Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Strajk 2 maja
Autor Wiadomość
@patogen123 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 27 Mar 2017
Posty: 419
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-15, 12:51   

Czy jest mobbing to już zależy od bezpośrednich przełożonych w danym sklepie, a sam brak mobbingu to powinien być standard, a nie powód do chwalenie Biedronki i o to taki standard można walczyć w sądzie.

A jak się da podwyżkę to może będzie więcej chętnych do pracy niż jest miejsc w pracy i wtedy będzie sobie odrzucać tych, którzy się nie nadają. Bez podwyżki to można sobie narzekać na niską produktywność kasjera, ale jak przychodzi co do czego do kasjer z niską produktywnością zawsze jest lepszy niż brak kasjera.
  Ocena JMP: 3/10
     
kierownik Łódź
[Usunięty]

Wysłany: 2017-04-15, 20:38   

Strajk nie ma prawa odbić się na obsłudze klienta u mnie taki pracownik zakończył by pracę.
Kasjerów można zastąpić kasami samoobsługowymi.
 
     
anonnimm

Stanowisko:
magazynier

Dołączył: 14 Kwi 2017
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-15, 21:22   

Nie do końca i nie w Polsce. Wytłumacz starszym ludziom by korzystali z kas samoobsługowych, zresztą nie tylko starszym bo i młodzi mają z tym problem.
Towar bez kodów trzeba szukać w katalogu a to zajmuje chwile, pomyśl sobie że ktoś ma kilka takich towarów i czegoś nie może znaleść, kolejki dłuższe jak teraz.
W moim mieście w tesco są takie kasy, wielu ludzi tam nie ma, wolą zwykłe kasy bo jest szybciej, poza tym alkochol i tak musi potwierdzić kasjerka.
 
     
@patogen123 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 27 Mar 2017
Posty: 419
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-16, 00:00   

kierownik Łódź napisał/a:

Kasjerów można zastąpić kasami samoobsługowymi.


A ja to nawet jestem ciekaw jak w praktyce by wyglądała kasa samoobsługowa w Biedronce.
  Ocena JMP: 3/10
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-16, 01:38   

patogen123 napisał/a:
kierownik Łódź napisał/a:

Kasjerów można zastąpić kasami samoobsługowymi.


A ja to nawet jestem ciekaw jak w praktyce by wyglądała kasa samoobsługowa w Biedronce.



to jest nie realne, za duzy burdel jest na gorze jak nie raz sa poblokowane artykuly badz cukierki na 10 cyfr, powodzenia

Na jednej z biedronek przez 3 miesiace byly wagi do warzenia ,ze kasjer mial tylko skanowac kod, 0 wazenia na kasie, byl zakaz od gorny, mieli odsylac klientow, po 3 miesiacach sie wycofali.
NIE REALNE, juz widze jak ci gora pozwoli zwolnic cala zaloge bo poszli na strajk

Jako kierownik sklepu masz tak naprawde NIC do powiedzenia, nawet moga cie przerzucic na inny sklep i musisz na niego isc .. albo sie zwolnic
 
     
@vitalyzd 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 01 Paź 2011
Posty: 149
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-16, 18:30   

kierownik Łódź napisał/a:
Strajk nie ma prawa odbić się na obsłudze klienta u mnie taki pracownik zakończył by pracę.
Kasjerów można zastąpić kasami samoobsługowymi.


Głupota nie ma prawa się rozpowszechniać. Powinna być likwidowana !!!
 
     
kierownik Łódź
[Usunięty]

Wysłany: 2017-04-16, 20:12   

Kasy samoobsługowe są realne ale np. W wariancie : Obecnie w Biedronce x jest 6 kas a po zmianie 5 kas i 2 samoobsługowe.
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2017-04-16, 20:43   

kierownik Łódź, :puk?:
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
@Gazela34

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 17 Cze 2014
Posty: 585
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-16, 20:53   

:lol: :lol:
  Ocena JMP: 5/10
     
paint

Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 23
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-16, 21:17   

kierownik Łódź napisał/a:
Strajk nie ma prawa odbić się na obsłudze klienta u mnie taki pracownik zakończył by pracę.
Kasjerów można zastąpić kasami samoobsługowymi.


Kasjerów można, ale kasjerów-sprzedawców już nie koniecznie. Towar sam na półki nie wskoczy.
 
     
~Joanna26 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 28 Paź 2014
Posty: 38
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-16, 22:25   

Kasy samoobsługowe są np w biedronce w Poznaniu i wygląda to tak że są dwie kasy samoobsługowe i np. dwie normalne więc każdy ma wybór do jakiej chce podejść.
  Ocena JMP: 4/10
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-17, 12:26   

kierownik Łódź każdy ma prawo do strajku. Zapraszam do KP i ustawie odpowiedniej. nic nie zrobisz jeśli warunki strajku będą spełnione a kasjerzy odstąpią od swoich obowiązków bo w tym przypadku będzie ich chronić prawo RP. Jak ich zwolnisz za strajk to odpowiednia instytucja się tobą zajmie.
Tak kasjerów można zastąpić kasami jednak koszt takiej kasy to kilkaset tysięcy wyrzucone na raz plus do tego przebudowa sklepu czyli sklep zamknięty pewnie z dwa dni czyli strata na obrotach i to sporo. Oczywiście inwestycja zwróci się za x lat bo musi się zwrócić tylko czy jest to już tak bardzo potrzebne? Czy jest to opłacalne?
Ach kasjer w biedrze nie tylko kasuje ale robi wszystko na sklepie wykłada myje sprząta piecze szoruje. Kasa samoobsługowa chyba tego nie robi ;]
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
#tolek123

Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 103
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-17, 14:57   

Moderatorzy temat wam ucieka :pa1: POZDRAWIAM
 
     
#qmaks 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Lip 2010
Posty: 60
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-17, 15:00   

kierownik Łódź napisał/a:
Strajk nie ma prawa odbić się na obsłudze klienta u mnie taki pracownik zakończył by pracę.
Kasjerów można zastąpić kasami samoobsługowymi.


No z takim podejściem życzę powodzenia W prowadzeniu sklepu mam wrażenie że Pan nie ma zielonego pojęcia czym wygląda prowadzenie sklepu biedronka jeśli W ciąg godziny pojawia się około 150 klientów A Pan by wszystkich zwalnial to ciekawe kto by chciał pracować W takim miejscu pracy zapraszam do podjęcie pracy W sklepie A później wypowiadanie się na temat :yeah: pozdrawiam i radzę porozmawiać z ludźmi którzy w firmie pracują już trochę
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-17, 19:56   

tolek123, już nie :)

Proszę o pisanie na temat i konkretnie, inne posty polecą, nie będzie śmietniska. :regulamin:
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo