Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
jak oni działają?
Autor Wiadomość
~cwaniak 


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 60
  Wysłany: 2009-12-14, 22:42   jak oni działają?

Czy ktoś z obecnych wie jak funkcjonuje tajemniczy klient, na jakich warunkach jest zatrudniony i czy ma przydzieloną biedronke z góry jedną i tą samą czy różne?
  Ocena JMP: 4/10
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-12-15, 17:43   

z tego co wiem to premia za tajemniczego klienta jest zależna od utargu sklepu z całego miesiąca - im więszky utarg tym większa premia. Osobiście mam wątpliwości co do pracy TK... Na rządanie KR taki TK może oblać cały sklep wypisując nie prawdziwe dane. :-/
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
@chester1988 
PREZES JMD


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 15 Gru 2009
Posty: 116
Skąd: Bukowno
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2009-12-15, 19:43   

znajomy takiego klijenta nam się wygadał co nie co o jego pracy, pieniądze z tego niewielkie ponoć, ale na wyposarzeniu jest dyktafon z mikrofonem (dla udokumentowania wizyty) taki klient ma jeden rejon. Czasem zdarza się że jest rzucany na gościnne występy... aha KR wie o jego wizycie wcześniej niż przyjdzie na poczte
 
     
Dumbi 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 24
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2009-12-21, 23:16   

Fajna praca takiego TK, pieniędzy z tego może tak dużych nie ma, ale dorobić zawsze można i to w łatwy, fajny sposób.
 
     
alinek69 


Stanowisko:
klient

Dołączyła: 13 Sty 2010
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-01-14, 20:35   

Kiedyś pracowałam w Carrefour i tam też bywali tajemniczy klienci, ale mieli troszkę więcej robótki bo musieli odwiedzić każdego pracownika na kasie indywidualnie a na koniec miesiąca premia także była indywidualnie.
 
     
~moni 

Dołączyła: 09 Sty 2010
Posty: 38
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-01-16, 20:53   

a dla nas w koncu beda te premie za tajemniczego klienta czy nie?czy jak wypadniemy dobrze to bedzie cos dla nas sie nalezec?
 
     
gwiazdka

Dołączył: 18 Gru 2009
Posty: 14
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-03-24, 16:40   

Raz mieliśmy 100 %, a zaraz na drugi miesiąc poniżej 60%, bo wpisali ze sklep był brudny, towary w koszach powywracane, brudna podloga, brudna kasa, kartony itp (to był akurat piątek, wszyscy na kasach siedzieli, wiec kto miał czas sprzątać?) Myśle ze to sciema. Wpisuja co chca.
 
     
bilo22

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 15
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-03-30, 21:03   

moni napisał/a:
a dla nas w koncu beda te premie za tajemniczego klienta czy nie?czy jak wypadniemy dobrze to bedzie cos dla nas sie nalezec?


czy to tak ciezko przeczytac co macie na socjalu:

premie zarowno bedzie dostawac kierownictwo jak i kasjerzy nie bedzie to tylko zalezalo od TK ale w duzej takze mierze od utargu i strat(PL,inwentaryzacje,ruchy 901,902)

jestem dobry z matematyki i lubie bawic sie w obliczanie premii zmotywowalem troche naszych kasjerow do wiekszego wysilku i dbania o sklep i klienta wiecie czy ??? tym ze jak sie postaraja o minimum 85% oceny TK to gwarantuje im od 400-450zl premii (caly etat) 300-330zl (3/4 etatu)

reszta zajmujemy sie my z kierownictwa tj.utarg,straty
 
     
@Biedronek On 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 339
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-03-31, 20:36   

Przyznajesz Premie kasjerom ?Premie przyznaje KR, i lepiej im nie gwarantuj, bo potem będą mieć do Ciebie pretensje jak tej premii nie dostaną, wystarczy że KR upatrzy że "Kowalska"nie powiedziała zapraszam ponownie i już po premii

Z tego co wiem to na utarg pracują wszyscy!! :P
  Ocena JMP: 6/10
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-04-01, 09:53   

Nigdzie wcześniej nie wyczytałem a wczoraj dowiedziałem się, że TK ma od firmy tylko 5zł na zakupy więc jeśli nie dołoży z własnej kieszeni to będzie to, klient, który ma koszyk bądź wózek a towaru na taśmie stanowczo mało względem wózka czy koszyka. Łatwiej będzie rozpoznać takiego delikwenta ;]
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
Heniek

Dołączył: 08 Cze 2010
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-06-12, 18:37   

Bartosz nie sadzę, aby miał do dyspozycji tylko 5 zł. Z tego co wiem również pod ocenę brane jest/miało być doładowania do telefonów - a więc mówimy o kwocie co najmniej 15 zł. Na mój gust Tk ma do dyspozycji średnią wartość transakcji około 20-30 zł.
 
     
~jupi

Dołączył: 27 Kwi 2010
Posty: 59
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-06-12, 23:29   

TK nie musi kupić doładowania wystarczy, że będzie molestował pytaniami kasjera. A tak na marginesie mam nadzieję, że kilku TK będzie zmuszonych sytuacją życiową i że będą musieli zacząć pracować w sklepie; nie koniecznie w Biedronce!
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-06-14, 16:32   

Heniek napisał/a:
Bartosz nie sadzę, aby miał do dyspozycji tylko 5 zł. Z tego co wiem również pod ocenę brane jest/miało być doładowania do telefonów - a więc mówimy o kwocie co najmniej 15 zł. Na mój gust Tk ma do dyspozycji średnią wartość transakcji około 20-30 zł.

Moja była rejonowa (której nie trawiłem :P ) powiedziała, że TK ma do dyspozycji tylko 5zł od JMD, ale zaznaczyła, że nic nie stoi na przeszkodzie aby TK mógł zakupić towar na większą sumę dokładając z własnych pieniędzy. A co do kart doładowujących - to tak jak napisał użytkownik jupi
A tak na marginesie, to ja na miejscu TK bym się dogadał z załogą badanego marketu - jak i po co? ...chyba oczywiste ;)
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
~asia75 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 25 Lut 2010
Posty: 47
0 UP 0 DOWN
  Wysłany: 2010-06-29, 19:41   

A ja już sama nie wiem jak to jest z tym TK.Dostaliśmy już raport za czerwiec-77% :( ,bo niby kasjerka-ja nie zaprowadziła do stoiska z kaszkami dla dzieci jedynie wskazała miejsce stoiska z art. dla dzieci.Tylko że jedynie co w opisie kasjerki zgadza się moje imię a opis zupełnie nie,określił mnie jako blondynkę z włosami do ramion a ja jestem brunetką o krótkich włosach w okularach.I jak tu jest z tym TK?Nie daje to mi spokoju...
_________________
Asia
 
     
LOL

Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 26
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-06-29, 21:59   

asia75 napisał/a:
A ja już sama nie wiem jak to jest z tym TK.Dostaliśmy już raport za czerwiec-77% :( ,bo niby kasjerka-ja nie zaprowadziła do stoiska z kaszkami dla dzieci jedynie wskazała miejsce stoiska z art. dla dzieci.Tylko że jedynie co w opisie kasjerki zgadza się moje imię a opis zupełnie nie,określił mnie jako blondynkę z włosami do ramion a ja jestem brunetką o krótkich włosach w okularach.I jak tu jest z tym TK?Nie daje to mi spokoju...


Skad znasz Imie i wyglad osoby ktora rzekomo obslugiwala TK? Na sklepy przeciez przychodzi skrocony raport TK w ktorym jest tylko wynik % i wymienione punkty ktore nie zostaly spelnione, pelny raport jak do tej pory byl do wgladu tylko dla KO...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo