Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
socjal na l4
Autor Wiadomość
~malgosiek 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 31 Maj 2017
Posty: 38
0 UP 1 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2017-07-06, 19:18   

Oszustwo ale bardziej w pojeciu spolecznym a nie prawnym...
Nic nie zatajałam pytanie padło o ostatnią miesiączke... czyż nie zdarzają się kobiety z okresem na początku ciąży...
 
     
@celina

Dołączył: 28 Lis 2010
Posty: 167
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-07-06, 19:37   

Jak dla mnie to ściemniasz, ale wali mnie to .
 
     
@sylwuńka 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 06 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: warszawa
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-07-06, 20:04   

a mnie się nawet nie pytali ani o miesiączkę ani o ciąże.. a znam szybsze do mnie na sklep w zeszłym roku przyszła dziewczyna, która nawet jednego dnia całego nie przepracowała bo powiedziała że mieszkanie jej zalało czy coś takiego.. na drugi dzień ZL ciążowe i heja,nawet nie wiem jak wygląda zresztą jak połowa pracowników a już urodziła dawno i dalej w grafiku jest...
_________________
Jestem zakręcona...
  Ocena JMP: 7/10
     
bolka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lis 2015
Posty: 412
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-07-07, 08:37   

Każdy radzi sobie jak umie :P
_________________
Kochaj to co robisz a nigdy nie będziesz w pracy
  Ocena JMP: 7/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2017-07-07, 11:55   

Mniej będzie do smiechu, kiedy ZUS stwierdzi pozorność zatrudnienia i stwierdzi, że umowa była zawarta tylko w celu wyłudzenia świadczeń. A jak wiadomo obecnie bardzo przyglądają się zwolnieniom ciążowym. Wcale nie musi być tak kolorowo, więc nie ma co zazdrościć na zapas :)
 
     
~malgosiek 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 31 Maj 2017
Posty: 38
0 UP 2 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2017-07-07, 12:33   

O to juz zadbałam. Głupia nie jestem. Mam nagrana rozmowe z kierownikiem gdzie jednoznacznie mozna stwierdzic ze to on nie dostosuje pracy do moje stanu i mam isc na l4. Po pierwszym l4 kolejne nagranie ze chce wrocic do pracy ale niestety miejsca dla ciezarnych na sklepie nie ma...
Zus sam z siebie kontroli nie zrobi. Bo to nie oni wyplacaja zasilki pracujacym w JM bo robi to pracodawca jedynie pomniejszajac skladki odprowadzane do zus od innych zatrudnionych.
 
     
@celina

Dołączył: 28 Lis 2010
Posty: 167
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-07-07, 13:08   

Jesteś perfidna do granic możliwości.
 
     
miecia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 23 Kwi 2017
Posty: 331
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-07-07, 13:16   

Glupoty piszesz bo pracodawca placi tylko przez miesiac a potem robi to Zus. Tez mysle ze jestes perfidna. Skoro rozmowy nagrywasz. Hmmm tylko ze ci nie wolno robic tego bez zgody drugiej osoby. A nawet jesli chcialabys sie sadzic to sad nie koniecznie to uwzgledni. Zatailas fakt ciazy i u lekarza i podpisujac umowe. To jest czyste wyrachowanie i mysle ze dobrze ci ktos doradza skoro na kazde pytanie masz juz gotowa odpowiedz. Zebys sie tylko nie zagolopowala przypadkiem. I wlasnie przez takie Damy jak ty. Inne biedne dziewczyny sa wsrod pracodawcow zle postrzegane.....
 
     
Matthew 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 25 Kwi 2017
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-07-07, 13:27   

W celach osobistych można nagrywać kogo się chce i bez wiedzy, bylebyś był uczestnikiem tej rozmowy i nie rozpowszechniał/udostępniał. Jednak czy to cel osobisty czy zawodowy?
Perfidna, sprytna i zaradna. Nie będę oceniał Ciebie, bo od razu musiałbym skonfrontować twoją moralność z JMP, więc nie ma sensu dyskutować, bo każdy zna wynik.
Pozdrawiam i zdrówka życzę.
 
     
miecia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 23 Kwi 2017
Posty: 331
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-07-07, 13:44   

Matthew napisał/a:
W celach osobistych można nagrywać kogo się chce i bez wiedzy, bylebyś był uczestnikiem tej rozmowy i nie rozpowszechniał/udostępniał. Jednak czy to cel osobisty czy zawodowy?
Perfidna, sprytna i zaradna. Nie będę oceniał Ciebie, bo od razu musiałbym skonfrontować twoją moralność z JMP, więc nie ma sensu dyskutować, bo każdy zna wynik.
Pozdrawiam i zdrówka życzę.
Brak odpowiedzialności prawnokarnej nie wyklucza ewentualnej odpowiedzialności cywilnoprawnej. Nagrywanie rozmowy bez zgody rozmówcy może być rozpatrywane pod kątem naruszenia dóbr osobistych określonych w art. 23 k.c. nie do konca jak widzisz ....
 
     
~malgosiek 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 31 Maj 2017
Posty: 38
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2017-07-07, 13:47   

miecia, chyba jednak nie głupoty...
https://kadry.infor.pl/poprzednie_tematy_dnia/563976,Kiedy-pracodawca-jest-platnikiem-swiadczen-chorobowych.html

Miłego dnia wszystkim.

[ Dodano: 2017-07-07, 14:53 ]
miecia, abym została pociągnięta do odpowiedzialnosci cywilnoprawnej jak to ujełaś strona powodowa musi wykazać straty moralne lub osobiste jakie poniosła przez nagranie owej rozmowy.
Nie zajmuj sie doradztwem prawnym bo troszeczke Ci to nie wychodzi.
 
     
miecia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 23 Kwi 2017
Posty: 331
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-07-07, 13:55   

Byc moze tak jest. Nas przy zatrudnieniu kier tak informowaly. Nigdy w to nie gdybalam bonie bylo mi to potrzebne.

[ Dodano: 2017-07-07, 14:57 ]
Widac ze jestes wyrachowana. Zeby ci to bokiem kiedys nie wyszlo.
 
     
@fryndzel

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 21 Wrz 2010
Posty: 386
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-07-07, 14:19   

malgosiek karma często wraca, oby i w twoim przypadku. Pozdrawiam
 
     
@celina

Dołączył: 28 Lis 2010
Posty: 167
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-07-07, 14:52   

Nie trawie takich ludzi , egoiści którym sie wydaje ze wszystko im sie nalezy . Perfidni cwaniacy i oszuści na których my cięzko pracujemy .Takie jest moje zdanie i myslcie sobie o mnie co chcecie.
 
     
~malgosiek 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 31 Maj 2017
Posty: 38
0 UP 2 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2017-07-07, 15:16   

Przepraszam ze znam swoje prawa i umiejętnie z tych praw korzystam... :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo