Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Biedronka przejęcie sklepu do prowadzenia
Autor Wiadomość
kierownik Łódź
[Usunięty]

Wysłany: 2017-04-17, 10:57   

u8t3io3p napisał/a:
kierownik Łódź napisał/a:
marta1 napisał/a:
kluq napisał/a:
sebcio napisał/a:
niekoniecznie, a gdyby tak komuś na zasadzie franczyzy dać jedną biedrę do prowadzenia, taki eksperyment, ciekawe co by z tego wyszło?

Już są takie biedronki więc to nie byłby żaden eksperyment.

a ja dodam że ich "właściciele" nie mają dobrych opinii jako pracodawcy (chociaż nie wiem czy to teraz jest różnica ;) ) no i sposób ich prowadzenia odbiega od standardów , ale to co proponuje a raczej co wynika z wypowiedzi
kierownik Łódź
to już totalna fantazja :D


MARTA 1 fantazją jest Twoja praca jako kasjer.
Biedronka pewnie pożytku z Ciebie nie ma.
A może pracujesz dla Lidla?
Najgorszego z sieci sklepów.



Akurat w lidlu jest znacznie wieksza dyscyplina, a sposob jaki sie wypowiadasz czyli nie szanujesz innych osob bo sie z toba nie zgadzaja sporo mowi, dajac 2 netto nie zrobisz z pracownikow niewolnikow, bo tak to bedzie wygladalo, już widze te grafiki i slowa " musisz przyjść co z tego zemasz wizyte u lekarza, biedra cie potrzebuje" przyjmij na klate wiadro pomyji bo ktos sie z toba nie nie zgadza


A takich chamski jak Ty należy tępić.
Ludzie bez kultury muszą być po za społeczeństwem.

[ Dodano: 2017-04-17, 12:05 ]
marta1 napisał/a:
kierownik Łódź, różni nas to że ja pracuję i wiem jak to wygląda w rzeczywistości a Ty masz jak na razie utopijną wizję swojej Biedronki , jak przejdziesz od fantazji do czynów to porozmawiamy , być może że uda Ci się realizacja a wtedy będziesz potrzebował solidnych i doświadczonych pracowników i nie ważne z jakiej sieci aby pociągnęli ten projekt z Tobą lub za Ciebie i będzie to idealna Biedronka , pięknie zatowarowana z miłą , profesjonalną obsługą , najlepszymi kierownikami , super pakietem socjalnym , pracownicy będą dobrze opłacani i szanowani :) , a i zapomniałam o kasach samoobsługowych :P , uff ... chyba mnie poniosła fantazja :D :D :D ale życzę Ci tego serdecznie ;)


Marta1 to nie fantazje a poważne plany, które są w trakcie realizacji.
W Biedronce, które chce prowadzić naprawdę potrzeba zmian.
Co do kasjerek najmniej jest zastrzeżeń , zła praca dotyczy przede wszystkim kierownictwa poszczególnych sklepów.
Odwiedzając 10 biedronek spotkałem się tylko 3 kulturalnymi kierowniczkami, reszta nie powinna takich stanowisk zajmować.
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-17, 11:19   

Tak samo jak ty nie powinieneś być żadnym kierownikiem bo masz autorytarne zapędy co może w przyszłości doprowadzić co tyraństwa. Klientowi możesz w dupę wejść bez wazelinki i jeszcze ją ładnie wylizać a z pracowników zrobisz poddanych. To po twoich wypowiedziach mam takie odczucie. Życzę dużo powodzenia w realizacji twoich planów. Mam tylko nadzieję że praca w handlu pokaże ci jak to wygląda naprawdę i z czasem zmienisz zdanie ;]
Dziwne że w każdej biedrze co odwiedzałeś to zawsze kierownictwo jest nie tak... bardzo dziwne i troszkę zastanawiające.
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-17, 11:20   

kierownik Łódź, nie jesteś pierwszym ani jedynym który wie że w biedronce potrzebne są zmiany , piszesz że to są poważne plany więc życzę Ci żebyś był pierwszym któremu uda się wprowadzić zmiany w życie , uprzedzam tylko że jmp Ci tego nie ułatwi więc tym bardziej potrzebne Ci będzie twarde stąpanie w rzeczywistości :) , chociaż nie powiem że nie podoba mi się Twoja fantazja :P
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
~ZibiRozalski 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 21 Paź 2015
Posty: 43
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-17, 11:27   

Kierownik Łódź - nie wiem czy jesteś kierownikiem czy dopiero planujesz ale wygląda mi to na myślenie zwykłego studenciaka.. który dopiero co skończył szkole i planuje zwojować świat. Myślisz, że czemu się dzieje na sklepach źle? Nie ma ludzi i nie ma kim zarządzać - kierownictwo zawala swoje obowiązki, przejmuje obowiązki kasjerów i rozkłada towar itp. Do tego dochodzi po 20 smsów od szefa do tego dochodzą nowe obowiązki Kierownika i wygląda jak wygląda... Nie mówię tu o moim sklepie bo ja akurat mam bardzo poukładany i panuje dyscyplina ale jakby mi się ekipa rozpadła to też by tak to wyglądało. Jak dla mnie jesteś zbyt zakompleksioną osobą która nie ma ani krzty wyobraźni ani pojęcia o pracy w JMP
  Ocena JMP: 10/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2017-04-17, 11:32   

Czy tylko mi wydaje się, że temat zrobił się chamski i bez sensu?
kierownik Łódź napisał/a:
A takich chamski jak Ty należy tępić.
Ludzie bez kultury muszą być po za społeczeństwem.

kierownik Łódź, proponuję przejrzeć swoje posty, podejrzewam że w tak niewielkiej ilości, znajdziesz mnóstwo chamskich. I teraz pytanie, czy nasza społeczność chce i potrafi zaakceptować taki rodzaj (nie)kultury? Faktycznie, z takim podejściem do ludzi wpisujesz się idealnie w kanony zarządzania sklepami Biedronka, więc nic dziwnego, że z czasem takie coś wykiełkowało w Twojej głowie. Na szczęście jesteśmy na niezależnym forum i tutaj proszę Cię chociaż o odrobinę kultury i szacunku dla użytkowników, którzy Cię czytają i podejmują z Tobą dyskusję.

[ Komentarz dodany przez: Bartosz: 2017-04-17, 12:48 ]
Nic dodać, nic ująć.
 
     
kierownik Łódź
[Usunięty]

Wysłany: 2017-04-17, 11:40   

marta1 napisał/a:
kierownik Łódź, nie jesteś pierwszym ani jedynym który wie że w biedronce potrzebne są zmiany , piszesz że to są poważne plany więc życzę Ci żebyś był pierwszym któremu uda się wprowadzić zmiany w życie , uprzedzam tylko że jmp Ci tego nie ułatwi więc tym bardziej potrzebne Ci będzie twarde stąpanie w rzeczywistości :) , chociaż nie powiem że nie podoba mi się Twoja fantazja :P


Marta1, proszę Cię nie nazywaj tego fantazją.
Wiem, że Jmp mi tego nie ułatwi a trzeba spróbować się porozumieć.

Jestem wytrwały dlatego łatwo i szybko się nie poddam, ponieważ wiem na czym mi zależy.
 
     
#Seven of Nine 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 08 Gru 2014
Posty: 99
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-17, 12:01   

Przecież to jakieś fantazje to co ten człowiek wypisuje ja mu proponuję by złożył CV do B na stanowisko kierownicze np zastępcę popracował tak choć z rok i wtedy będzie mógł się wypowiadać a nie pier...lić takie bzdury.
Może pochwali się przed nami swoim doświadczeniem w prowadzeniu takiego marketu,napisze ile zrobił zamówień estymacji i całej reszty,a nie pirr...li jak potłuczony,to pewnie jeden z tych co drze ryja by otwierać następną kasę jak stoi drugi w kolejce.


Moja rada dla tego KIEROWNIKA ŁUDŹ zejdź na ziemię.
 
     
luisaraujofack

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 15 Kwi 2017
Posty: 21
0 UP 1 DOWN
Ostrzeżeń:
 4/3/6
Wysłany: 2017-04-17, 12:04   

kierownik łódź baba ci nie dala czy co??? :**
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2017-04-17, 12:58   

luisaraujofack, stać Cię tylko na taki komentarz ?
Larrikol, jak widać nie wydaje Ci się .
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-17, 12:59   

Już widzę jak JMP pochyla się nad współpracą z kimś takim jak Ty, oni głęboko gdzieś mają taki układ. Albo korzystasz z franczyzny albo się u nich zatrudnić możesz i to tyle z możliwości. Warunki tu stawia JMP i albo Ci się to podoba albo pa. Nie ma mowy o jakiejś współwłasności czy innym fantazjom jakie tu wysnuwasz na forum. Nie wiem czy bardziej chce i się śmiać czy płakać jak czytam takie bzdury. Dostawcy nie stawiają warunków JMP ale Ty im będziesz stawiał, dobre.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
luisaraujofack

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 15 Kwi 2017
Posty: 21
0 UP 1 DOWN
Ostrzeżeń:
 4/3/6
Wysłany: 2017-04-17, 13:53   

marta1 napisał/a:
luisaraujofack, stać Cię tylko na taki komentarz ?
Larrikol, jak widać nie wydaje Ci się .


nie gadam z toba kobieto... :klotnia:
 
     
@vitalyzd 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 30 Wrz 2011
Posty: 149
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-17, 14:08   

To jakiś psychopata ! ;] Pewnie coś nie poszło po jego myśli na zakupach i teraz chce się bawić w super bohatera ! Co jedyne możesz sobie kupić budkę z fast food'em ale czytając to wszystko co piszesz i z tym byś sobie nie poradził .
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-17, 14:10   

Tylko że już nawet JMP nie chce dawać sklepów we franczyzę ;]
ten człowiek musi być wybitny że postawi swoje warunki JMP :* a wiecie co korporacje robią z takimi ludźmi? wdeptują ich w ziemie niczym karaluchy ;) pewnie nawet nikt nie weźmie jego podania/prośby/oferty na poważnie i wyląduje ona w koszu nawet nie przeczytana ;)
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-17, 14:21   

kierownik Łódź napisał/a:

Odwiedzając 10 biedronek spotkałem się tylko 3 kulturalnymi kierowniczkami, reszta nie powinna takich stanowisk zajmować.


Po poziomie jaki prezentujesz na forum, myślę, że to cud, że aż 3 osoby były miłe dla ciebie, chcesz miłego traktowania - okaż kulturę, szacunek, uprzejmość, a jak cie na to nie stać to się nie dziw, że służbowe podejście to wszystko co dostaniesz
 
     
@vitalyzd 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 30 Wrz 2011
Posty: 149
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-17, 14:26   

MalaAsia napisał/a:
kierownik Łódź napisał/a:

Odwiedzając 10 biedronek spotkałem się tylko 3 kulturalnymi kierowniczkami, reszta nie powinna takich stanowisk zajmować.


Po poziomie jaki prezentujesz na forum, myślę, że to cud, że aż 3 osoby były miłe dla ciebie, chcesz miłego traktowania - okaż kulturę, szacunek, uprzejmość, a jak cie na to nie stać to się nie dziw, że służbowe podejście to wszystko co dostaniesz


taki psychol dostał by 10 wypowiedzeń w ciągu tygodnia. I zatrudniłby w ciągu 1 dnia kolejne 10 osób ;) bo on byłby super kierownikiem który nie ma strat haha . jedyne co by zrobił to by się o%$ał
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo