Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowa oferta marketingowa
Autor Wiadomość
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-08-24, 16:03   

Larrikol, biedronka nigdy nie wyciąga wniosków i popada w coraz to większe bagno wciągając w to pracowników.....
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
miecia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 23 Kwi 2017
Posty: 331
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-08-24, 16:17   

DarkSide napisał/a:
Larrikol, biedronka nigdy nie wyciąga wniosków i popada w coraz to większe bagno wciągając w to pracowników.....
dokladnie tak jest. W 1 kolejnosci powinni zadbac o tych co od grudnia sie zapisali a nie maja do tej pory. A potem robic akcje....
 
     
~robbert83

Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 35
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-08-24, 16:20   

Akcja jak akcja, zrobią wszystko żeby klienta jakoś namówić do większych zakupów. Tylko ja się pytam czy naprawdę muszą być te naklejki, czy nie można Ci co mają kartę zbierać punktów na nią a reszcie żeby drukowaly się paragony z ilością punktów i żeby zbierać te paragony. Mam też nadzieję że firma zamówiła tak ze 3 razy tyle tych świeżaków więcej niż ostatnio poszło. Bo jak znowu naklejek braknie po paru dniach a maskotki się pokończą to ja na sklep nie wychodzę, a kasjer ów już mi szkoda bo od paru dni ludzie już im dokuczaja z tymi swiezakami i miliony pytań.
 
     
@piivko19 

Stanowisko:
kadry

Dołączyła: 20 Lut 2011
Posty: 344
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-08-24, 16:33   

Taaa i to co pisałem wcześniej, stało się faktem. Dzisiaj miał być raport specjalny o akcji Gang Świeżaków ... i oczywiście nie ma go do tej pory. O zasadach tej "zabawy" przeczytałem i dowiedziałem się z internetu ... wp, onet. gazeta.pl Brawo firma !!!!

Klienci też już wiedzą, ale pytają się o szczegóły, bo też dowiedzieli się z mediów. Mówię, że wiem tyle co z mediów.
Tak więc wracając do poprzednich wypowiedzi - nie, firma nie wyciąga wniosków z niczego, z żadnej sprawy o której się mówiło podczas poprzedniej akcji.
  Ocena JMP: 5/10
     
miecia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 23 Kwi 2017
Posty: 331
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-08-24, 16:56   

piivko19 napisał/a:
Taaa i to co pisałem wcześniej, stało się faktem. Dzisiaj miał być raport specjalny o akcji Gang Świeżaków ... i oczywiście nie ma go do tej pory. O zasadach tej "zabawy" przeczytałem i dowiedziałem się z internetu ... wp, onet. gazeta.pl Brawo firma !!!!

Klienci też już wiedzą, ale pytają się o szczegóły, bo też dowiedzieli się z mediów. Mówię, że wiem tyle co z mediów.
Tak więc wracając do poprzednich wypowiedzi - nie, firma nie wyciąga wniosków z niczego, z żadnej sprawy o której się mówiło podczas poprzedniej akcji.
a potem teksty klientow typu : jest Pan Pani nie przygotowana do pracy.....
 
     
@woles 

Dołączył: 08 Paź 2010
Posty: 186
Skąd: GMW.cn
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-08-24, 17:27   

a potem teksty klientow typu : jest Pan Pani nie przygotowana do pracy..... a ja mówie że nie musze być a i tak kasa wpływa na konto albo dzwonie po kierownika hehehhe
 
 
     
@patogen123 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 27 Mar 2017
Posty: 419
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-08-24, 18:16   

robbert83 napisał/a:
Akcja jak akcja, zrobią wszystko żeby klienta jakoś namówić do większych zakupów. Tylko ja się pytam czy naprawdę muszą być te naklejki, czy nie można Ci co mają kartę zbierać punktów na nią a reszcie żeby drukowaly się paragony z ilością punktów i żeby zbierać te paragony.


A kto będzie pilnował czy kasjer nie kitra sobie paragonów, które zostawią klienci, do kieszeni, żeby je potem sprzedać na Allegro? >:D
  Ocena JMP: 3/10
     
~robbert83

Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 35
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-08-24, 20:59   

Tak samo kto pilnuje kasjera czy nie kitra naklejek zostawi onych przez klienta. Jeden grzyb. A było by łatwiej, szybciej a i sprzedać ciężej bo na paragonie pisze jaki sklep.
 
     
miecia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 23 Kwi 2017
Posty: 331
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-08-24, 22:07   

Jesli klient zostawi kasjerce to nie widze w tym kradziezy w zaden sposob bo przekazuje to z wlasnej woli, a w regulaminie nigdzie nie bylo napisane ze kasjerka nie moze, a potem nagle sobie powymyslali. Tylko ze sa ludzie ktorzy nie znaja granic. Potem wedrowalo po allegro. A klienci potem sobie mysla o nas nie wiadomo co. Tak wlasnie to wyglada.....
 
     
tadam 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Gru 2012
Posty: 674
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-08-24, 22:43   

U nas na rejonie już dostaliśmy dzisiaj e mail z procedurami.
 
     
@patogen123 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 27 Mar 2017
Posty: 419
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-08-25, 05:05   

robbert83 napisał/a:
Tak samo kto pilnuje kasjera czy nie kitra naklejek zostawi onych przez klienta. Jeden grzyb. A było by łatwiej, szybciej a i sprzedać ciężej bo na paragonie pisze jaki sklep.


Wydaje mi się, że o wiele łatwiej jest skitrać paragon, natomiast jak sprzedawać jakie ilości takich paragonów to nie mam pojęcia.

A jeżeli nie chodzi o samo pilnowanie kasjerów to moja druga myśl jest taka, że zbieranie naklejek mocniej działa na psychikę klientów niż zbieranie paragonów.
  Ocena JMP: 3/10
     
JatoJa 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 25 Wrz 2014
Posty: 15
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-08-25, 10:38   

https://finanse.wp.pl/lidlaki-zawalcza-z-gangiem-swiezakow-lidl-msci-sie-na-biedronce-6158779168355969a
  Ocena JMP: 5/10
     
bolka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lis 2015
Posty: 412
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-08-25, 14:04   

I znowu stare baby w kolejce będą się kłócić o naklejki jak jakiś klient odmówi one podslysza i ojojoj już mnie głowa boli :P
_________________
Kochaj to co robisz a nigdy nie będziesz w pracy
  Ocena JMP: 7/10
     
blondyneczka81 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 29 Lis 2015
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-08-25, 18:20   

Nie za bardzo widzę tą akcję marketingową w lidolu są lidlaki od poniedziałku po 9.99 i sa takiej samej wielkości co swierzaki bez zbierania naklejek
  Ocena JMP: 7/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-08-25, 18:59   

przyznajcie się ;) , kto jest ojcem/matką tego sabotażu :D , zdrajcy :P :D
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo