Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kłamstwa na rozmowie kwalifikacyjnej
Autor Wiadomość
Jezus 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 04 Sie 2017
Posty: 1
  Wysłany: 2017-08-04, 07:29   Kłamstwa na rozmowie kwalifikacyjnej

Nie dziwie się że brakuje wam ludzi do pracy skoro na rozmowie rekruterka kłamała jak z nut 40h tydzień pracy po 3 miesiącach podwyżka premie itp. I jak ja mam pracowac w firmie która oszukuje od samego początku do tego traktuje pracownika jak Murzyna na plantacji bawełny. Chcecie mieć lojalnych i dobrych pracowników to ich traktujcie uczciwie.
  Ocena JMP: 2/10
     
~pacynka 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 04 Lis 2016
Posty: 42
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-08-04, 08:27   

Taka polityka firmy >:D
Daj się zaskoczyc kłamstwom Biedronki, codziennie brak cenówki :yeah:
 
     
~malgosiek 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 31 Maj 2017
Posty: 38
0 UP 2 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2017-08-04, 08:42   

Jak kuba bogu tak bog kubanczyką... dlatego po 4 dniu rzuciłam l4 ciążowe czego nie żałuje bo kadry pierw mi zapłaciły za przepracpwane h 6.5zl na godzine wyszło ... a pozniej wyrównali chorobowe

6.5 zl za h pracy... śmiać się czy płakać ?
 
     
@fryndzel

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 21 Wrz 2010
Posty: 386
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-08-04, 11:00   

w biedronce nie pracuje sie na godziny, tyle dni ile pracowałas za tyle ci zapłacili a nie na godziny.
malgosiek weź się juz schowaj z swoimi wywodami bo włos się jeży,
 
     
Waffen77 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 322
1 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2017-08-04, 18:50   

Kubanczyką... ty niedouczony tłumoku...
  Ocena JMP: 7/10
     
Biurowa 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 19 Wrz 2016
Posty: 427
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-08-04, 19:26   

chyba KubańczykOM 8)
 
     
#Lujan 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 09 Paź 2016
Posty: 100
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-08-04, 19:52   

malgosiek napisał/a:
Jak kuba bogu tak bog kubanczyką... dlatego po 4 dniu rzuciłam l4 ciążowe czego nie żałuje bo kadry pierw mi zapłaciły za przepracpwane h 6.5zl na godzine wyszło ... a pozniej wyrównali chorobowe

6.5 zl za h pracy... śmiać się czy płakać ?


Przez takie ciążowe właśnie potem tych etatow brakuje. Szkoda slow na takich cwaniiaczkow.
 
     
~pacynka 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 04 Lis 2016
Posty: 42
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-08-04, 20:52   

Lujan napisał/a:
malgosiek napisał/a:
Jak kuba bogu tak bog kubanczyką... dlatego po 4 dniu rzuciłam l4 ciążowe czego nie żałuje bo kadry pierw mi zapłaciły za przepracpwane h 6.5zl na godzine wyszło ... a pozniej wyrównali chorobowe

6.5 zl za h pracy... śmiać się czy płakać ?


Przez takie ciążowe właśnie potem tych etatow brakuje. Szkoda slow na takich cwaniiaczkow.


Spokojnie, urodzi, minie rok, skończy sie darmowa kasa i bedzie żałowała, że spaliła sobie metę w biedrze. W osiedlowym sklepiku mało gdzie daja wiecej niż krajówka i czesto na smieciówce.
 
     
Biurowa 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 19 Wrz 2016
Posty: 427
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-08-04, 21:08   

A ja jako stary pracownik uważam, że zarabiamy za mało. To dlatego ludzie nie chcą u nas pracować.
Co prawda Biedronka kusi umową o pracę od razu na rok, premiami za brak absencji, za wyrobienie budżetu, za tajemniczego klienta. Ale powiedzcie sami czy te 1800 na rękę to naprawdę są aż takie kokosy ?
Praca jest czasem fizycznie na granicy wytrzymałośći, na zmiany, soboty i niedziele w pracy do tego często jest ciężka atmosfera.

Nie dziwię się młody dziewczynom, że wolą za niewiele mniej być Panią w osiedlowym sklepiku od 9 do 17, gdzie zarobi 1600 a obsłuży dziennie z 30 osób, a przez pozostały czas klacha se z koleżanką przez telefon i dłubie w paznokciach.

Nasza praca jest niedoceniana.
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-08-04, 22:15   

Biurowa, ale jak to niedoceniana, przecież sam Boss z Hiszpanii się podpisał pod okólnikiem, że Jeronimo bardzo ceni swoich pracowników, nie czytałaś?
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
ultra 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 03 Cze 2017
Posty: 8
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2017-08-05, 10:17   

pacynka napisał/a:
Lujan napisał/a:
malgosiek napisał/a:
Jak kuba bogu tak bog kubanczyką... dlatego po 4 dniu rzuciłam l4 ciążowe czego nie żałuje bo kadry pierw mi zapłaciły za przepracpwane h 6.5zl na godzine wyszło ... a pozniej wyrównali chorobowe

6.5 zl za h pracy... śmiać się czy płakać ?


Przez takie ciążowe właśnie potem tych etatow brakuje. Szkoda slow na takich cwaniiaczkow.


Spokojnie, urodzi, minie rok, skończy sie darmowa kasa i bedzie żałowała, że spaliła sobie metę w biedrze. W osiedlowym sklepiku mało gdzie daja wiecej niż krajówka i czesto na smieciówce.


Świeżyzna to sieć małych sklepów w których praca wygląda inaczej niż w gułagu. Zarobki:1750 netto + dodatkowo co miesiąc 400 zł na zakupy.
Może pora otworzyć oczy. Praca jak i płaca w JMP przestały być atrakcyjne,nie wiem,czy wogóle były. .
 
     
@patogen123 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 27 Mar 2017
Posty: 419
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-08-05, 13:37   

ultra napisał/a:


Świeżyzna to sieć małych sklepów w których praca wygląda inaczej niż w gułagu. Zarobki:1750 netto + dodatkowo co miesiąc 400 zł na zakupy.
Może pora otworzyć oczy. Praca jak i płaca w JMP przestały być atrakcyjne,nie wiem,czy wogóle były. .


Świeżyzna to sklep mięsny, czyli:
-400 zł na zakupy to 400 zł mocno teoretyczne, bo po co komu tyle mięsa.
- praca w mięsnym to raczej nie jest bajka. Jedna sieć mięsnych w Warszawie non-stop ma na drzwiach ogłoszenie, że szukają pracowników, jak ostatnio takie widziałem to dość dużą czcionką było napisane, że dają 2300 do ręki.
  Ocena JMP: 3/10
     
~pacynka 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 04 Lis 2016
Posty: 42
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-08-05, 16:26   

ultra napisał/a:
pacynka napisał/a:
Lujan napisał/a:
malgosiek napisał/a:
Jak kuba bogu tak bog kubanczyką... dlatego po 4 dniu rzuciłam l4 ciążowe czego nie żałuje bo kadry pierw mi zapłaciły za przepracpwane h 6.5zl na godzine wyszło ... a pozniej wyrównali chorobowe

6.5 zl za h pracy... śmiać się czy płakać ?


Przez takie ciążowe właśnie potem tych etatow brakuje. Szkoda slow na takich cwaniiaczkow.


Spokojnie, urodzi, minie rok, skończy sie darmowa kasa i bedzie żałowała, że spaliła sobie metę w biedrze. W osiedlowym sklepiku mało gdzie daja wiecej niż krajówka i czesto na smieciówce.


Świeżyzna to sieć małych sklepów w których praca wygląda inaczej niż w gułagu. Zarobki:1750 netto + dodatkowo co miesiąc 400 zł na zakupy.
Może pora otworzyć oczy. Praca jak i płaca w JMP przestały być atrakcyjne,nie wiem,czy wogóle były. .


Jeśli to miesny, to wcale kolorowo nie jest, masa kodów, dużo dźwigania i dbałosc o czystość ponad przecietna, prawie jak biedra, tylko asortyment ograniczony i moze nie pracuja po nocy. A paczki są, biedra daje ;)
 
     
#Sarah 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 04 Sie 2017
Posty: 64
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-08-05, 22:04   

A ja uważam ze biedronka wcale nie taka zła,tylko mogliby dać więcej kasy -.-
_________________
Sarah
  Ocena JMP: 8/10
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-08-06, 16:04   

ciekawi mnie czy cos dorzuca do pensji w pazdzierniku, skoro nie maja juz argumentu "podatek handlowy"
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo