Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Konkurs Doradcy Biedronki na najbardziej innowacyjny pomysł
Autor Wiadomość
Sławomir Bys 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 25 Paź 2017
Posty: 10
Wysłany: 2017-10-25, 14:09   Konkurs Doradcy Biedronki na najbardziej innowacyjny pomysł

Witam,
Bardzo Was proszę o wysłanie głosu na POMYSŁ NR 1 lub POMYSŁ NR 3 z prywatnej skrzynki pocztowej (np.interia,wp,o2,onet,gmail itd.) na adres doradcybiedronki@jmppolska.com w tytule wiadomości proszę wpisać KONKURS. W treści wiadomości proszę podać nr pomysłu oraz swoje dane kontaktowe.

Pomysł nr 1 - Na przykładzie mojego sklepu: Prośby o dzień wolny w kolejnym miesiącu są zapisywane na kartce w biurze. Oczywiście kierownik który robi grafik uwzględnia te dni w grafiku. Niestety jeśli kartka zginie to ten sam kierownik lub inny który będzie zmieniać grafik może już nie pamiętać o liście preferencji. Zmian grafiku może być nawet kilkanaście. Ciężko wszystkie prośby zapamiętać np. zmieniając grafik w połowie lub pod koniec miesiąca. ZAWIEDZIONY PRACOWNIK brakiem spełnienia prośby TO MNIEJ WYDAJNY PRACOWNIK (NIESPEŁNIONY). Dlatego już w 2016r utworzyłem ten pomysł by wprowadzać do OHR te dni z listy preferencji i by były one oznaczone innym kolorem i oraz żeby była blokada możliwości naniesienia godzin pracownikom którzy w danym dniu potrzebują skupić się na ŻYCIU PRYWATNYM.

Pomysł nr 3 - Na przykładzie mojego sklepu: Pewien przedsiębiorca zarządza kilkoma punktami gastronomii na terenie mojego miasta. Pracownicy tych punktów co kilka dni robią u nas zakupy. Pod koniec miesiąca szef przynosi kilkadziesiąt paragonów z prośbą o wypisanie faktury. Musimy szukać osobno każdy paragon poprzez nr systemowy, nr kasy i datę. Szybciej byłoby gdybyśmy mogli z listy paragonów danego dnia (lub kilku dni) po prostu zaznaczyć kilka/kilkanaście paragonów i szybko utworzyć fakturę zbiorczą
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-10-25, 16:01   

ja bym dodal cos w stylu kartoteki, nie znamy kodu wpisujemy " bułka" i wyskakuje nam lista bułek (wg stanów, jeśli danej bułki u nas nie ma to nie ma jej na liscie) nie trzeba bylo by chodzic po kody badz dzownic po kierownika po kod

co do 1. u mnie zawsze zks dzwoni do ks z grafikiem i to ona ewentualnie zmienia grafik pytając sie pracowników
 
     
tadam 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Gru 2012
Posty: 674
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-10-25, 17:19   

W ohr pojawiła się opcja ważne dni wolne.
Faktury - dobry pomysł :)
 
     
Sławomir Bys 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 25 Paź 2017
Posty: 10
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2017-10-26, 11:26   

tadam napisał/a:
W ohr pojawiła się opcja ważne dni wolne.
Faktury - dobry pomysł :)


Ja już w 2016r zgłaszałem ten pomysł także być może go już dawno uwzględnili a dopiero teraz wymyślili konkurs i dodali tą propozycję do listy bowiem do żadnego konkursu się nie zgłaszałem. Te ważne dni wolne w OHR pojawiły się jakiś czas po moim zgłoszeniu w 2016 roku

[ Dodano: 2017-10-27, 16:01 ]
Podaję prawidłowy adres e-mail na który można oddawać głosy:

doradcybiedronki@jmpolska.com

Adres e-mail z pierwszego postu jest błędny

Przepraszam za utrudnienia
 
     
paletaEURO 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 17
Skąd: Wrocław
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-10-30, 08:46   

może napisz wszystkie 5 pomysłów z plakatu i niech ludzie sami wybiorą najlepszy, podałeś tylko swoje pomysły :)

w sumie stówa drogą nie chodzi ;)
_________________
= ]
  Ocena JMP: 6/10
     
Sławomir Bys 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 25 Paź 2017
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-11-01, 01:05   

...a dla 3 wybranych z oddających głosy są zasilenia na kartę o wartości 50zł więc warto oddawać głosy do 11 listopada.

Co do pozostałych propozycji to nie pamiętam za bardzo ponieważ nie miałem czasu się wczytać (skupiłem się na swoich) a plakatu już nie ma. Piąta propozycja to coś o ważeniu naklejek gang świeżaka. Choć uważam że jest to pomysł sezonowy - akcje trwają tylko na jesień co roku. A naklejki policzyć możemy w markecie wybierając POBIERZ KASETKĘ. Po wpisaniu ostatniej naklejki wychodzi nam ich liczba. Nie trzeba ważyć
 
     
justysia

Dołączył: 28 Kwi 2011
Posty: 19
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-11-01, 01:17   

dni ważne w ohr to dobry pomysł jeszcze powinni wprowadzić równowagę pracy na rano i popołudnie bo czasami to przegiecie
 
     
Sławomir Bys 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 25 Paź 2017
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-11-01, 13:25   

justysia napisał/a:
dni ważne w ohr to dobry pomysł jeszcze powinni wprowadzić równowagę pracy na rano i popołudnie bo czasami to przegiecie


To zgłaszaj bo też przydałoby się to a warto zgłaszać jak się okazuje.

Ja te swoje pomysły zgłaszałem w 2016r i nawet nie spodziewałem się że ktoś je weźmie pod uwagę i że jakiś konkurs będzie a tu proszę niespodzianka...ktoś to jednak zauważył i mam nadzieję wprowadzi i te ważne dni w ohr i te faktury bo usprawnią nam pracę

[ Dodano: 2017-11-01, 13:30 ]
Ja jak robiłem grafiku to poświęcałem więcej czasu i sprawdzałem czy wszyscy mają po równa liczbę niedziel czy tam środy (równie ciężki dzień z uwagi na przygotowanie sklepu pod promocję) i zwracałem też uwagę na to by pracownicy chodzili tydzień na rano i następny na drugie zmiany. Choć pamiętajmy że to może być ciężkie do zrealizowania z uwagi na fakt, że właśnie wszyscy mamy swoje życia prywatne i bywa dzień w którym ktoś musi mieć wolne i ta cała układanka się rozsypuje. Takie życie. Nie da rady zrobić tak by było idealnie
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-11-01, 16:57   

Jednym z pomysłów na który można głosować jest wprowadzenie innego koloru cenówek dla promocji rozpoczynających się w poniedziałek a inny dla tych czwartkowych. Kolejny to drukowanie faktur zbiorczych z kilku paragonów na zakupy robione w różnych biedronkach.
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
Sławomir Bys 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 25 Paź 2017
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-11-02, 07:36   

Hell napisał/a:
Kolejny to drukowanie faktur zbiorczych z kilku paragonów na zakupy robione w różnych biedronkach.


Pomysł nr 3 - Na przykładzie mojego sklepu: Pewien przedsiębiorca zarządza kilkoma punktami gastronomii na terenie mojego miasta. Pracownicy tych punktów co kilka dni robią u nas zakupy. Pod koniec miesiąca szef przynosi kilkadziesiąt paragonów z prośbą o wypisanie faktury. Musimy szukać osobno każdy paragon poprzez nr systemowy, nr kasy i datę. Szybciej byłoby gdybyśmy mogli z listy paragonów danego dnia (lub kilku dni) po prostu zaznaczyć kilka/kilkanaście paragonów i szybko utworzyć fakturę zbiorczą

Tu bardziej chodzi o zaznaczenie kilki,kilkunastu,kilkudziesięciu paragonów z jednego sklepu
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-11-02, 15:15   

No nie byłam do końca pewna bo obecna funkcja już wydawała mi się dużym udogodnieniem. U nas większym problemem jest zostawianie na kasie paragonów z samym tylko nip-em bo jak się potem okazuje "brałem już faktury w innej biedronce" stąd moja interpretacja. :P
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2017-11-02, 15:37   

Widziałam ostatnio w Castoramie fakturomat. Klient sobie zakłada konto i sam drukuje faktury. mogliby i wam takie coś sprawić.
 
     
Sławomir Bys 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 25 Paź 2017
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-11-04, 11:38   

Larrikol napisał/a:
Widziałam ostatnio w Castoramie fakturomat. Klient sobie zakłada konto i sam drukuje faktury. mogliby i wam takie coś sprawić.


Nie wiem czy klienci przyzwyczajeni przez klikanaście lat do wygody zostawiania paragonów i czekania na fakturę nagle zaczeliby korzystać z fakturomatów :D
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-11-04, 20:29   

Sławomir Bys napisał/a:
Larrikol napisał/a:
Widziałam ostatnio w Castoramie fakturomat. Klient sobie zakłada konto i sam drukuje faktury. mogliby i wam takie coś sprawić.


Nie wiem czy klienci przyzwyczajeni przez klikanaście lat do wygody zostawiania paragonów i czekania na fakturę nagle zaczeliby korzystać z fakturomatów :D


raczej problem polega na tym ,ze biedronka ma kikaset wiecej sklepow niz castorama, wiec nie ma mowy
 
     
@Lilith

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 30 Maj 2013
Posty: 246
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-11-07, 10:43   

W 5 pomysle nie chodzi o liczenie naklejek tylko saszetek, ktoś w ogóle z tymi pomysłami się nie przylozyl ,pomysły są słabe,jak dla mnie to chodzi o to, żeby wybrać pierwszy, więc myślę, że wygraną masz jak w banku.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo