Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Strajk 2 maja
Autor Wiadomość
~Elfenomeno90 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 26 Lis 2014
Posty: 48
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2017-04-06, 17:17   

Dla neidowiarków ze to jest mozliwe!!!
https://www.money.pl/gosp...,0,2294969.html czytajcie ludzie!!!

[ Dodano: 2017-04-06, 17:21 ]
Hell napisał/a:
Nie potraficie szanować swojego zdania? Podoba się praca dobrze, nie podoba się- drugie dobrze, czemu bierzecie tak do siebie czyjeś opinie? Ile sklepów i ludzi tyle sytuacji i poziomów zadowolenia z warunków zatrudnienia, czy tak trudno to pojąć? Nie umiecie konstruktywnie podyskutować? Czyta Was tysiące ludzi. ;/
BRAWO TY!!! i o to włąsnie chodzi!!!
 
     
#Lujan 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 09 Paź 2016
Posty: 100
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-06, 18:45   

Nie rozumiem tylko, dlaczego w całym artykule jest mowa tylko o kasjerach? Tylko i wyłącznie zależne od was jest, że weźmiecie 2450zł brutto co miesiąc. ZKS dla przykładu niby ma 3150 teraz na start, ale co to jest w momencie, gdy na sklepie praktycznie pracuje sam. Do tego co zmianę nabijam z 3-5 tysięcy siedząc na kasie. Jak my mamy pracować w takich warunkach? Gdy koszyk wynosi u mnie około 20-25zł i kolejki potrafią być na pół sklepu...
 
     
Izula86 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 04 Lis 2016
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-06, 18:53   

bognar napisał/a:
Weźcie się jebni***cie w łby. My w DC musimy robić nocki 1 i 3 maja a druga zmiana ma 2 dniówkę i jakoś nikt nie płacze że tyle towaru zamówionego przez waszych KS i ZKS będziemy mieć nadgodziny jak to mamy od 1 kwietnia. Nikt nie płacze! nikt nie mówi o strajku! Ogarnijcie się, bo po kasę to jesteście pierwsi ale jak trzeba w jeden dzień popracować co wam się nie podoba to już chcecie strajkować!! nie podoba się to won do lidla, netto, tesco (weźcie se pampersy). Tam was docenią!
_________________
Izula86
 
     
~Elfenomeno90 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 26 Lis 2014
Posty: 48
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-06, 19:02   

Izula86 napisał/a:
bognar napisał/a:
Weźcie się jebni***cie w łby. My w DC musimy robić nocki 1 i 3 maja a druga zmiana ma 2 dniówkę i jakoś nikt nie płacze że tyle towaru zamówionego przez waszych KS i ZKS będziemy mieć nadgodziny jak to mamy od 1 kwietnia. Nikt nie płacze! nikt nie mówi o strajku! Ogarnijcie się, bo po kasę to jesteście pierwsi ale jak trzeba w jeden dzień popracować co wam się nie podoba to już chcecie strajkować!! nie podoba się to won do lidla, netto, tesco (weźcie se pampersy). Tam was docenią!
nie wiem czy wiesz ale mowa jest o wszystkich pracownikach sklepow sila rzeczy podniosa wyplaty nam to i beda musieli wam wiec przylaczcie sie do akcji i nie dajmy sie !!! dlaczego polacy nie potrafia sie zjednoczyc pojsc jeden za drugim????nei czaje tego taki ciapaty to by w ogien skoczyl za swoim a nasz narod to by sie pozabijal nawzajem!!!
 
     
Zguba 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 16 Paź 2015
Posty: 20
3 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-06, 19:19   

Szczerze? Niech sobie daruja podwyżki a ludzi więcej zatrudnia.
 
     
@piivko19 

Stanowisko:
kadry

Dołączyła: 20 Lut 2011
Posty: 344
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-06, 20:16   

Szczerze ? To firma sama sobie psuje reputację: https://innpoland.pl/134147,biedronka-pograza-sie-jeszcze-bardziej-jej-odpowiedz-na-zarzuty-pracownikow-zdumiewa

" Biedronka wystrzeliła. Zdawałoby się, że w kierunku swoich niesubordynowanych pracowników. Problem w tym, że tak naprawdę trafiła we własne kolano."

"Z opowieści pracowników Biedronek, które dostała nasza redakcja, można by napisać cały reportaż. Dyskont starając się wyjść obronną ręką z wizerunkowego kryzysu, pogrążył się jeszcze bardziej."


To, że podwyżek nie będzie lub będą symboliczne można było się domyślać po wypowiedzi właściciela JMP w Portugalii po pamiętnej konferencji prasowej. Polski JMP próbowało ratować sytuację, ale widać że pogrąża się jeszcze bardziej ...
  Ocena JMP: 5/10
     
bbeataaaa 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 27 Cze 2016
Posty: 3
4 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-06, 20:48   

Zguba napisał/a:
Szczerze? Niech sobie daruja podwyżki a ludzi więcej zatrudnia.

Zgadzam sie w 10000procentach niech dołożą ludzi na zmianie. Przecież tych dostaw nie idzie przerobić u nas na zmianie kierownik i trzy kasjerki z czego dwie siedzą na kasie. Kto ma rozwalić całą ta dostawę? ta jedna kasjerka? praca jest fajna ale wieczne niezadowolenie że dostawa nie została zrobiona jest bardzo irytująca NIECH DAJĄ PRZYNAJMNIEJ O JEDNĄ OSOBE NA ZMIANIE WIĘCEJ a nie od święta jak wiedzą że jakiś dyrektor jeździ to nawet dopracowania daja na 3/4 etatu pytam czemu??niech wie jak jest na prawde w biedronce jak to wszystko wygląda że mixy stoja na całym sklepie ze dwóch czy nawet z trzech dni bo nie ma rąk żeby je wyłożyć.
 
     
kasjerkabeatka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Kwi 2017
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-06, 21:07   

trzy osoby na zmienie z czego jedna to KS , kolejka jak za komuny zejść nie masz nawet kiedy ale jeszcze wypiecz pieczywo ... chyba w myślach
_________________
kasjerkabeatka
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
1 UP 1 DOWN
Wysłany: 2017-04-06, 23:54   

Elfenomeno90, ja na swoją wypłatę nie narzekam to raz, dwa to w cuda nie wierzę, bo organizacja strajku to nie pstryknięcie palcem a po trzecie wielkie oburzenie związków mogę skwitować jedynie śmiechem i nic więcej.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
~Elfenomeno90 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 26 Lis 2014
Posty: 48
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-07, 10:47   

kluq napisał/a:
Elfenomeno90, ja na swoją wypłatę nie narzekam to raz, dwa to w cuda nie wierzę, bo organizacja strajku to nie pstryknięcie palcem a po trzecie wielkie oburzenie związków mogę skwitować jedynie śmiechem i nic więcej.
ja na swoja wyplate tez nie narzekam ale jak mi ktos pluje w twarz to reaguje a sa tacy ktorzy to przyjmuja na twarz co jest smieszne!!!
 
     
Waffen77 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 322
0 UP 2 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2017-04-07, 12:20   

A czym to tak Ci plują w twarz, biedaczku?
  Ocena JMP: 7/10
     
@vitalyzd 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 01 Paź 2011
Posty: 149
2 UP 1 DOWN
Wysłany: 2017-04-07, 14:22   

Po wielu latach już nauczyłem się mieć wywalone w to co się dzieje na sklepie gdyż nie mogę na to wpłynąć bo jest za mało ludzi ! jak coś nie jest zrobione to trudnooo mówi się . od 3 lat przestałam się przejmować sytuacją towar nie rozłożony , kartony fruwają itp itd. trudno . Moja wina ? Nie . Więc proponuje Wam też tak podchodzić do tej pracy bo inaczej się nie uda pracować w tym kołchozie :) 8h swoje robić co dam radę i do domu , 10 wypłata i good .
 
     
~andzia91 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 09 Lis 2015
Posty: 57
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-07, 15:10   

Dziwię się niektórym osobom o podejście. Zadaniom, zadaniom.. ale ja twierdze, ze moj sklep się sypie. Wszędzie brud, smród i w ogole, bo kto kiedy ma myc? Wszystko się rozlatuje itd imiec wywalone? No tak jak w miksach stoi na magazynie to jak mamy wyrobic budzet?
  Ocena JMP: 6/10
     
Kacperos 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 300
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-07, 18:02   

... towar mamy na zapasie ale nie w półkach , kto ma rozłożyć? ludzie nie chcą pracować!! za obecność 500 brutto nie rozwiąże sprawy --- proste!
_________________
Nie mowie zegnaj, lecz do zobaczenia...
 
     
~Elfenomeno90 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 26 Lis 2014
Posty: 48
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-07, 23:59   

Waffen77 napisał/a:
A czym to tak Ci plują w twarz, biedaczku?
doczytaj temat od poczatku do konca to sie dowiesz wszystkiego kierowniiku bo z tego c o widze to na tym forum to tylko kierownicy stoja murem za tym co sie dzieje w firmie wszyfke jakas macie czy jak??? Tysiaceludzi jest przeciwko dzialaniem firmy a sa kierownicy nielcizni ktorzy bronia jak pies budy tego kolhozu
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo