Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Paczki na Boże Narodzenie 2017
Autor Wiadomość
#patusss933

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 06 Sie 2014
Posty: 101
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-11-13, 20:05   

Hahaha Ci, którzy narzekają na walizki .. lepsze walizki niż kartonowe pudła./.. ja mam jeszcze gdzieś walizke co dawali ok 4 lata temu, a w domu chyba z 4.. zawsze mozecie sprzedać lub oddać !!!!
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-11-13, 20:27   

michalek710 napisał/a:
Kostuch już jesteś niepotrzebny. Firma Cię wyprzedziła. Hahahha


Ale wy serio bierzecie tak poważnie tę wypowiedź, że Kostuch niepotrzebny na forum, bo firma podała do wiadomości co w paczkach? ja bym to odbierała bardziej, że już nie ma znaczenia, czy on to napisze, czy nie, że traci sens cała rozmowa o tym, czy Kostuch ma napisać, czy nie napisać, bo firma to już zrobiła ... czy serio całą wartość jego obecności na forum ma stanowić to, ze może dzień czy dwa wcześniej od oficjalnej info zdradzić co będzie w paczkach??? całe to przekomarzanie się o to czy poda do wiadomości czy nie poda traktowałam w kategoriach zabawy, a nie takiej powagi ... zadziwiona jestem tą sytuacją ...
 
     
@bognar 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 126
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-11-13, 20:54   

Jako że nasza strona działa dość kiepsko ostatnimi czasy. Macie tutaj filmik co będzie w paczkach.

https://www.youtube.com/embed/aaWCztZmlHI

[ Dodano: 2017-11-13, 21:05 ]
wwa napisał/a:
Zapraszam do DC, poprzerzucasz 350 kartonów mrożonego chleba na godzinę przez 8h w -18, albo 700kg kurczaka w +3 to też stracisz poczucie humoru wobec tej firmy. Odbiorę bo chętnie zjem słodycze i wypiję kawę, a walizka no cóż nasze biedne środowisko naturalne musiało znieść jej produkcję, to i z rozkładem da sobie rade, żadna różnica czy zacznie to robić teraz, czy za 5 lat.


Kto ci każe pracować na mroźni?
Ja robię na chemii i mam spoko prace ;) no chyba że są akcje tematyczne to wtedy mamy masakre.
aaaaa wiem czemu robisz na mroźni bo masz dodatek mroźniczy i dodatkowy obiad na stołówce :P
  Ocena JMP: 8/10
     
~wwa 

Stanowisko:
magazynier

Dołączył: 03 Mar 2016
Posty: 25
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2017-11-13, 21:43   

bognar napisał/a:
Jako że nasza strona działa dość kiepsko ostatnimi czasy. Macie tutaj filmik co będzie w paczkach.

https://www.youtube.com/embed/aaWCztZmlHI

[ Dodano: 2017-11-13, 21:05 ]
wwa napisał/a:
Zapraszam do DC, poprzerzucasz 350 kartonów mrożonego chleba na godzinę przez 8h w -18, albo 700kg kurczaka w +3 to też stracisz poczucie humoru wobec tej firmy. Odbiorę bo chętnie zjem słodycze i wypiję kawę, a walizka no cóż nasze biedne środowisko naturalne musiało znieść jej produkcję, to i z rozkładem da sobie rade, żadna różnica czy zacznie to robić teraz, czy za 5 lat.


Kto ci każe pracować na mroźni?
Ja robię na chemii i mam spoko prace ;) no chyba że są akcje tematyczne to wtedy mamy masakre.
aaaaa wiem czemu robisz na mroźni bo masz dodatek mroźniczy i dodatkowy obiad na stołówce :P


Pracuje na mroźni, bo muszę innej opcji nie mam "albo tam jest kołowrotek", a mam rodzinę na utrzymaniu, a nigdzie indziej takich pieniędzy nie dostanę. Na suche też chodzę kończyć robotę za "dobrych pracowników" robiących ledwo 100% normy i wiecznie niezadowolonych z pensji. Za rok z miłą chęcią rzucę tę robotę i wyniosę się za granice, na razie nie mam wyboru. Dodatek za mroźnie jest od 2 miesięcy, a obiadków nie jem bo za te 70zł, które muszę za nie płacić podatku i te wszystkie pieniądze za leki na problemy żołądkowe, to wole wziąć kanapki z domu jak połowa magazynu. Za te walizeczki też wszyscy zapłacimy podatek, bo zwolnione jest tylko 350zł. Za mała pościel i ręczniki nie pod kolor łazienki zostały rozdane i uszczęśliwiły rodzinę i sąsiadów, ale kto by chciał te walizki, jeszcze takie niepraktyczne plastikowe? Rozmawiałem dziś z kilkoma znajomymi o tych paczkach wszyscy rozczarowani, ale rzeczywiście przyznaje, że z paczką dla dzieci się postarali, choć moje są za małe by ucieszyć się z tych prezentów.
  Ocena JMP: 5/10
     
nowa08 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 10 Sie 2017
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-11-13, 23:04   paczki na swieta- walizki

kochani- jesli ktos nie chce walizki to ja chetnie odkupie.wlasnie takie malentwa potrzebuje na 2dniowe wyjazdy z dzieckiem.
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2017-11-13, 23:08   

wwa, czuje sie zazenowana, gdy czytam, co piszesz. Dziwie sie, ze nie wstydzisz sie wypisywac takich rzeczy. Zwyczajnie, po ludzku WSTYD.
 
     
bolka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lis 2015
Posty: 412
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-11-13, 23:35   

I już wszystko jasne :em29: :em29: ja powiem tylko że bardzo cieszę się z tej paczki :choinka: :choinka:
_________________
Kochaj to co robisz a nigdy nie będziesz w pracy
  Ocena JMP: 7/10
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
3 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-11-14, 01:45   

hahaha jak zawsze

Co dostaniemy?


Boze jakie gowno



i co roku to samo :D:D


uwielbiam to "mam rodzine na utrzymaniu, hurr durr, WINCYJ KASY", a moze bylo pomyslec przed zakladaniem, ze nie bedziesz mial co do garnka wlozyc i zadbac o przyszlosc dzieciaka/dzieciakow przed ,a nie po, zamiast pisac takie glupoty to won na drugi etat, a nie piszesz wwa takie glupoty
 
     
@bognar 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 126
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-11-14, 07:21   

wwa napisał/a:


Pracuje na mroźni, bo muszę innej opcji nie mam "albo tam jest kołowrotek", a mam rodzinę na utrzymaniu, a nigdzie indziej takich pieniędzy nie dostanę. Na suche też chodzę kończyć robotę za "dobrych pracowników" robiących ledwo 100% normy i wiecznie niezadowolonych z pensji. Za rok z miłą chęcią rzucę tę robotę i wyniosę się za granice, na razie nie mam wyboru. Dodatek za mroźnie jest od 2 miesięcy, a obiadków nie jem bo za te 70zł, które muszę za nie płacić podatku i te wszystkie pieniądze za leki na problemy żołądkowe, to wole wziąć kanapki z domu jak połowa magazynu. Za te walizeczki też wszyscy zapłacimy podatek, bo zwolnione jest tylko 350zł. Za mała pościel i ręczniki nie pod kolor łazienki zostały rozdane i uszczęśliwiły rodzinę i sąsiadów, ale kto by chciał te walizki, jeszcze takie niepraktyczne plastikowe? Rozmawiałem dziś z kilkoma znajomymi o tych paczkach wszyscy rozczarowani, ale rzeczywiście przyznaje, że z paczką dla dzieci się postarali, choć moje są za małe by ucieszyć się z tych prezentów.


Zabawkę możesz najzwyczajniej sprzedać. z czystej ciekawości sprawdziłem ile ta zabawka kosztuje nowa (99zł) więc wystawiasz na olx lub allegro za np. 90zł i się cieszysz z kasy :)

Dziwne że macie dodatek na mroźni od 2 miesięcy, u nas w DC jest od zawsze i ludzie się tam pchają żeby tam robić.
  Ocena JMP: 8/10
     
m1martyna 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 11 Paź 2013
Posty: 16
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-11-14, 08:43   

dają paczki i trzeba się cieszyć bo jakby nie patrzeć pewnie sugerowali się ankietami z czego pracownicy będą się cieszyli :) jak dla mnie paczki super i dla dzieciaków też
  Ocena JMP: 6/10
     
#sekbea81 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 20 Lip 2012
Posty: 61
3 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-11-14, 09:57   

wwa, Bogu dzięki że nie muszę kupować Ci prezentów. A tak z czystej ciekawości to co chciałbyś dostać, bo aż cała drżę z ciekawości czy istnieje coś w odpowiednim kolorze, rozmiarze i gramaturze?
 
     
~wwa 

Stanowisko:
magazynier

Dołączył: 03 Mar 2016
Posty: 25
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2017-11-14, 10:17   

Larrikol jak czytam twoje wpisy na tym forum mam podobne odczucia, a jeszcze gorsze odczucia mam w związku z tym, ze masz moda.
@u8t3io3p nie wiem ile według ciebie zarabia magazynier, ale dobry zarabia więcej niż kierownik sklepu czy nawet kierownik magazynu, więc to nie ja już od 5 każdego miesiąca płaczę kiedy wypłata.
bongar zabawki nie sprzedam, jednego oddam dzieciom sąsiadki, a drugiego siostrzenicy, na pewno się ucieszą , a na allegro nie sprzedaje z tego samego powodu, dla którego nie mam np. konta z cashbackiem, bo nie chce mi się tego potem w pitach rozlicza, a też oszukiwać w picie nie zamierzam.
~sekbea81 Bardziej by mnie ucieszył np. taki kubek jak w filmiku, lub porządna kawiarka skoro dają kawę mieloną. Nie chodzi mi o wartość materialną, ale o praktyczność prezentu.
  Ocena JMP: 5/10
     
#sekbea81 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 20 Lip 2012
Posty: 61
3 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-11-14, 10:31   

No wiesz dla mnie akurat walizka jest bardzo praktycznym prezentem, a idąc Twoim tokiem myślenia : po co komuś setny kubek w domu?

[ Dodano: 2017-11-14, 10:44 ]
wwa napisał/a:
Larrikol jak czytam twoje wpisy na tym forum mam podobne odczucia, a jeszcze gorsze odczucia mam w związku z tym, ze masz moda.
@u8t3io3p nie wiem ile według ciebie zarabia magazynier, ale dobry zarabia więcej niż kierownik sklepu czy nawet kierownik magazynu, więc to nie ja już od 5 każdego miesiąca płaczę kiedy wypłata.
bongar zabawki nie sprzedam, jednego oddam dzieciom sąsiadki, a drugiego siostrzenicy, na pewno się ucieszą , a na allegro nie sprzedaje z tego samego powodu, dla którego nie mam np. konta z cashbackiem, bo nie chce mi się tego potem w pitach rozlicza, a też oszukiwać w picie nie zamierzam.
~sekbea81 Bardziej by mnie ucieszył np. taki kubek jak w filmiku, lub porządna kawiarka skoro dają kawę mieloną. Nie chodzi mi o wartość materialną, ale o praktyczność prezentu.

A tak w ogóle to widzę, że jesteś tak wybitnym pracownikiem, że tylko pomnik na Krakowskim przedmieściu byłby satysfakcjonującym prezentem dla Ciebie.
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2017-11-14, 10:50   

wwa, jakie to szczescie, ze poki co, zyjemy jeszcze w wolnym, demokratycznym kraju i mozemy sami decydowac gdzie I jak spedzamy nasz wolny czas. Sam takze Mozesz wybierac strony, ktore odwiedzasz I nikt Cie nie zmusza do odwiedzania forum, skoro Ci nie odpowiada jego obsluga. Jestes typem czlowieka, ktory wezmie reke, gdy podaja mu palec. Nie chcesz, nie bierz paczki, ale nie stekaj, ze ktos cos Ci podarowal - no jak smial.
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-11-14, 11:23   

wwa, tylko żebyś się tak bardzo nie zapędzał bo modów jak to ująłeś jest dwóch. A Twoje zachowanie poniżej krytyki.
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo