Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wypowiedzenia po otrzymaniu premi rocznej 2017
Autor Wiadomość
@sebcio

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 17 Kwi 2016
Posty: 157
Skąd: Warszawa
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-05-15, 07:06   

Ludzie odchodzą, ale...... nadal to nie przeszkadza robić wszystkiego gdzieniegdzie by pozbyć się ludzi.
_________________
Biedronkowy bylem, Biedronkowy jestem, Biedronkowy będę
 
     
~kamiss14 

Stanowisko:
magazynier

Dołączył: 05 Paź 2016
Posty: 39
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-05-15, 22:19   

len-bar napisał/a:
kamiss14 napisał/a:
U nas w centrum równe 15 os.

DC 03?
U nas dostawy opóźnione o 2-3 godziny z tego powodu.

Tak. W tym tygodniu dali nam "wsparcie" 3 osoby z kostrzynia

[ Dodano: 2017-05-15, 22:22 ]
Robimy od 8mej rano do 20stej... mijamy się z nockami i na odwrót. Miałem 4 dni grafikowo wolne w tym tyg. A mi zabrali i robimy po 10-12 dni pod rząd. A system nas przepuszcza bo mają swoje sposoby. Do czerwca maja już mi do oddania 8 dni i pewnie to tak rozpisza ze wypłata będzie i tak do dupy. . W sobotę zasrajkowalismy i wyszliśmy o 16:15 i nie skończyliśmy kompletacji więc może towar do niektórych nie doszedł
 
     
@len-bar

Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 131
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-05-16, 00:39   

kamiss14 napisał/a:
len-bar napisał/a:
kamiss14 napisał/a:
U nas w centrum równe 15 os.

DC 03?
U nas dostawy opóźnione o 2-3 godziny z tego powodu.

Tak. W tym tygodniu dali nam "wsparcie" 3 osoby z kostrzynia

[ Dodano: 2017-05-15, 22:22 ]
Robimy od 8mej rano do 20stej... mijamy się z nockami i na odwrót. Miałem 4 dni grafikowo wolne w tym tyg. A mi zabrali i robimy po 10-12 dni pod rząd. A system nas przepuszcza bo mają swoje sposoby. Do czerwca maja już mi do oddania 8 dni i pewnie to tak rozpisza ze wypłata będzie i tak do dupy. . W sobotę zasrajkowalismy i wyszliśmy o 16:15 i nie skończyliśmy kompletacji więc może towar do niektórych nie doszedł

Właśnie kierowca mówił mi o sobocie, że miał szczęście bo do 16 go załadowaliście :D a ci po 16 się już nie załapali :D
 
     
#Lujan 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 09 Paź 2016
Posty: 99
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-05-16, 11:10   

Chyba w całej Polsce robi się już naprawdę nieciekawie. Mój rejon to również z 10 wypowiedzeń, część z okresem 3-miesięcznym (doświadczeni pracownicy). Zmiany 1+1 lub 1+2 to już jest norma. A słychać dalsze narzekania. Dwóch kasjerów (naprawdę pracowitych, z tempem skanowania powyżej 30) myśli już o odejsciu i szuka nowej pracy. Powodzenia Biedronka. Mi umowa kończy się we wrześniu, nie podpiszę nowej.
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2017-05-16, 12:33   

Sytuacja na rynku pracy trochę się poprawiła, więc pracownicy mogą sobie poprzebierać w ofertach i poszukać lepszego miejsca dla siebie. Tak więc jak ktoś mysli o zmianie, to jest to doskonały moment, bo ofert jest naprawdę sporo.
 
     
~kamiss14 

Stanowisko:
magazynier

Dołączył: 05 Paź 2016
Posty: 39
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-05-16, 12:54   

Ale dużo ludzi boi się zmienić pracę ja jak przeszukiwalem oferty to bym żadnej nie wziol bo albo mało płacą albo umowa przedłużają co miesiąc wiec dla człowieka który ma kredyt dwójkę dzieci i umowę już na stałe to strach ryzykować i lepiiej wytrzymać jak narazie no chyba ze będzie jeszcze gorzej :)
 
     
moonchild47

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 28 Paź 2016
Posty: 12
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-05-31, 12:36   

....i bardzo dobrze. Niech ludzie odchodzą. Gratuluję odwagi determinacji!!! To, co biedronka funduje swoim pracownikom przez ostatni rok to już jest nie do przyjęcia. "Podwyżka" za brak absencji zamiast prawdziwej podwyżki na papierze, redukowanie etatów do minimum przez co ludzie muszą pracować za trzy lub cztery osoby, dodawanie setek innych przygłupawych obowiązków na które nie ma czasu, nocki na których dwie osoby muszą praktycznie postawić cały sklep na nogi po totalnym rozpierdzielu. Nie dziwię się ludziom, że biorą użetki, chodzą na zwolnienia. U mnie na sklepie nie ma praktycznie tygodnia żeby nie brakowało dwóch, trzech osób. Rzutuje to oczywiście na innych pracowników, którzy przy takim stanie osobowym po prostu padają przysłowiowo na pyski, a firma dalej redukuje etaty i przerzuca ludzi na inne sklepy nie pytając ich praktycznie o zdanie. Można tak wymieniać bez końca ale czy to w ogóle ma sens? Miało być lepiej jak zapewniały te darmozjady z góry ale wyszło jak zawsze. Strajk nie wyszedł więc poczuli się jeszcze bardziej pewnie i teraz robią co im się podoba. Noszę się również z odejściem, które miało nastąpić zaraz po premii rocznej ale najpierw trzeba mieć coś w zanadrzu.. Nie dajmy się zniewolić we własnym kraju i zacznijmy wreszcie trzymać się razem - powodzenia!!!
 
     
@celina

Dołączył: 28 Lis 2010
Posty: 167
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-05-31, 13:08   

Złożyłam wypowiedzenie po 9 latach pracy. Nie wiem co będzie ,bo nie mam żadnej pracy na oku .Wiem jedno,jak zostanę dłużej całkiem siądzie mi zdrowie ,psychiczne i fizyczne. Ciągłe zmiany grafików ,po kilka dni brak możliwości spędzenia czasu z dziećmi i mężem .Jeśli już mam wolny dzień to albo zmęczenie daje mi się tak we znaki że brak sił na wszystko ,albo zero dogadania sie z rodziną. Jestem bardzo zadowolona z decyzji ,a co bedzie to czas pokarze.
 
     
Biurowa 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 19 Wrz 2016
Posty: 427
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-05-31, 14:02   

celina napisał/a:
Złożyłam wypowiedzenie po 9 latach pracy. Nie wiem co będzie ,bo nie mam żadnej pracy na oku .Wiem jedno,jak zostanę dłużej całkiem siądzie mi zdrowie ,psychiczne i fizyczne. Ciągłe zmiany grafików ,po kilka dni brak możliwości spędzenia czasu z dziećmi i mężem .Jeśli już mam wolny dzień to albo zmęczenie daje mi się tak we znaki że brak sił na wszystko ,albo zero dogadania sie z rodziną. Jestem bardzo zadowolona z decyzji ,a co bedzie to czas pokarze.


Gratuluję odwagi i trzymam kciuki za znalezienie czegoś sensownego i normalnego :yeah: :zdrowie:
 
     
ultra 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 03 Cze 2017
Posty: 8
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-07-29, 06:06   

Wątek o nazwie"wypowiedzenie"zniknął 3 dni temu. Czy kogoś zabolało?
 
     
Biurowa 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 19 Wrz 2016
Posty: 427
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-07-29, 06:33   

ultra napisał/a:
Wątek o nazwie"wypowiedzenie"zniknął 3 dni temu. Czy kogoś zabolało?


Wątek, w którym się udzielałeś nie zniknął i ma się dobrze.

https://nasza-biedronka.pl/viewtopic.php?t=1379&postdays=0&postorder=asc&start=165
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-07-29, 11:05   

ultra, naucz się szukać to po raz. dwa taki temat istniał więc moderator scalił go do jednego. jedynie co widać że kogoś boli to sumienne szukanie...
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo