Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Karta Moja Biedronka - wyrobienie nowej
Autor Wiadomość
mark014 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 23 Kwi 2017
Posty: 3
  Wysłany: 2017-04-23, 10:51   Karta Moja Biedronka - wyrobienie nowej

Parę dni temu okazało się, że zgubiłem moja kartę "Moja Biedronka" (prawdopodobnie właśnie przy zakupach nie zabrałem po podbiciu przez kasjera).
Pozostałe dwie używają inni członkowie mojej rodziny. Stąd moje pytanie, czy mogę wyrobić dla siebie nową kartę, ale przypisać ją do tych dwóch pozostałych, aby punkty za zakupy nadal były zliczane do wspólnej puli?
 
     
@pączek11

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 27 Maj 2014
Posty: 201
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-23, 10:55   

Możesz podawać numer telefonu przy kasie który podawałaś do zarejestrowania karty
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-23, 11:00   

nie wiem kto rozpowiada takie glupoty, zadnych punktow na karte nie zbiera sie nie wazne jaka kwota za zakupy, owszem czasem cos takiego jest(album -10 punktow to jest za 1zl).
Po prostu dajesz im informacje ze Xinski robil dzis zakupy w biedrze tej i tej i kupil to i to.
Nawet nie ma zadnych promocji z ta karta ,jesli ktos nie zbiera kart do albumu. W tym tygodniu byly grahamki a tak to nic od miesiaca, jesli dobrze pamietam


nie mozna dorobic trzciej karty, podajesz numer telefonu, jesli kasjer nie wie to powiedz by dopisal 48 przed numerem, tak jak to dawno temu bylo przy smsach
 
     
mark014 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 23 Kwi 2017
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-23, 12:16   

Ok, dzięki za informacje, czyli najlepiej podawać nr telefonu.
 
     
@patogen123 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 27 Mar 2017
Posty: 419
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-23, 13:44   

u8t3io3p napisał/a:
nie wiem kto rozpowiada takie glupoty, zadnych punktow na karte nie zbiera sie


Kasjerzy.

Mnie na "szkoleniu" nikt nie powiedział o co z tą kartą chodzi, jedynie, że ma się o nią pytać, więc jak ktoś z klientów się na początku dopytywał to musiałem improwizować, a że zdarzało się to rzadko i w środku zmiany to nigdy nie pamiętałem, aby się o to dopytać po pracy.

Wczoraj robiłem zakupy i pani kasjerka się każdego pytała czy mają kartę na punkty.
  Ocena JMP: 3/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-23, 14:58   

patogen123, kasjerzy którzy zostali tak wyszkoleni jak Ty a i kadrze kierowniczej też się zdarza ;) (bo przecież ktoś tych kasjerów szkolił) a dlaczego tak jest to pewnie zauważyłeś i to nie ten temat ;)
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
mark014 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 23 Kwi 2017
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-23, 16:59   

Jako klient uważałem taką kartę lojalnościową za coś podobnego do karty Tesco - robię zakupy, a co kwartał dostaję kupony ze zniżkami na produkty, które normalnie kupuję.
 
     
tadam 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Gru 2012
Posty: 671
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-23, 17:26   

W biedronce to tak nie działa.Nie ma punktów,za to co tydzień są produkty z kartą taniej.Trzeba śledzić gazetki, a czasem dostaje się smsa o promocjach.
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-23, 19:20   

tadam napisał/a:
W biedronce to tak nie działa.Nie ma punktów,za to co tydzień są produkty z kartą taniej.Trzeba śledzić gazetki, a czasem dostaje się smsa o promocjach.



wlasnie ze nie, ostatnio nie bylo nic!(przynajmniej u mnie) nie liczac kart
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-23, 19:41   

u8t3io3p, w każdym tygodniu coś jest , nie ma już tak dużo promocji z kartą co na początku ale jak śledzisz gazetkę i ofertę na bieżąco to zawsze coś znajdziesz
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-23, 20:05   

marta1 napisał/a:
u8t3io3p, w każdym tygodniu coś jest , nie ma już tak dużo promocji z kartą co na początku ale jak śledzisz gazetkę i ofertę na bieżąco to zawsze coś znajdziesz


pracuje na mini biedronce i nie przegladam gazetek dlatego byc moze jest cos innego z karta czego u nas po prostu nie ma, bo nie mamy calego asortymentu
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo