Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowa oferta marketingowa
Autor Wiadomość
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-08-27, 14:14   

patogen123, dzięki za sugestię, ale sama zdecyduję o czym będę się wypowiadać na forum
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
lenin264

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 02 Sty 2017
Posty: 13
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-08-27, 23:25   

Niestety zgadzam sie z tym co napisał patogen klient który uzbierał naklejki nic nie obchodzi chce dostać maskotkę od ręki a nie czekać miesiące , niestety taka jest prawda . Klient ma to głęboko w odbycie wydał kasę ma naklejki i nie ma maskotki to czyja to wina . Firmy czy klienta ?
 
     
@maniek19 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 16 Lip 2014
Posty: 246
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-08-28, 10:16   

Ogólnie to mocno irracjonalna wydaje mi się forma zbierania naklejek. Trzeba je trzymać schowane, rozliczać się, pisać raporty, inwentaryzacje przeprowadzać. Ogólnie masa roboty niepotrzebnej, a nie prościej byłoby zbierać te punkty na kartę moja biedronka? Przecież czy prmocja na lody czy na kalendarze odbywała się w ten sposób. Odpadłby te wszystkie czynności + byłoby o wiele łatwiej złapać osoby które coś kombinują. Firma już chyba tak ma że woli komplikować zadania które można byłoby wykonać w wiele prostszy i efektywniejszy sposób.
  Ocena JMP: 2/10
     
@Lilith

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 30 Maj 2013
Posty: 246
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-08-28, 11:17   

Zbieranie naklejek pewnie lepiej działa psychologicznie.
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-08-28, 11:41   

lenin264 napisał/a:
Niestety zgadzam sie z tym co napisał patogen klient który uzbierał naklejki nic nie obchodzi chce dostać maskotkę od ręki a nie czekać miesiące , niestety taka jest prawda . Klient ma to głęboko w odbycie wydał kasę ma naklejki i nie ma maskotki to czyja to wina . Firmy czy klienta ?

to, że popularność akcji firmę przerosła to oczywiste, że POWINNO maskotek wystarczyć też, ale zabrakło, choć nikt czegoś takiego nie zaplanował, by kogokolwiek oszukać. Biedra starała się to naprawić zapisami na świeżaki, a później jeszcze prosząc w sms-ach o kontakt z BOK w sprawie maskotek do 30 kwietnia. W końcu kiedyś musiało się to zakończyć. Byłoby idealnie gdyby po prostu one były dostępne i bez utrudnień można by było je otrzymać. Ale tych utrudnień nikt nie wymyślił w celu oszukania ludzi, przeciwnie, kiedy się pojawiły firma się starała to rozwiązać.
Czyja wina? powiem żartobliwie - może tych maskotek, że okazały się być tak zajefajne? może ludzi, że wpadli w taki świeżakowy szał, który już w inernetach widać na nowo, a może, niczyja, maskotki fajne mają prawo być, ludzie zbierać jak chcą mają prawo ile chcą, a firma na ewentualność braków wpisała w regulamin - do wyczerpania zapasów, bo wszystko może się skończyć, wszystkiego może zabraknąć, zawsze coś może pójść nie tak, nawet jeśli się starasz i myślisz, że tak się zabezpieczyłeś, że nie ma prawa się tak stać.
maniek19
takie coś było, gdy na koniec akcji brakowało naklejek, zapisywały się na karcie lub paragonie, ale chodzi chyba o to, by dzieci miały zabawę z wklejania oglądania i frajdę ze zbierania no i żeby je to kręciło ;)
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2017-08-28, 14:49   

maniek19 napisał/a:
nie prościej byłoby zbierać te punkty na kartę moja biedronka
Mając album i zbierając naklejki jest większe wywieranie nacisku. Cała akcja jest bardziej namacalna, lepiej o tym pamietasz, widzisz ile jest, ile brakuje. Dzieciaki uwielbiają cos zbierać, kolekcjonować. Wysyłając punkty na kartę tak naprawdę tego nie widać.
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-08-28, 16:23   

Gdzie te czasy kiedy dzieciaki bawiły się na placu zabaw :D
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
Mariolka_olka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 28 Sie 2017
Posty: 19
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2017-08-28, 17:46   

Miło że firma podarowała też świeżaka juniora naszym dzieciom :em29:
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-08-28, 19:22   

maniek19, jak ja bym chciała żebyś to Ty ustalał zasady tych wszystkich akcji ;) , myślę że z regulaminem też poradziłbyś sobie lepiej niż nasza firma :P , wtedy wszyscy byliby happy :D
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
@maniek19 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 16 Lip 2014
Posty: 246
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-08-28, 21:09   

marta1 napisał/a:
maniek19, jak ja bym chciała żebyś to Ty ustalał zasady tych wszystkich akcji ;) , myślę że z regulaminem też poradziłbyś sobie lepiej niż nasza firma :P , wtedy wszyscy byliby happy :D



Po prostu patrze na tą akcje, bardziej pod okiem naszej świętej produktywności. Jednak rzeczywiście macie racje co do oddziaływania psychicznego takiej formy zbierania naklejek na dzieci.

W ramach tej akcji powinni również rozdysponować takie karty wśród pracowników, a każdy pracownik za każdego oburzonego klienta ("oszukaliście mnie ostatnio", "za mało naklejek Pani mi dała", "jak to alkohol się nie liczy") powinien dostawać jedną naklejkę do naklejenia. Takie działanie odprężające, ;) a w zamian za uzbieranie całej planszy nagroda np. zwolnienie z siedzenia na kasie przez jeden dzień :D
  Ocena JMP: 2/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-08-28, 21:14   

podoba mi się :em29: :yeah:
ciekawe co na to patogen123 ? ;) :D
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
~kaskader

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 12 Lut 2017
Posty: 35
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-08-29, 02:20   

No to pierwszy dzień za nami i jak można się było spodziewać firma nie wyciągnęła żadnych wniosków. To co sie dzisiaj działo to po prostu dramat i katastrofa. Nie wchodziły karty lojalnościowe, często na kasach wyskakiwał komunikat o braku łączności z serwerem i kasjer nie widział ile ma np. wydać reszty. Kolejny zonk - wciskasz "stan karty" żeby sprawdzić ile masz wydać naklej, pokazuje np. 3, wbijasz normalnie 3, chcesz zamknąć paragon, a tu psikus - wyskakuje komunikat, że wydałeś klientowi o 3 naklejki za dużo. Same naklejki też ą nędznej jakości, strach to do ręki wziąć, bo zaraz odpadają. Zdarzało się, że rolkach brakowało naklejek. Rozliczenia - dramat - co drugi kasjer podpisywał raport różnic kasjerskich, na czysto nie wyszedł nikt. No i jeszcze na sam koniec hit - inwentaryzacja cząstkowa. Ma ktoś jakiś patent, w jaki sposób to ustrojstwo liczyć i żeby się nie rozleciało?
 
     
@stoneczka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 28 Lis 2011
Posty: 284
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-08-29, 05:27   

Patent na liczenie jest w raporcie. Prosta matematyka
  Ocena JMP: 5/10
     
marcin1005 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 19 Maj 2017
Posty: 10
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-08-29, 10:49   

Ja wczoraj przy cząstkowej kliknąłem wydanie kasetki i wpisałem 5 rozpoczętych rolek. Market policzył :) polecam bo zaraz raport specjalny zaginie gdzieś na samym dole poczty, a poza tym szukanie tych numerków trochę zajmuje :)

P.S. Cała rolka to 2000 naklejek
  Ocena JMP: 7/10
     
tadam 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Gru 2012
Posty: 674
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2017-08-29, 13:28   

Już cząstkowa?w raporcie czytałam że co wtorek od 04.09.
Wydajecie naklejki jak system nie działa? czy drukują się vouchery?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo