieobecności (oczywiście oprócz tych, o których stanowi kodeks pracy - opieka na dziecko, dzień wolny za krwiodawstwo, urlop okolicznościowy, bo te nieobecności nie powodują utraty premii frekwencyjnej). Tak więc na zarobki nie ma co narzekać.
 
     
@bognar 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 126
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-09-21, 17:55   

Givszoman napisał/a:
W Świnoujściu na start jest 2700 zł brutto na całym etacie. 3-letni staż oznacza 3000 zł brutto, do tego jest 550 zł brutto przy braku nieplanowanych nieobecności (oczywiście oprócz tych, o których stanowi kodeks pracy - opieka na dziecko, dzień wolny za krwiodawstwo, urlop okolicznościowy, bo te nieobecności nie powodują utraty premii frekwencyjnej). Tak więc na zarobki nie ma co narzekać.


Opieka usuwa absencyjne :/
  Ocena JMP: 8/10
     
@pitus 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 08 Sty 2010
Posty: 144
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-09-21, 18:42   

Na sklepach opieka nie usuwa premii absencyjnej.

W pł.-wsch. Polsce na start jest 2200 brutto + 450 brutto absencyjne. Szału nie ma.
 
     
Givszoman
[Usunięty]

Wysłany: 2018-09-22, 12:15   

bognar napisał/a:
Givszoman napisał/a:
W Świnoujściu na start jest 2700 zł brutto na całym etacie. 3-letni staż oznacza 3000 zł brutto, do tego jest 550 zł brutto przy braku nieplanowanych nieobecności (oczywiście oprócz tych, o których stanowi kodeks pracy - opieka na dziecko, dzień wolny za krwiodawstwo, urlop okolicznościowy, bo te nieobecności nie powodują utraty premii frekwencyjnej). Tak więc na zarobki nie ma co narzekać.


Opieka usuwa absencyjne :/


Nie wiem, bo jestem osobą bezdzietną. Gdy wziąłem w lutym UŻ, wypłata przyszła mi niecałe 2100 zł na rękę w marcu (brak innych nieobecności a zwłaszcza L4). W najlepszym miesiącu wypłaty miałem 2830 zł na rękę jako kasjer.
 
     
#hrhr 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 15 Sie 2017
Posty: 95
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-09-22, 12:26   

W Świnoujściu takie warunki?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo