Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pobicie w Biedronce
Autor Wiadomość
Biurowa 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 19 Wrz 2016
Posty: 427
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-07-30, 22:43   

My mamy takiego naszego stałego złodzieja flaszek,na którego nie było siły żeby przestał kraść. Co parę dni wzywaliśmy na niego policję.
Niedawno przyjechali jacyś nowi chłopcy w patrolu. Wyjaśniliśmy im o co chodzi. Po spisaniu wzięli go do radiowozu i wywieźli. Następnego dnia widziano go na mieście z obitą mordą i od tamtego czasu się u nas nie pojawił.

Złodziejstwo należy tępić pod każdą postacią. Jeśli będzie na nie przyzwolenie, to każdy klient wyniesie sobie po jednej bułce i ogórku i gołe ściany nam w Biedronce zostaną ;/
 
     
@patogen123 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 27 Mar 2017
Posty: 419
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-07-31, 13:37   

Włodarz napisał/a:
aha to czyli jak nie ma się na życie bo np całe życie się przebimbało to teraz jest pozwolenie społeczeństwa na kradzież? NIE!!! powinni za to upierdalać dłoń to by się skończyło cwaniactwo i chodzenie do sklepu na darmowe zakupy. Kradzież to kradzież, złodziej jest złodziejem, ktoś kto kradnie wie jakie poniesie za to konsekwencje.


A jak ktoś się nie zatrzyma na zielonej strzałce albo wyprzedzi na przejściu dla pieszych to upierdalajmy od razu dwie dłonie, bo to o wiele gorsze cwaniactwa, które mogą kosztować kogoś innego życie.
  Ocena JMP: 3/10
     
~Wariatka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 12 Wrz 2016
Posty: 26
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-07-31, 15:06   

No cóż, pozostaje mi tylko życzyć, aby policja spuściła Wam wpierdol choćby za przejście na czerwonym świetle i dajcie znać jak było :)
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2017-07-31, 16:06   

A jak ktoś się nie zatrzyma na zielonej strzałce albo na przejściu dla pieszych to może mieć skasowane autko i jeszcze poniesie za to srogie konsekwencje pieniężne.
Nie postąpili dobrze ci policjanci że użyli takowego zatrzymania na tej Pani jednak nikt nie zauważył że ta Pani kradła. Może notorycznie? może jeszcze chamsko się zachowywała? Niech ich ukaże wydział wewnętrzny w policji i tyle. Pracy moim zdaniem nie powinni stracić.
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-07-31, 22:54   

A ja was proszę o kulturę wypowiedzi.

Włodarz, co do policjantów. Zabronione jest używanie środków przymusu wobec osób starszych, można tylko chwyty obezwładniające. Dwa kajdanki wolno używać w sytuacji kiedy ktoś stawia czynny opór. Trzy pobicie widoczne gołym okiem. Cztery to przeszukanie torebki uwłaczający godności człowieka. Podsumowując, policjanci do zwolnienia dyscyplinarnie i istnieje opcja że znajdzie się jakiś adwokat który będzie chciał błysnąć i poprowadzi za darmo sprawę tej kobiety i ma wygraną w kieszeni.

Co do kradzieży jest bezsprzeczna, więc mandat i tyle.
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2017-08-01, 12:20   

A gdyby to była wasza babcia, wasza mama to co? Też tak wspaniałomyslnie byście bronili policjantów?
Nikt nie kwestionuje samej kradzieży. Jest to naganne i tyle. Chodzi o nieludzkie zachowanie policjantów, którzy najwyraźniej postanowili wyżyć się na staruszce. Rozgraniczajmy te obie kwestie. Nawet złodziej ma swoje prawa.
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-08-01, 22:13   

Larrikol, Ja tu nie bronie policjantów jak widać :)
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
@patogen123 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 27 Mar 2017
Posty: 419
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-08-02, 13:27   

Włodarz napisał/a:
A jak ktoś się nie zatrzyma na zielonej strzałce albo na przejściu dla pieszych to może mieć skasowane autko i jeszcze poniesie za to srogie konsekwencje pieniężne.


Kupi sobie nowe auta i nadal będzie powodował zagrożenie dla życia innych...

Niezły masz system wartości skoro uważasz, że biednemu trzeba obcinać ręce, aby nie mógł ukraść bułki ze sklepu, a nie przeszkadza Ci to, że bogaty będzie sobie zabijał innych samochodem.
  Ocena JMP: 3/10
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-08-03, 14:01   

Na szczęście policja ostatnio szybko pozbywa się takich kwiatków i tym razem też tak zadziałali. Dyscyplinarki poleciały i nikt już nie będzie narażony na takie sytuacje.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
Grubas80

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 11 Kwi 2017
Posty: 16
1 UP 1 DOWN
Wysłany: 2017-08-03, 23:36   

każdemu powinni łomot sprawić za kradzież!!! nie ma że boli czy to dzieciak dorosły czy jakaś staruszka. Nie interesuje mnie że nie starcza na zycie - trzeba było myśleć wcześniej... każdy złodziej powinien taki łomot dostać od policji że ledwo na nogach by stał bo tak to prosto w twarz nam się śmieją cytat: " i co mi zrobią? Mandat mi dadzą i co? I tak nie zapłacę bo nie mam dochodu..." :boks: :boks:
_________________
Każdy jest kowalem swojego losu
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-08-04, 07:24   

Grubas80, za takie podejście mam nadzieje że dostaniesz od życia łomot....
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2017-08-04, 19:09   

Grubas80 good point :yeah:
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
@patogen123 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 27 Mar 2017
Posty: 419
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-08-05, 14:04   

Grubas80 napisał/a:
każdemu powinni łomot sprawić za kradzież!!! nie ma że boli czy to dzieciak dorosły czy jakaś staruszka. Nie interesuje mnie że nie starcza na zycie - trzeba było myśleć wcześniej... każdy złodziej powinien taki łomot dostać od policji że ledwo na nogach by stał bo tak to prosto w twarz nam się śmieją cytat: " i co mi zrobią? Mandat mi dadzą i co? I tak nie zapłacę bo nie mam dochodu..." :boks: :boks:


1. Skąd wziąć wystarczającą liczbę poprańców zdolnych do katowania dzieci i staruszków, żeby mieć wystarczającą liczbę policjantów?
2. Czy formacja składająca się z takich poprańców będzie mogło nosić broń?
3. W jaki sposób zagwarantujesz, że poprańcy będą katować tylko złodziei?
4. Czy pobicie spowoduje, że pobitemu zacznie starczać na życie?
5. Czy jeżeli popraniec będzie odpowiadał, jeżeli kogoś skatuje na śmierć albo pośle na wózek inwalidzki?
6. Kto zapłaci za zniszczenie po zamieszkach, które będą wybuchać za każdym razem, gdy jakieś popraniec przesadzi?
7. ZOMO było fajne czy bardzo fajne?
  Ocena JMP: 3/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo