Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Podwyżka Styczen 2018
Autor Wiadomość
#majamaja 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 29 Lis 2017
Posty: 106
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-12-04, 11:01   

justin napisał/a:
U NAS ZKS NA START MA 3150 DODAC TERAZ PODWYŻKĘ 150 TO 3300 PODSTAWY .BOŻE... REGION A REGION RÓŻNICA PO BYKU.... TO NIE SPRAWIEDLIWE .... ;(


no różnica była, jest i będzie. Ja jestem z kujawsko-pomorskiego i na stanowisku zks jestem 10 lat. Po podwyżce będę miała 3800 a kasjer z tym samym stażem 2950. Weź pod uwagę jeszcze to, że my mamy możliwość otrzymania premii za budżet a kasjer już nie.
 
     
Hynry

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 12 Wrz 2016
Posty: 12
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-12-04, 11:30   

marta1 napisał/a:
Wszystko się zgadza tylko niepotrzebnie porównujesz zks ze stażem maks do świeżego ks , dlatego wyszła taka mała różnica , no i coś jeszcze , ktoś ;) tu pisał że od 2018 nie będzie stażowych dla ks , więc nie wiadomo jak i kiedy po tej podwyżce ich stawki urosną :P .


Ale ja nie mam z tym żadnego problemu, że tyle zarabiam, u mnie zastępcy mają naprawdę duża odpowiedzialność, i wiele rzeczy spada na nich i nie narzekają bo znają moja stawkę i wiedzą że wielkiej różnicy między nami nie ma, wiec nie jest tak, że ja nie wiem w co ręce włożyć, a oni tylko prowadzą zmianę. Ale ważna rzeczą było to aby im pokazać że nie zarabiam nie wiadomo ile, żeby wszystko było na mojej głowie.

Znam wielu kierowników którym zastępcy zostawiają wszystko w biurze itp do zrobienia bo wychodzą z założenia że KS nie wiadomo ile zarabia i to on jest od tego. I chodziło mi tylko o to, że to nie zawsze jest tak, że jest wielka różnica, wiadomo im dłuższy staż tym bardziej te różnice w pensji rosną.

Chodzi mi o przedstawienie stawek, a kolega chciał mi na siłę udowodnić ze się nie znam ;)

Cytat:

no różnica była, jest i będzie. Ja jestem z kujawsko-pomorskiego i na stanowisku zks jestem 10 lat. Po podwyżce będę miała 3800 a kasjer z tym samym stażem 2950. Weź pod uwagę jeszcze to, że my mamy możliwość otrzymania premii za budżet a kasjer już nie.


Kasjer również będzie miał premie za wyniki tylko rozliczana co kwartał.
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-12-04, 11:49   

Hynry, no i trzeba było tak od razu , wtedy nikt by źle tego nie odczytał ;)
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
Hynry

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 12 Wrz 2016
Posty: 12
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-12-04, 11:54   

marta1 napisał/a:
Hynry, no i trzeba było tak od razu , wtedy nikt by źle tego nie odczytał ;)


Może rzeczywiście mogło być to inaczej odebrane, a co do stawek w innych regionach nie znam ich więc się nie wypowiadam na ich temat i tak samo powinien zrobić kolega Waffen. To że u niego maksymalnie ZkS będzie miał 3750 to nie znaczy że wszędzie tak jest.
 
     
#majamaja 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 29 Lis 2017
Posty: 106
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-12-04, 12:57   

Cytat:

no różnica była, jest i będzie. Ja jestem z kujawsko-pomorskiego i na stanowisku zks jestem 10 lat. Po podwyżce będę miała 3800 a kasjer z tym samym stażem 2950. Weź pod uwagę jeszcze to, że my mamy możliwość otrzymania premii za budżet a kasjer już nie.


Kasjer również będzie miał premie za wyniki tylko rozliczana co kwartał.[/quote]

Pytałam rejona o te 500zł co kwartał za budżet ale takiej informacji jeszcze nie potwierdził.
 
     
Hynry

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 12 Wrz 2016
Posty: 12
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-12-04, 13:06   

majamaja napisał/a:
Cytat:

no różnica była, jest i będzie. Ja jestem z kujawsko-pomorskiego i na stanowisku zks jestem 10 lat. Po podwyżce będę miała 3800 a kasjer z tym samym stażem 2950. Weź pod uwagę jeszcze to, że my mamy możliwość otrzymania premii za budżet a kasjer już nie.


Kasjer również będzie miał premie za wyniki tylko rozliczana co kwartał.


Pytałam rejona o te 500zł co kwartał za budżet ale takiej informacji jeszcze nie potwierdził.[/quote]

Czy to będzie 500 zł tego nie wiem, wiem tylko tyle od SOMa, że będzie na 100% ale ile i za co to jeszcze ustalają "na górze"
 
     
@piivko19 

Stanowisko:
kadry

Dołączyła: 20 Lut 2011
Posty: 344
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-12-04, 17:06   

marta1 napisał/a:
Wszystko się zgadza tylko niepotrzebnie porównujesz zks ze stażem maks do świeżego ks , dlatego wyszła taka mała różnica , no i coś jeszcze , ktoś ;) tu pisał że od 2018 nie będzie stażowych dla ks , więc nie wiadomo jak i kiedy po tej podwyżce ich stawki urosną :P .


Owszem, ks i zks mogą załapać się na widełki tylko do końca marca - ich podwyżki oraz staż zostanie zaktualizowany na dzień 1 stycznia 2018 roku. Jeśli ktoś jest ks-em lub zks i staż pracy 1 lub 3 lata mu mija np. 4 kwietnia to stażowego już nie dostanie.
Gwoździem programu będzie to, że kadra kierownicza będzie miała podwyżki na podstawie ocen pracowniczych i jeśli SOM stwierdzi, że dany zks zasługuje na ocenę poniżej oczekiwań, to takiej podwyżki nie zobaczy przez rok. Pozostaje pytanie jaką wartość będą miały oceny zgodnie i powyżej oczekiwań ?
  Ocena JMP: 5/10
     
#majamaja 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 29 Lis 2017
Posty: 106
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-12-04, 18:11   

Owszem, ks i zks mogą załapać się na widełki tylko do końca marca - ich podwyżki oraz staż zostanie zaktualizowany na dzień 1 stycznia 2018 roku. Jeśli ktoś jest ks-em lub zks i staż pracy 1 lub 3 lata mu mija np. 4 kwietnia to stażowego już nie dostanie.
Gwoździem programu będzie to, że kadra kierownicza będzie miała podwyżki na podstawie ocen pracowniczych i jeśli SOM stwierdzi, że dany zks zasługuje na ocenę poniżej oczekiwań, to takiej podwyżki nie zobaczy przez rok. Pozostaje pytanie jaką wartość będą miały oceny zgodnie i powyżej oczekiwań ?[/quote]

Podobno ocena ma mieć wpływ tylko na premię KS a nie zks ale jak to będzie diabli wiedzą. Słyszałam, że ocena wtedy musi być: powyżej oczekiwań.
 
     
@piivko19 

Stanowisko:
kadry

Dołączyła: 20 Lut 2011
Posty: 344
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-12-04, 18:20   

To nie chodzi o premię, ale o podwyżkę. Premię będzie można sobie co miesiąc wyrobić na sklepie, tak jak do tej pory. Wg info od SOM-a kadra kierownicza na sklepach będzie podlegać ocenie rocznej tak jak do tej pory, z tym że będzie miała ona wpływ na podwyżki.
  Ocena JMP: 5/10
     
#majamaja 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 29 Lis 2017
Posty: 106
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-12-04, 19:22   

piivko19 napisał/a:
To nie chodzi o premię, ale o podwyżkę. Premię będzie można sobie co miesiąc wyrobić na sklepie, tak jak do tej pory. Wg info od SOM-a kadra kierownicza na sklepach będzie podlegać ocenie rocznej tak jak do tej pory, z tym że będzie miała ona wpływ na podwyżki.


no i pozostaje pytanie czy trzeba mieć powyżej oczekiwań czy wystarczy zgodnie z oczekiwaniami :)
 
     
Avo123 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 28 Lis 2017
Posty: 12
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-12-04, 20:20   

Jesli chodzi o podwyzki dla ks to..
Kolega mial moec teraz w 2018 stazowe na 4900 po 3 latach
Ma teraz 4500 wiec niby dostanie podwyzki 400 zl.czyli tyle ile by i tak dostal...a ci co pracuja ponad 3 lata maja 4900 no i oni odczuja podwyzke bo beda mieli 5300....ja np mam 4200 w przyszlym mialem miec 4500(pp roku pracy) a dostane niby 200 (tyle dostaja ci co pracuja do roku) a powyzej roku 400 ...troche lipa
Czyli rozumiem ze teraz nowo przyjety bd zarabial
4400 na poczatek a pozniej juz nie ma stazowego czyli ci co pracuja mniej niz 3 lata to juz nigdy nie dogonia strszych KS tak jak to bylo do tej pory ze po 3 latach kazdy mial 4900
pytam
gdyz jestem na urlopie za granica i nie chce nawiedzac sklepu;)
 
     
Million23 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 02 Gru 2017
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-12-04, 20:52   

Ja umowę na KS dostałem w Maju 2017 i według Mnie powinni zrobić to tak skoro już niby nie ma stażowego , ze w Styczniu zostanie Mi to zrównane , nie może tak być ze będzie taka przepaść między KS , firma tez chyba nie jest na tyle głupia i potrafi to podliczyć to wychodzi na to ze moja koleżanka która zaczęła np miesiąc wcześniej będzie miała więcej 500 zł to bez sensu , musi być to uregulowane
  Ocena JMP: 6/10
     
Avo123 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 28 Lis 2017
Posty: 12
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-12-04, 21:58   

Nic nie bd mial.zrowname dostaniesz 200 zl.wiecej po roku som ci podwyzszy albo i nie ale kierownicy starsi stazem beda zawsze min 700 zl.przodu lepiej bylo podniesc stawki bazowe i zostawic stazowe...wogole slyszalem ze bd moec woecej obowiazkow wiecej analiz sprzedazy ehhh trzeba myslec o przejsciu do konkurencji
 
     
Million23 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 02 Gru 2017
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-12-04, 22:09   

A z kad macie info ze nie będzie wyrównane skoro nie ma stażowych ????
  Ocena JMP: 6/10
     
tobi123

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 03 Sty 2013
Posty: 14
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-12-04, 22:21   

Wychodzi na to ze między KS a zks to ogromna przepaść 5300 a 3800 to chyba lekkie nieporozumienie
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo