Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kradzieze
Autor Wiadomość
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-09-09, 20:49   

Mamy na sklepie wielki kłopot ze złodziejami, wchodzą po prostu jak po swoje i w ogóle się nie cykają. Ten sam gostek robi kilka razy dziennie rundki, wynosi kawy, słodycze, alkohol, nie sposób gnojka upilnować, nawet jak się go widzi, zanim się do niego doleci, już coś drapnie i go nie ma ... co ze strony sklepu trzeba zrobić, żeby firma zatrudniła na stałe ochronę?
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
miecia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 23 Kwi 2017
Posty: 331
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-09-09, 22:47   

Kierowniczka powinna wyslac nagrania i zrobic inwenture czego brakuje. Jak zobacza kwoty strat to moze zatrudnia kogos. Oni i tak grosze placa ochronie. Aaa i bym dodała jeszcze ze klienci sa agresywni i kasjerki boja sie sprzedawac alkohol itp.itd. U nas tez byl krotki problem ze mieli w d.... Nas dopoki nie doszlo do incydentu i.w ciagu godziny znalazl sie ochroniarz....
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-09-09, 23:26   

miecia napisał/a:
Kierowniczka powinna wyslac nagrania i zrobic inwenture czego brakuje. Jak zobacza kwoty strat to moze zatrudnia kogos. Oni i tak grosze placa ochronie. Aaa i bym dodała jeszcze ze klienci sa agresywni i kasjerki boja sie sprzedawac alkohol itp.itd. U nas tez byl krotki problem ze mieli w d.... Nas dopoki nie doszlo do incydentu i.w ciagu godziny znalazl sie ochroniarz....

Inwentura i tak nas niedługo czeka ... i to, co w niej wyjdzie to będą cyrki wołające o pomstę do nieba ... a czy wnioski będą takie, że trzeba ochronę zatrudnić, czy takie, że my całe wózki przepuszczamy nie kasując :D bo nie chce nam się sumiennie pracować, to się okaże ;)
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
miecia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 23 Kwi 2017
Posty: 331
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-09-10, 10:06   

MalaAsia napisał/a:
miecia napisał/a:
Kierowniczka powinna wyslac nagrania i zrobic inwenture czego brakuje. Jak zobacza kwoty strat to moze zatrudnia kogos. Oni i tak grosze placa ochronie. Aaa i bym dodała jeszcze ze klienci sa agresywni i kasjerki boja sie sprzedawac alkohol itp.itd. U nas tez byl krotki problem ze mieli w d.... Nas dopoki nie doszlo do incydentu i.w ciagu godziny znalazl sie ochroniarz....

Inwentura i tak nas niedługo czeka ... i to, co w niej wyjdzie to będą cyrki wołające o pomstę do nieba ... a czy wnioski będą takie, że trzeba ochronę zatrudnić, czy takie, że my całe wózki przepuszczamy nie kasując :D bo nie chce nam się sumiennie pracować, to się okaże ;)
wiesz ty sie zajmujesz kasowaniem a nie pilnowaniem czy ktos wyjezdza wozkiem przez drzwii wejsciowe. Jesli stoisz metr to mozesz zareagowac ale nie kilkanascie metrow a poza sklep za zlodziejem ci nie wolno bo jak dostaniesz w glowe lub walnie cie nozem to przyjedzie bhp owiec i powie ci ofem ze to twoja wina. Na szkoleniu bhp wyraznie nam powiedzial ze absolutnie ze zlodziejem sie nie igra. Nie ma sesnu narazac sie za towar ktory wynosza. Biedronka ci nie zwroci potem zdrowia a w najgorszym scenariuszu zycia. U nas po incydencie w godzine znalazla sie ochrona a tez zacxynali kombinowac i zostawalysmy same na wielki sklep. Byly akcje z narkomanem i facetem w delirce alkoholewej. Mysle ze kierowniczka powinna zrobic wielka awanture i powinni cos z tym zrobic. Skoro wynosza towar w tak perfidny sposob . To za chwile beda pieniadze z kasetek wam wyciagac .....
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-09-10, 10:18   

zks i ks wszyscy zgodnie mówią, tak porozmawiam z rejonową, tylko nikt ego nie robi, a bo nie zadzwoniła, a bo inne rzeczy były, a bo to czy tamto, klientka mi mówi, ze chłopak się czai, no patrzę na niego, nic nie ma w ręku, wychodzi, na pewno do torby schował, ale co ja mam się z nim bić żeby torbę mu przeszukać? jakie mam prawo mu gdziekolwiek zaglądać :D a nawet jak niesie przed sobą karton kaw to co niby ja mu zrobię żeby mi je oddał .... chore dla mnie to wszystko ... biorą alkohol i z tyłu za kolejką przechodzą i wychodzą sobie i co ja mam zostawić otwartą kasetkę i za nim popierniczać? i co? odda mi jak poproszę? :D
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-09-10, 11:19   

Powiem tak, co cię to obchodzi, jeśli pracodawca ma to w dupie, ty też miej to, widzisz kradzież? Głową w drugą strone
 
     
@vitalyzd 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 01 Paź 2011
Posty: 149
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-09-11, 22:28   

MalaAsia napisał/a:
Mamy na sklepie wielki kłopot ze złodziejami, wchodzą po prostu jak po swoje i w ogóle się nie cykają. Ten sam gostek robi kilka razy dziennie rundki, wynosi kawy, słodycze, alkohol, nie sposób gnojka upilnować, nawet jak się go widzi, zanim się do niego doleci, już coś drapnie i go nie ma ... co ze strony sklepu trzeba zrobić, żeby firma zatrudniła na stałe ochronę?



Nie rób nic . Niech kradnie ! Skoro nie ma ochrony to się nie narażaj ! chcesz dostać po "głowie " w najlepszym wypadku ... w najgorszym skończyć gorzej ?

Nie Twoja firma nie Twój towar . Firma nie zatrudni ochrony to ich strata.

W tej firmie bardziej opłaca się wpuścić złodzieja do sklepu niż zatrudnić porządnego pracownika lub dwóch. O kamerach nie wspomnę , gdyż są tylko chyba po to aby były jako "atrapy "
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-09-11, 23:13   

vitalyzd napisał/a:


W tej firmie bardziej opłaca się wpuścić złodzieja do sklepu niż zatrudnić porządnego pracownika lub dwóch. O kamerach nie wspomnę , gdyż są tylko chyba po to aby były jako "atrapy "


nie są po to, by zbierać dowody na złodziei, bo po co skoro nie ma ochrony, ale nie są też, by były jako atrapy tylko są po to by nas kontrolować, czy ktoś zbyt długo nie ocierał potu z czoła, zamiast z entuzjazmem rozkładać składankę :D
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
#majamaja 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 29 Lis 2017
Posty: 106
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-09-18, 20:25   

u8t3io3p napisał/a:
u nas jest ochrona spoko, ostatnio wlasnie zlapali na kradziezy... pracownika.. polecial od razu


u mnie tez... ale złapali na kradzieży kasy
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-09-18, 21:01   

majamaja napisał/a:
u8t3io3p napisał/a:
u nas jest ochrona spoko, ostatnio wlasnie zlapali na kradziezy... pracownika.. polecial od razu


u mnie tez... ale złapali na kradzieży kasy


u mnie tez to bylo z kasy, kradziez to kradziez nie wazne co, nie ma sie czym chwalic :P
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-09-18, 21:27   

wg was ochron mobilna spełnia swoją rolę?
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-09-19, 06:59   

MalaAsia napisał/a:
wg was ochron mobilna spełnia swoją rolę?


Według mnie tak, wydaje mi się, że to powoduje starch u pracowników przed kradzieżą bo zostaną przyłapany, bo klienci nie wiedzą, że akurat dziś jest dodatkowa ochrona, chociaż niektórych nawet to nie uchronii przed kradzieza
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo