Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Podwyżki Październik 2017
Autor Wiadomość
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2017-09-29, 13:48   

Myślę, że z zatrudnianiem nowych osób będzie bardzo ostrożnie, ze względy na plany ograniczenia handlu w niedzielę. Nowy rok coraz bliżej, więc pewnie jakoś was przetrzymają, a później po prostu się wykręcą nową ustawą.
 
     
~kaskader

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 12 Lut 2017
Posty: 35
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-09-29, 18:44   

Nasi włodarze to chyba jednak mają klapki na oczach. Niektóre sklepy wyglądają jak obory. Takie obrazki jak tutaj :szczena: powoli stają się normą. W firmie chyba nadal myślą, że wystarczy wywiesić na drzwiach ogłoszenie rekrutacyjne po ukraińsku i problem sam się rozwiąże.
 
     
@eeewelinkaaa 


Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 166
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-09-29, 20:41   

U mnie zatrudnili ostatnio mlodego faceta, ktory ma tak z 60? nadwagi, przeciez taka osoba nic nie zrobi

Znam wiele osób z ogromną nadwagą,które zapieprzają za trzech, więc nie dyskryminuj takich osób,tylko że względu na nadwagę. Tylko na moim sklepie jest 7 osób ( chudych szpadli),które mają żółwie ruchy!!!
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-09-30, 10:58   

Oho czekalem na to: dyskryminacja

Prosze bardzo
- od niego smierdzi( czy ktokolwiek z was chcialby byc oblusgiwany przez kasjera, od ktorego czuc? - ja nie chcialbym)
- mam odruchy wymiotne jesli zblize sie do niego(brak higieny z jego strony)
- jest baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo wolny
- ma problemy zeby sie schylic
Sam bylem gruby, a nawet mialem otylosc juz(teraz jestem juz w normie 30 BMI) i wiem co to znaczy bo bylem leniwy, wolny, mialem problemy ze zdrowiem, czesto mnie stopy bolaly od chodzenia, ze az lekarz mi powiedzial to w twarz "SCHUDNIJ" i mnostwo innych problemow,
Znam wiele "grubasow 20-30 nadwagi co rzeczywisice potrafia pracowac, ale nie goscia co przy wzroscie ok 185 ma w pasie 130, niedlugo bedzie go latwiej przeskoczyc niz obejsc


Osoby chude maja wiecej mozliwosci niz osoby grube, nie oznacza ,ze beda lepiej pracowaly niz grube. Jestem pewny gdyby porownali wszystkie osoby w firmie grube, chude i te srednie :] , wyszlo by ze niestety osoby grubsze sa wolniejsze. Bo widze to po sobie, Gdyby osoba chuda co nic nie robi przytyla 20kg to na bank byla by jeszcze wolniejsza i na odwrot gdyby gruba schudla 20 kg to bedzie znacznie szybsza
 
     
@celina

Dołączył: 28 Lis 2010
Posty: 167
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-09-30, 11:07   

Nie trawię ludzi,którzy sa podli wobec chorych,otyłych,dyskryminuja innych za orientacje.
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-09-30, 11:44   

podli?? bo mowia prawde? nie raz jestem u konkurencji i pracuje bardzo gruba kasjerka, ktora i z checia jestem oblusgiwany przez nia bo potrafi zadbac o higiene pomimo swojej sporej nadwagi i NIC do niej nie mam. To nie jest dyskryminacja to jest kwestia tego, ze typ nie dba o siebie

potrafi o siebie zadbac

Osoby grube sa grube w 95% bo za duzo jedza(po raz kolejny mam przyklad siebie - potrafilem jesc mnostwo "smieci" chipsy, slodycze fastfoody - obecnie tego nie robie, mam 185 cm wazylem 115kg wiec bylem GRUBASEM obecnie jest 95kg WIEC DA SIE wystarczy chciec), a reszta rzeczywiscie ma jakies choroby

doszlo do tego ,ze bylo mi wstyd podniesc rece bo koszulka mi sie za bardzo podnosiala i bylo mi widac brzuch, powiedzialem KONIEC NIGDY WIECEJ i juz mi sie nie podnosi ;)


nie interesuja mnie orientacje innych osob, puki inne osoby nie proboja mi narzucic swojego pogladu na zycie, jesli to beda chcialy to zrobic to sie bede bronil
do chorych tym bardziej

po prostu boicie sie mowic prawdy "POPRAWNOSC POLITYCZNA" pewnie uchodzcow tez akceptujecie, nie zapominajac, ze wedlug konwencji genewskiej uchodzca moze byc TYLKO W PIERWSZYM KRAJU GDZIE NIE MA WOJNY dajeli to imigranci zarobkowi
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2017-09-30, 12:35   

Wiesz co, ja rozumiem ze możesz mieć pretensje do kolegi z pracy, bo za wolno się rusza, bo śmierdzi, ma nieświeży oddech itp. Ale wkurzać się, bo ktoś jest gruby? Ty masz problem, ale ze sobą. Mierzysz wszystkich swoja miara, bo Tobie się udało, wiec inni laski nie robią i też maja się odchudzać. A może on lubi być gruby i w nosie ma, co sadza o tym inni. Nie jesteś wcale lepszy, bo schudles i nie musiałeś wyjeżdżać z kraju. A ja znam też chude osoby, które tylko patrzą, żeby nie robić, a prysznic też jest dla nich wyzwaniem. Dziwne masz kryteria.
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-09-30, 12:59   

przeciez z reguly jest tak, ze jak ktos jest gruby to:
ma grosza kondycje - szybciej sie meczy - jest wolniejszy
szybciej sie poci - szybciej zaczyna wydzielac brzydkie zapachy

Oczywisice sa wyjatki ze ktos mimo ze sie poci to nie smierdzi i odwrotnie mimo , ze sie nie poci to smierdzi

Ja mam to gdzies czy ktos jest gruby/chudy ,ale jesli w pracy mam pracowac z osobami przez co mam znacznie wiecej pracy bo pracuje wolniej to uwazam ,ze tu jest problem

Powiedzmy ze normla to 20 produktow na minute(wg mnie za malo), jesli jest na zmianie 5 pracownikow i wszyscy siedza na kasie i maja wydajnosc 15 to sa kolejki, ale jesli jest 5 pracownikow i maja 20 i nie ma kolejek
Bedac kierownikiem kogo bys chcial/chciala na zmianie?

Mialem to samo z chudymi osobami co nie chcieli pracowac, zeby nie bylo ,ze tylko atakuje osoby grubsze
 
     
Jerso 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 10 Wrz 2017
Posty: 10
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-09-30, 13:26   

u8t3io3p napisał/a:
przeciez z reguly jest tak, ze jak ktos jest gruby to:
ma grosza kondycje - szybciej sie meczy - jest wolniejszy
szybciej sie poci - szybciej zaczyna wydzielac brzydkie zapachy

Oczywisice sa wyjatki ze ktos mimo ze sie poci to nie smierdzi i odwrotnie mimo , ze sie nie poci to smierdzi

Ja mam to gdzies czy ktos jest gruby/chudy ,ale jesli w pracy mam pracowac z osobami przez co mam znacznie wiecej pracy bo pracuje wolniej to uwazam ,ze tu jest problem

Powiedzmy ze normla to 20 produktow na minute(wg mnie za malo), jesli jest na zmianie 5 pracownikow i wszyscy siedza na kasie i maja wydajnosc 15 to sa kolejki, ale jesli jest 5 pracownikow i maja 20 i nie ma kolejek
Bedac kierownikiem kogo bys chcial/chciala na zmianie?

Mialem to samo z chudymi osobami co nie chcieli pracowac, zeby nie bylo ,ze tylko atakuje osoby grubsze


Ważąc 130kg potrafiłem bez problemu zapierdalać na budowie, wożąc piach etc.

Nie miałem też problemów z higieną - ot, wystarczyło się umyć. Ani z produktywnością.

Tylko schudłem przez to :/
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2017-09-30, 13:39   

Na pewno otyłe osoby jest mniej wydajne, ale dajmy im szanse. Może w ten sposób próbują właśnie zmieniać swoje życie? Otyłośc z niechlujstwa to jedno, ale jest szereg innych predyspozycji, które potrafią utrudnić zachowanie szczupłej sylwetki. A takie wytykanie na pewno nie wspiera.
A teraz myślę, że pora skończyć dyskusję nie na temat i wrócić do podwyżek.
 
     
@patogen123 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 27 Mar 2017
Posty: 419
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-09-30, 15:01   

u8t3io3p napisał/a:
U mnie zatrudnili ostatnio mlodego faceta, ktory ma tak z 60? nadwagi, przeciez taka osoba nic nie zrobi :o


Ja mam około 50 kg nadwagi, spokojnie mógłbym pracować w Biedronce i nie sądzę, aby 10 następnych nagle spowodowało, że już nie byłbym w stanie nic zrobić. Biegać i tak się w pracy nie powinno, a to jedyna rzecz z którą mam problem ze względu na swoją wagą.
  Ocena JMP: 3/10
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-09-30, 15:11   

Jeśli przeszkadza Ci zapach zwyczajnie mu o tym powiedz a co do pracy to lepsze jedno wolne ręce niż żadne. Pomijam, że może właśnie ta praca da mu kopa choćby do tego by skorzystać z pomocy bariatry i zrobi sobie operacje pomniejszenia żołądka. Schudnie i będzie równie sprawny jak Ty.
A tak na marginesie BMI 30 to jednak wciąż otyłość a nie waga prawidłowa :P
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-09-30, 18:15   

nie wiem skąd wziąłem 30 musiałem się pomylić, wyszło 27,8 czyli troszkę nadwagi kalkulatora, ale nie zapomnijmy że ktoś może mieć w tym 30kg tłuszczu, a ktoś 30 kg mięśni :P

Patogen nigdzie nie napisałem, że wszyscy tacy są ale większość, jesteś wyjątkiem, który potwierdza regule, ale oceniam ta osobę w jaki sposób coś robi i jak szybko, wiadomo nikt demonem szybkości od razu nie jest... Ale..

Skończymy ta dyskusje bo to nie ma temat ;)
 
     
@piivko19 

Stanowisko:
kadry

Dołączyła: 20 Lut 2011
Posty: 344
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-09-30, 18:25   

My tu gadu gadu, a tu okazało się, że z firmy odchodzi nasz dyrektor personalny. Widać nie dał rady z tym co się ostatnio dzieje w firmie. Kariery to u nas nie zrobił.
  Ocena JMP: 5/10
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-09-30, 20:28   

Całkiem z firmy czy tylko zmienia stołek?
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo