Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Podwyżka Styczen 2018
Autor Wiadomość
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-10, 12:10   

baju baju :D , w jakim maju ? :P
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
killer

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 08 Lis 2016
Posty: 9
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-10, 13:17   

W du.. niech sobie wsadzą tą premię.. W dwóch miesiącach wyrobi się budżet przypuśćmy o 50 tysięcy a w trzecim ponad 100 niedoróbki i po premi a kierownictwo w dwóch przypadkach dostanie.. Żal.pl
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
3 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-10, 13:36   

Będzie bolało ale napiszę, większość z was nic nie potrafi, nie ma żadnego wykształcenia, a wymaga pensji rzędu 10 000, idzie na studia/kursy zmienić branże, prace..


Jest jeszcze druga opcja, podejdzie do kierownika sklepu i powiedzcie "chce awansować na zks co mam zrobić" i brać się do roboty
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-10, 13:58   

marta1 napisał/a:
baju baju :D , w jakim maju ? :P

jak dobrze pójdzie to tegorocznym :D, 10-ty jest w czwartek, więc wypłata będzie pewnie 9-ego, byle premia nie okazała się być czterdziestego maja :D

[ Dodano: 2018-02-10, 14:28 ]
u8t3io3p napisał/a:
Będzie bolało ale napiszę, większość z was nic nie potrafi, nie ma żadnego wykształcenia, a wymaga pensji rzędu 10 000, idzie na studia/kursy zmienić branże, prace..


Jest jeszcze druga opcja, podejdzie do kierownika sklepu i powiedzcie "chce awansować na zks co mam zrobić" i brać się do roboty


u8t3io3p weź pod uwagę, że nie każdy mieszka i pracuje w stolicy, czy innym dużym mieście, gdzie dostaliście naprawdę porządne podwyżki i odczuwacie je, czy budżet wcześniej wyrabialiście czy nie, w mniejszych miejscowościach, jeśli budżet był wyrabiany wypłata stoi w miejscu lub jest nawet o jakieś 100 zł mniejsza niż dotychczas, a w mediach huczy jakie kokosy w biedrze się zarabia. Myślę, że to jest powodem rozczarowania i niezadowolenia ludzi. To nie sztuka wytykać ludziom brak uniwersyteckiego wykształcenia, czy brak chęci do awansowania, bo to nie jest warunek pracy jako kasjer. Jeśli ktoś został zatrudniony na stanowisko kasjer-sprzedawca, to na takim stanowisku chce zarabiać realnie, a nie jedynie medialnie i na papierku, adekwatnie do wykonywanej pracy i należy mu się szacunek, mimo braku jakiegoś oszałamiającego wykształcenia, a u ciebie w wielu wypowiedziach go brak, za to często widać lekceważącą i arogancką postawę - jak się nie podoba to się zwolnij. Wielu pewnie się zwolni, wielu awansuje, a wielu zostanie, co nie oznacza, że wszystko musi im się podobać i wszystkiemu muszą przyklaskiwać albo trzymać mordy w kubeł.
Wiele narzekań na forum mnie czasem irytuje, ale jeśli firma się szczyci dawaniem pracownikom podwyżek, a wypłaty się od tych podwyżek obniżają, w najlepszym wypadu stoją w miejscu, to coś w tych narzekaniach i niezadowoleniach jest zasadnego. I myślę, że firma zobaczy i odczuje odzew ludzi na taki stan rzeczy, nie sądzę, by na narzekaniach ludzie poprzestali.
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-10, 14:40   

MalaAsia, jak dobrze pójdzie czyli jeśli Cię dobrze zrozumiałam jak będzie wypłata z premią , to jakby nie liczyć to nie będzie w maju :D , no chyba że jesteś kiero lub zkiero to życzę Ci wyrobionego budżetu co miesiąc wtedy wszyscy będą zadowoleni :)
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
enter 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 04 Sty 2018
Posty: 6
Skąd: .....
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-10, 14:51   

Kierowniczka pobliskiej Biedronki tak samo żle odnosi sie do klientów jak i do pracowników. Patrzysz i widzisz jak oszukuje. Często zmieniaja sie pracownicy i informują co się dzieje, wszak na zakaz rozmowy z e znajomymi nikt żadnych papierów nie podpisuje. A taki sklep to doskonałe miejsce na lewe pranie na wiekszą skalę. Klienci dużo widzą.
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-10, 14:51   

nie zaprzeczam, powiem ci tylko tyle ,ze moj kierownik dojezdza UWAGA 100KM DO PRACY DZIEN W DZIEN, jesli komus zalezy....


Arogancka? nie poprostu pisze smutna prawde, czy ja sie uzalam na forum ,ze firma jest do dupy?
Nie, staram sie zrozumiec dwie strony, nie tylko swoja

Wiele osob narzeka, ze malo zarabiaja, to dlaczego nie poszukaja lepiej platnej pracy? bo nie ma?

To jest tylko forum, kazdy czuje sie anonimowy, a gdyby tak nie bylo? ciekawe ile osob odwazylo by sie napisac cokolwiek..




Jaka masz pewnosc ,ze jestem z warszawy? moze przjechalem do warszawy pracowac? moze u mnie na wsi bylo ciezko z praca i nie majac wyksztalcenia zaryzykowalem? moze mam pijacych rodzicow i chcialem wyrwac sie z domu i uwaga udalo mi sie? moze dlatego tak patrze, ze widze ludzi ktorzy kompletnie nic nie robia by im sie polepszylo ,a jedynie co to narzekaja?
Jak sobie poscielisz tak sie wyspisz i nie uzywajcie argumentow bo ja mam dzieci/rodzine/wstaw cokolwiek, trzeba bylo myslec przed tym ,a nie po fakcie i jakos to sie ulozy
Ostatnio zmieniony przez u8t3io3p 2018-02-10, 15:06, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-10, 15:01   

marta1 napisał/a:
MalaAsia, jak dobrze pójdzie czyli jeśli Cię dobrze zrozumiałam jak będzie wypłata z premią , to jakby nie liczyć to nie będzie w maju :D , no chyba że jesteś kiero lub zkiero to życzę Ci wyrobionego budżetu co miesiąc wtedy wszyscy będą zadowoleni :)


Marta, będzie w maju, bo będą budżet dla kasjerów za styczeń-marzec naliczać z wypłatą kwietniową wypłacaną w maju, przecież tak napisali w info o podwyżkach :)
Ostatnio zmieniony przez MalaAsia 2018-02-10, 15:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-10, 15:04   

u8t3io3p, ja myślę że gdybyś napisał "większość z nas nic nie potrafi oprócz narzekania" to zabrzmiałoby bardziej poprawnie politycznie :P , a ten przykład z kierownikiem to słaby jest :D
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-10, 15:05   

marta1 napisał/a:
u8t3io3p, ja myślę że gdybyś napisał "większość z nas nic nie potrafi oprócz narzekania" to zabrzmiałoby bardziej poprawnie politycznie :P , a ten przykład z kierownikiem to słaby jest :D


fakt :p, ale nigdzie nie napisalem, ze bylo to od razu kierownik, ta osoba piela sie od kasjera!
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-10, 15:09   

MalaAsia, to ja chyba inne info czytałam :P
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-10, 15:42   

u8t3io3p napisał/a:
nie zaprzeczam, powiem ci tylko tyle ,ze moj kierownik dojezdza UWAGA 100KM DO PRACY DZIEN W DZIEN, jesli komus zalezy....


Arogancka? nie poprostu pisze smutna prawde, czy ja sie uzalam na forum ,ze firma jest do dupy?
Nie, staram sie zrozumiec dwie strony, nie tylko swoja

Wiele osob narzeka, ze malo zarabiaja, to dlaczego nie poszukaja lepiej platnej pracy? bo nie ma?

To jest tylko forum, kazdy czuje sie anonimowy, a gdyby tak nie bylo? ciekawe ile osob odwazylo by sie napisac cokolwiek..


nie napisałam, że firma do dupy, napisałam, że firmie podwyżki słabo się udały i w tym wypadku niezadowolenie znajduje uzasadnienie, jest różnica jak ktoś narzeka że kiepska paczka, czy zapomoga za mała, albo nawet, że pensja, za którą się zgodził pracować za niska, a sytuacją, gdy podwyżki medialnie rozdmuchane pozornie kosmiczne, a realnie nic nie wnoszą, a nawet rzeczywisty dochód obniżają
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-10, 15:48   

ja czegos nie rozumiem, czy ty we wszystko wierzycie co napisza w internecie/gazecie powiedzia w telewizji? w dzisijeszych czasach jest cos takiego jak "fakenews"

to jest powiedzenie polprawdy ze strony firmy, to jest NIESTETY normalna rzecz,
zarzad chce jak najwiecej zarobic, a nie najwiecej stracic dajac wyzsze pensje(logiczne nie?)

tak ludzie narzekaja na pensje biedronki, popatrz na to
https://www.gumtree.pl/a-...120910934821609

prosze carefour 12 zl umowa o prace to bedzie minimalna? w WARSZAWIE???
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-10, 16:01   

marta1 napisał/a:
MalaAsia, to ja chyba inne info czytałam :P

Konkretnie marta konkretnie, coś tam czytała. ;)
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
@patogen123 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 27 Mar 2017
Posty: 419
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-10, 19:56   

u8t3io3p napisał/a:
tak ludzie narzekaja na pensje biedronki, popatrz na to
https://www.gumtree.pl/a-...120910934821609

prosze carefour 12 zl umowa o prace to bedzie minimalna? w WARSZAWIE???


Carrefour Express czyli pewnie osiedlowy sklepik, który poszedł we franczyzę, czyli praca lżejsza niż Biedronka.
Jeżeli chodzi o prawdziwe Carrefoury to:
https://www.facebook.com/...68342540151512/


10,75 netto na godzinę to odpowiednik prawie 2500 brutto miesięcznie i obiecują, że pracownik będzie miał dużo do powiedzenia w kwestii swojego grafiku.
  Ocena JMP: 3/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo