Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Podwyżki Październik 2017
Autor Wiadomość
katarzynka12 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 12 Lis 2013
Posty: 365
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-10-19, 17:15   

bolka, masz rację,my też blisko granicy i wszyscy uciekają do Niemiec
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-10-19, 18:12   

Prześledziłem artykuły na temat Gorzowa i jedynie co jest podane to, że średnio magazynier zarabia tam 3,4 tys zł. Więc nie jest to kwota na start tylko z absencją i wyrobioną średnią co niektórym nie udaje się nawet po kilku miesiącach pracy.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
bolka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lis 2015
Posty: 412
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-10-19, 19:45   

Pewnie tak jak kasjerska pensje podaja ze wszystkimi dodatkami do mediów
_________________
Kochaj to co robisz a nigdy nie będziesz w pracy
  Ocena JMP: 7/10
     
~Yrek 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 28 Paź 2010
Posty: 51
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-10-20, 02:23   

Cytat:
Więc nie jest to kwota na start tylko z absencją i wyrobioną średnią


Z tego co się orientuję to Tam chyba na tą chwilę Nikt nie jest w stanie wyrobić normy :-) .

Tuba propagandowa JMP rozgłasza sukces a niestety na tą chwilę jest jeden wielki chaos ;-).
_________________
DC13 Koszalin
 
     
@pc 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 20 Mar 2012
Posty: 204
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-10-20, 09:28   

Wyszków-na początek 2650,Parzniew 3200 ..Więc czemu w Gorzowie nie może być 3400? ;)
_________________
Chwila , która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...
 
     
ferdek415 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 2
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-10-20, 10:25   

Słyszeliście o podwyżkach dla kasjerów od stycznia? Podobno ma być zwiekszona kwota premi za obecność.
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-10-20, 17:40   

ferdek415 do 600zł ale to może związki powiedzą ;]
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
#woodman 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 18 Kwi 2017
Posty: 70
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-10-20, 17:54   

może powiedzą........ premia 600 zł dla Kasjera, za brak absencji ,zamiast drugiej premii od obrotu. Funkcjonuje od pół roku w Zgorzelcu ,i paru miastach Polski, a test startuje w Pruszkowie, Sulejówku, Warszawie od 1 października. Stała premia, za absencje, nie do... ale gwarantowane 600 zł. To jest nagroda, a nie premia, różnica taka,że nagrody nie trzeba uzgadniać ze związkami zawodowymi. Ale zawsze PIP może sprawdzić czy nagroda, to nagroda a nie czasem premia regulaminowa. A różnica taka, że nagród nie wlicza się do średniej do l4 , macierzyńskiego itp. Z plotek , jak test się sprawdzi startuje od stycznia.

[ Dodano: 2017-10-20, 18:01 ]
Włodarz, związki nie powiedzą, bo tu już nie siedzą :D teraz każdy ma swoje fanpage na fb, oraz zamknięte grupy na fb. Przeniosły się do podziemia. Cóż, raz nie ma pyskówek i trolli jak na forum, po drugie nie ma też stronniczych moderatorów. Zobacz dział ZZ, umarł śmiercią naturalną, odgrzewany co jakiś czas, jak stara zupa.
  Ocena JMP: 7/10
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-10-21, 00:24   

kluq napisał/a:
SkyBoom, jakoś nie bardzo chce mi się w to wierzyć. Jakby tak było to na innych centrach bunt murowany.

https://www.gazetalubuska...ys-zl,12588006/
 
     
aga_1 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Paź 2016
Posty: 22
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-10-21, 19:37   

A ja pytam,gdzie poszanowanie dla pracowników,którzy w biedronce pracują długo.Obecnie inwestuje się tylko w nowo przybyłych.Kiedyś było stażowe po 5,po 7 latach,nie wspomnę o 10.Nie ma tego,zlikwidowali.Pytam dlaczego??Przychodzi ktoś nowy,kto nie potrafi sobie palcem do nosa trafić i ma niewiele mniej od tego kto na biedronie zęby zjadł.To jest żenada.Niedługo w biedronkach nie będzie już nikt pracował.Widzę co się dzieje od jakiegos czasu,przychodzą młodzi ledwo po szkole gimnazjalnej a wymagania mają jak stąd do Las Vegas.Stawiaja warunki,buntuja się,zero poszanowania.I takich ludzi bedzie coraz więcej,co nie wróży biedronce stabilności i utrzymania się na rynku.
_________________
Aga
  Ocena JMP: 6/10
     
~kasia1980

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 49
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-10-21, 20:44   

A ja mam pytanie tam gdzie są testy kierownicy jakie pesje maja skoro rzadko są premie za budżet a za obecność nie mają nic 😂😂to co zastępca zarabia teraz mniej niż kasier
 
     
kropka71 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 20
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-10-21, 21:17   

Zastępca ma 50-100 zł więcej od kasjera
 
     
ultra 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 03 Cze 2017
Posty: 8
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-10-21, 23:09   

aga_1 napisał/a:
A ja pytam,gdzie poszanowanie dla pracowników,którzy w biedronce pracują długo.Obecnie inwestuje się tylko w nowo przybyłych.Kiedyś było stażowe po 5,po 7 latach,nie wspomnę o 10.Nie ma tego,zlikwidowali.Pytam dlaczego??Przychodzi ktoś nowy,kto nie potrafi sobie palcem do nosa trafić i ma niewiele mniej od tego kto na biedronie zęby zjadł.To jest żenada.Niedługo w biedronkach nie będzie już nikt pracował.Widzę co się dzieje od jakiegos czasu,przychodzą młodzi ledwo po szkole gimnazjalnej a wymagania mają jak stąd do Las Vegas.Stawiaja warunki,buntuja się,zero poszanowania.I takich ludzi bedzie coraz więcej,co nie wróży biedronce stabilności i utrzymania się na rynku.

Bardzo często czytam na forum wypowiedzi o tym,że wszyscy się zwolnią itp.
Odszedłem z firmy i proponuję moim byłym współpracownikom,tym najlepszym,pracę w mojej obecnej firmie(lżejsza praca,max po 8 h,większe zarobki). Wszyscy jednak wolą kwilić i pracować jak niewolnicy.
Życzę wszystkim pracownikom jmp,Paniom oraz Panom większych JAJ.
 
     
rustin

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 06 Maj 2010
Posty: 11
Skąd: WWA
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-10-22, 19:05   

ultra napisał/a:
aga_1 napisał/a:
A ja pytam,gdzie poszanowanie dla pracowników,którzy w biedronce pracują długo.Obecnie inwestuje się tylko w nowo przybyłych.Kiedyś było stażowe po 5,po 7 latach,nie wspomnę o 10.Nie ma tego,zlikwidowali.Pytam dlaczego??Przychodzi ktoś nowy,kto nie potrafi sobie palcem do nosa trafić i ma niewiele mniej od tego kto na biedronie zęby zjadł.To jest żenada.Niedługo w biedronkach nie będzie już nikt pracował.Widzę co się dzieje od jakiegos czasu,przychodzą młodzi ledwo po szkole gimnazjalnej a wymagania mają jak stąd do Las Vegas.Stawiaja warunki,buntuja się,zero poszanowania.I takich ludzi bedzie coraz więcej,co nie wróży biedronce stabilności i utrzymania się na rynku.

Bardzo często czytam na forum wypowiedzi o tym,że wszyscy się zwolnią itp.
Odszedłem z firmy i proponuję moim byłym współpracownikom,tym najlepszym,pracę w mojej obecnej firmie(lżejsza praca,max po 8 h,większe zarobki). Wszyscy jednak wolą kwilić i pracować jak niewolnicy.
Życzę wszystkim pracownikom jmp,Paniom oraz Panom większych JAJ.


A co to za praca i gdzie ?
 
     
Aga. P 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Sie 2017
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-10-23, 09:45   

Tak ale jak były podwyżki to zastępca dostał do podstawy a kasjer za absencję tylko o tym już nikt nie mówi i że mniej tracą w razie l4. A to że nas podatki i składki zjadają to... Zastępca ma u nas 3400 podstawy np. Czyli ok 1000 więcej a ile z tego więcej na rękę całe g
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo