Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Strajk 2 maja
Autor Wiadomość
bolka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lis 2015
Posty: 412
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-05, 22:08   

Elfenomeno90 napisał/a:
biedronkaaa napisał/a:
Ja chce widzieć tą uż od osoby która to pisze... :-P
Tu na forum będzie podburzac a poleci pierwszy do pracy :-)
pfff chyba mnie nie znasz wiesz gdzie ja mam ta firme???to sie domysl dziewczynko bo wasze myslenie kierownikow widze na forum jestescie wpatrzeni w ta firme jak w boga ale obrazek jakis zenujace zeby jeszcze bylo w kogo???

To się chlopcze zwolnij a nie dalej dajesz się dymac skoro Ci nie pasuje.
Straszne przychodzisz do pracy i każą Ci pracować...przykre :puk?:
_________________
Kochaj to co robisz a nigdy nie będziesz w pracy
  Ocena JMP: 7/10
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-05, 22:49   

Elfenomeno90 napisał/a:
biedronkaaa napisał/a:
Ja chce widzieć tą uż od osoby która to pisze... :-P
Tu na forum będzie podburzac a poleci pierwszy do pracy :-)
pfff chyba mnie nie znasz wiesz gdzie ja mam ta firme???to sie domysl dziewczynko bo wasze myslenie kierownikow widze na forum jestescie wpatrzeni w ta firme jak w boga ale obrazek jakis zenujace zeby jeszcze bylo w kogo???

chyba fora CI się pomieszały.
jedna taka odzywka jeszcze i będzie ostrzeżenie.
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
co dalej

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 26 Mar 2016
Posty: 24
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-05, 23:18   

To prawda, że z dnia na dzień jest coraz gorzej. Ludzi do pracy nie ma, tym którzy są każą pracować po 10-12 godzin, idziesz do pracy i nie wiesz o której wrócisz do domu.... Poza tym klienci też coraz bardziej niezadowoleni, bo otwarte dwie kasy a oni żądają trzeciej, co jest niemożliwe, bo na zmianie kierownik plus dwie kasjerki. A góra rzuci nam jakieś 150 brutto dodatku za obecność i nazywają to godziwą wypłatą za tę harówę. Niech Pedros choć jeden dzień popracuje tak jak my to będzie wiedział o co nam chodzi. A przede wszystki niech uczy się powoli języka polskiego i kodów PLU, bo niedługo to on i jego kolesie będą siedzieć na kasach, robić wypiek, rozładowywać towar, sprzątać sklep itd... To jest początek końca biedronki.
 
     
freedom

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 16 Cze 2016
Posty: 16
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-06, 08:43   

Niestety to smutna prawda.
Wczoraj poszły 3 wypowiedzenia.. co bedzie po świętach i premi rocznej?
 
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-06, 08:52   

Elfenomeno90 napisał/a:
biedronkaaa napisał/a:
Ja chce widzieć tą uż od osoby która to pisze... :-P
Tu na forum będzie podburzac a poleci pierwszy do pracy :-)
pfff chyba mnie nie znasz wiesz gdzie ja mam ta firme???to sie domysl dziewczynko bo wasze myslenie kierownikow widze na forum jestescie wpatrzeni w ta firme jak w boga ale obrazek jakis zenujace zeby jeszcze bylo w kogo???


Jeśli masz w dupie ta firmę to proste! Bierz sobie uz czy tam l4! Z takim podejściem do pracy to uwierz twój pracodawca ucieszy się z rozwiązania umowy z tobą!

Ja pracuje i robię to co do mnie należy, podpisałem umowę z firmą i jestem na tyle inteligentny że wiem co na tej umowie było napisane... Jesli nie będą nagle odpowiadać mi warunki to nie problem wypowiedzieć umowę jeronimo martins!

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma... Ale pójdziesz pracować do innego sklepu i będziesz tam pracować za niższą pensje na pół etatu wyrabiając cały!
Albo za wyższa wypłatę ale w domu to juz będziesz tylko spać a dzieci ci będą mówić dzień dobry proszę pana.
  Ocena JMP: 10/10
     
@patogen123 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 27 Mar 2017
Posty: 419
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-06, 09:28   

biedronkaaa napisał/a:

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma... Ale pójdziesz pracować do innego sklepu i będziesz tam pracować za niższą pensje na pół etatu wyrabiając cały!
Albo za wyższa wypłatę ale w domu to juz będziesz tylko spać a dzieci ci będą mówić dzień dobry proszę pana.


Jeżeli sklep należy do zagranicznej sieci to żadnej umowy na pół etatu, a pracy na cały nie będzie, a 2100 to ledwie 100 zł ponad pensję minimalną. 2400 w Warszawie też szału nie robi.
  Ocena JMP: 3/10
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-06, 11:17   

Zmiencie pracę i tyle jak nie pasuje a przepraszam. Który pracodawca da 13, premie roczną), bony we wrześniu i w grudniu, wyprawkę do szkoły, paczki na święta, kolonie kursy dla dzieci zapomogi i pożyczki hmm ja nie znam ale jak znam to forum zawsze krzyczą Ci co mało robią a dużo oczekują. Świadomie podpisaliscie umowy i znacie swoje obowiązki. Nikt tam nikogo nie trzyma na siłę. Droga wolna dajesz papier i Jesteś wolny. Może taki sam pakiet zaoferuje w zabce albo w lewiatanie nie wiem nie orientuje się :)
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
@bognar 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 126
3 UP 1 DOWN
Wysłany: 2017-04-06, 11:19   

Weźcie się jebni***cie w łby. My w DC musimy robić nocki 1 i 3 maja a druga zmiana ma 2 dniówkę i jakoś nikt nie płacze że tyle towaru zamówionego przez waszych KS i ZKS będziemy mieć nadgodziny jak to mamy od 1 kwietnia. Nikt nie płacze! nikt nie mówi o strajku! Ogarnijcie się, bo po kasę to jesteście pierwsi ale jak trzeba w jeden dzień popracować co wam się nie podoba to już chcecie strajkować!! nie podoba się to won do lidla, netto, tesco (weźcie se pampersy). Tam was docenią!
  Ocena JMP: 8/10
     
@patogen123 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 27 Mar 2017
Posty: 419
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-06, 11:54   

brodacz1989 napisał/a:
Zmiencie pracę i tyle jak nie pasuje a przepraszam. Który pracodawca da 13, premie roczną), bony we wrześniu i w grudniu, wyprawkę do szkoły, paczki na święta, kolonie kursy dla dzieci zapomogi i pożyczki hmm ja nie znam ale jak znam to forum zawsze krzyczą Ci co mało robią a dużo oczekują. Świadomie podpisaliscie umowy i znacie swoje obowiązki. Nikt tam nikogo nie trzyma na siłę. Droga wolna dajesz papier i Jesteś wolny.


Dałem papier jeszcze podczas tak zwanego szkolenia, a i tak muszę odpracować cały okres wypowiedzenia, bo już w trakcie nauki stałem się niezbędny w ciągu następnych 2 tygodni, więc nie sądzę, aby Biedronka była przygotowana na to, że wszyscy niezadowoleni się zwolnią.
  Ocena JMP: 3/10
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
5 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-06, 15:15   

Nie potraficie szanować swojego zdania? Podoba się praca dobrze, nie podoba się- drugie dobrze, czemu bierzecie tak do siebie czyjeś opinie? Ile sklepów i ludzi tyle sytuacji i poziomów zadowolenia z warunków zatrudnienia, czy tak trudno to pojąć? Nie umiecie konstruktywnie podyskutować? Czyta Was tysiące ludzi. ;/
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-06, 15:21   

Hell, :em29: :em29: masz za to piwo u mnie :)
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
@piivko19 

Stanowisko:
kadry

Dołączyła: 20 Lut 2011
Posty: 344
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-06, 16:03   

No to już poszło w eter : https://www.money.pl/gosp...,0,2294969.html

" "Solidarność" chce wejść w spór zbiorowy z Biedronką - dowiedział się WP money. Według związkowców sieć oferuje zbyt niskie wynagrodzenia, nie chce prowadzić ze związkowcami dialogu, a pracownicy są przeciążeni nadmiarem obowiązków. Biedronka twierdzi, że - mimo licznych spotkań ze związkowcami - dotąd nikt jej o takim rozwiązaniu nie informował. Kasjerzy już planują strajk. 2 maja chcą brać urlopy na żądanie. "

Dlaczego nie było konkretnych podwyżek ? " to wina niepewności związanej z podatkiem handlowym oraz wprowadzeniem zakazu handlu w niedzielę".

" Biedronka nie odniosła się jednak do zarzutów o zbyt niskie pensje. Jednocześnie w internecie pracownicy wyładowują swoją złość. Na największym forum nasza-biedronka.pl pojawił się nawet wątek strajku."
  Ocena JMP: 5/10
     
#tmen

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 08 Sty 2013
Posty: 66
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-06, 16:37   

Napisali cala prawde.
Robi sie z dnia na dzien coraz gorzej.
Gora kombinuje z placeniem.
Kto w polsce do pensji podstawowej dolicza premie ludzie bez pojecia.
Posze sie tak 2000brutto plus premia uznaniowa.
Warunki coraz gorsze.
Czlowiek ktory pierwszy raz idzie do pracy napewno skusi sie isc tyrac do biedronki za 2100zl brutto sto zlotych wiecej niz wszedzie.zach
Parodia
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-06, 16:47   

A bo Dark forum zawsze niosło mi duże wsparcie a czuję się tu ostatnio jak w jakiejś trollowni. :P
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2017-04-06, 17:04   

Wedlug mnie tutaj nie chodzi o podwyzszenie pensji a raczej o zmniejszenie obowiazkow bo jest ich zdecydowanie za duzo, tak samo nowe warunki premii, na starych zasadach prawie co miesiac wpadlo a to 60 czasem 90 a nawet i 210 ,a obecenie od poczatku roku nic i za kwiecien rowniez bedzie 0

Nie ma na nic czasu, a osoby ktore sa przyjmowane do biedronki.. niestety nie nadaja sie do pracy, kiedys na moim skelpie mielismy srednia wydajnosc 22-23, obecnie jest 18-19,
dlaczego ja mam zawyzac srednia o 5-6 skoro osoba ktora zaniza o 3-4 dostaje to samo(nie liczac stazowego 100 zl), nie widze sensu bym utrzymywal to tempo.

Powinni raczej wprowadzic "jakas" premie od wydajnosci na kasie i sklepie, bo jak by Nowak dostal o X wieksza wyplate bo jest szybszy od Kowalskiego wtedy ten Kowalski jakby sie postaral w nastepnym miesiaciu by wzial taka sama ,a moze i lepsza wyplate


Odniose sie jeszcze do karty stalego klienta. Siedzac na kasie nie pytam sie o nia ,bo nie ma sensu. "Na wszystko co robisz, patrz oczami klienta" i ja jako klient mam gdzies ta karte, nie chce by biedronka wiedziala gdzie co kiedy kupuje. Wystarczy ze bank wie o tym. Wlasnie ta karta rowniez jest powodem ze wydajnosc na sklepach jest gorsza, przez co sa wieksze kolejki, szybciej drugi kasjer musi przyjsc na kase przez co wiecej jest roboty na pozniej badz innej osoby

Ostatnio "SOM" byla zla ze mamy coraz gorsze wyniki sprzedazy, bo jak sa 3 osoby na zmianie a praca jest dla 4 badz nawet 5 to jak to wykonac, nikt sie nie rozdwoi

Nie jestem zmeczony fizycznie "ta ciezka praca" jak to wiekszosc tutaj wypisuje, jedynie co to motywacja coraz bardziej siada, zaczalem prowadzic nocki pol roku temu i napoczatku wyrabialem sie ze wszystkim, ale ze motywacja siada bo np. pracuje 10-22 a druga zmiania 14-23 to mnie demotywuje bo dlaczego ja musze przyjsc 4 godziny wczesniej i wyjsc godzine wczesniej w porownaniu do innych, przestalem sie spieszyc mam na wszystko czas ,ktos powie ale i tak sa godziny do wyrobienia i bedziesz mial wiecej wolnego, Ok nie ma problemu ale ja chce miec prosta sytuacje, albo pracuje caly czas po 12 godzin i wtedy mam znacznie wiecej wolnego, albo po 8, a nie raz 8 raz 12 raz 8 i raz 12 i tak wkolko

Na poczatku bralem 1600 teraz jest dwojka na poczatku w 2 lata to wedlug mnie duzo(oceniam na podstawie swoich wyplat)

tl:dr jest coraz gorzej
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo