Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przedłużenie umowy
Autor Wiadomość
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-06-22, 00:09   

Odłożyć plany na za rok lub mieć w dupie tą pracę i robić to co życie każe ;] ja bym wybrał second choice.
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
@sebcio

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 17 Kwi 2016
Posty: 157
Skąd: Warszawa
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-06-22, 08:49   

Poprosiłem swojego ks-a o ujawnienie czy mi przedłużą i umowę dostałem, zdaje się że wszystkie decyzje są już podjęte, wiec pogadaj.
_________________
Biedronkowy bylem, Biedronkowy jestem, Biedronkowy będę
 
     
Biurowa 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 19 Wrz 2016
Posty: 427
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-06-22, 09:27   

No ale po tym co napisał Włodarz o czym tu z nią gadać. Skoro umowy na czas określony można mieć na 33 miesiące, to nie da mi przecież na 3 lata.
A raczej logicznym jest, że gdy zajdę w ciążę, to przedłużą mi tylko do dnia porodu a potem wypad. Na co im na grafiku fikcyjny pracownik. Ech, czeka mnie kolejny rok bez dziecka .^.
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-06-22, 11:52   

Może ci dać umowę nawet na 100 lat ale ona po 33 miesiącach przejdzie w formę umowy na czas nieokreślony no tylko tak się w biedronce nie robi i raczej nikt z somów ci tego nie zrobi. Rok szybko zleci ;]
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-06-22, 19:45   

Biurowa, chcesz kolejny rok być sfrustrowana przez wściekłą macicę ? :P Ja bym tak zimno nie kalkulowała gdyby mi zależało na dziecku :) a poza tym bywają przypadki umów na stałe dla mam które chcą nadal pracować w firmie .
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
Brumek

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 06 Paź 2016
Posty: 21
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-06-22, 21:13   

A ja CI powiem tak..
Poczekaj ten rok, czas sybko leci. Umowa na czas nieokreślony się przyda. Np. kiedy będziesz chciała mieć dzieci rok po roku ;)
 
     
@moli 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 16 Maj 2010
Posty: 309
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-06-22, 23:51   

Ja też bym poczekają ten rok
  Ocena JMP: 6/10
     
Biurowa 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 19 Wrz 2016
Posty: 427
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-06-23, 00:12   

Tak będę musiała zrobić, chociaż czas szybko leci i oboje z mężem dobijamy prawie do 40-tki. A mnie strasznie frustruje kolejna umowa na czas określony i odkładanie w nieskończoność planów macierzyńskich.
Czasem mam łzy w oczach, gdy patrzę na kasie na matki z dziećmi. A ja wiem, że nie mogę sobie pozwolić póki nie będę miała zaplecza w postaci długiej umowy.
 
     
@sebcio

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 17 Kwi 2016
Posty: 157
Skąd: Warszawa
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-06-23, 07:18   

Biurowa napisał/a:
Tak będę musiała zrobić, chociaż czas szybko leci i oboje z mężem dobijamy prawie do 40-tki. A mnie strasznie frustruje kolejna umowa na czas określony i odkładanie w nieskończoność planów macierzyńskich.
Czasem mam łzy w oczach, gdy patrzę na kasie na matki z dziećmi. A ja wiem, że nie mogę sobie pozwolić póki nie będę miała zaplecza w postaci długiej umowy.

Faktycznie niedługo zacznie robić się ostatni dzwonek, może tak poszukać innej pracy, może tam się uda normalną długą umowę.
_________________
Biedronkowy bylem, Biedronkowy jestem, Biedronkowy będę
 
     
świeżyzna

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 09 Gru 2015
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-06-23, 10:52   

może poprawię Ci humor może i nie, nie wiem na moim przykładzie widać, że biedronka nie taka straszna , że wywala ludzi... w 2015 przyjęłam się do pracy dostałam umowę na rok, okazało się po 3 mcach że jestem w ciąży...wysłali na l4, każdy mówił, do dnia porodu , umowę miałam do końca czerwca, poród sierpień, pod koniec czerwca dzwonia że rejonowa przedłużyła mi umowę na rok.... świetnie myślę !!! teraz kończy mi się umowa z końcem czerwca , i tez zmienił się rejonowy każdy gadał żegnam. bo nie ma pewności czy wrócę po macierzyńskim do pracy, mogę iść na wychowawczy a t co? tele 2 tygodnie temu, zjawiam się w pracy umowa na stałe... więc nie taki diabeł straszny....
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-23, 11:33   

świeżyzna, nie każdy rejonowy jest taki, jak Twój, tak naprawdę to rzadkość.
Biurowa, jeśli zależy Ci na stabilności zatrudnienia w Biedronce, to ja bym poczekała. Czy urodzisz mając 39, czy 40 lat to już niewielka różnica. Pamiętaj też, że na Biedronce świat się nie kończy i na pewno jesli zajdziesz w ciążę teraz i umowy nie dostaniesz, to na pewno znajdziesz później pracę gdzie indziej.
 
     
Biurowa 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 19 Wrz 2016
Posty: 427
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-06-23, 12:37   

Larrikol napisał/a:
świeżyzna, nie każdy rejonowy jest taki, jak Twój, tak naprawdę to rzadkość.
Biurowa, jeśli zależy Ci na stabilności zatrudnienia w Biedronce, to ja bym poczekała. Czy urodzisz mając 39, czy 40 lat to już niewielka różnica. Pamiętaj też, że na Biedronce świat się nie kończy i na pewno jesli zajdziesz w ciążę teraz i umowy nie dostaniesz, to na pewno znajdziesz później pracę gdzie indziej.


Wiem, że znajdę. Ale mimo wszystko rodząc i będąc na ewentualnym wychowawczym fajniej byłoby mi w domu ze świadomością, że jednak jestem pracownikiem z jakimś tam zapleczem finansowym, niż bezrobotną Panią z dzieckiem. Tylko tyle i aż tyle.
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-23, 12:48   

Rozumiem Twoje argumenty, więc pozostaje Ci przeczekać ten rok. Zobaczysz, że zleci on migiem. Poza tym, ostatnie badania donoszą, że dzieci urodzone przez matki w okolicach 40, mają większe szanse na harmonijny rozwój i ponoć są mądrzejsze :) także przed Tobą same dobre decyzje :)
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-06-23, 21:02   

Może powiem coś mało pragmatycznego, ale ja bym nie podporządkowywała swojego życia osobistego biedronce, chcesz mieć dziecko, to je miej i się na biedronkę nie oglądaj, jak będą cię chcieli zwolnić zawsze znajdą pretekst, a jak cię będą chcieli zatrzymać to zatrzymają, a jak nie, to poradzisz sobie, z biedronką czy bez biedronki, ważne że szczęśliwa z wyczekanym dzieckiem:)
 
     
@sylwuńka 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 06 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: warszawa
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-06-24, 00:09   

tutaj chodzi o priorytety autorki... musi wewnętrznej "ja" zadać pytanie co jest dla niej najważniejsze lub ważniejsze? Stała umowa i zaklepana posada( o którą z upływem wieku może być trudniej jak i również o dzidziusia) czy upragnione dziecko?
_________________
Jestem zakręcona...
  Ocena JMP: 7/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo