Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pożegnania z Biedronką czas :)
Autor Wiadomość
#Marcel1980 

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 29 Mar 2017
Posty: 88
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-02-07, 10:01   

u8t3io3p, widzisz, punk widzenia zależy od punktu siedzenia. Niestety pracując w handlu, w dodatku w JMP możesz zapomnieć o KAŻDYM weekendzie wolnym. Ja się z tym liczyłem przy przyjęciu i wogule mnie to nie przeszkadza. Wolny weekend mam średnio raz na 2 miesiące. Jeżeli Tobie to przeszkadza to pozostaje JEDYNIE zmiana pracodawcy. Pozdrawiam
  Ocena JMP: 3/10
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-02-07, 11:09   

Tak, też zrobiłem
 
     
#Marcel1980 

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 29 Mar 2017
Posty: 88
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-02-07, 11:25   

W takim razie powodzenia poza strukturami JMP, ja się nigdzie nie ruszam. Wyższej wypłaty raczej w moim mieście nie dostane.
  Ocena JMP: 3/10
     
Nescafe 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 20 Sty 2019
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-02-07, 11:57   

Kwestia weekendów to jedno, jeszcze żeby było np że wiem że mam daną zmianę czy 1 czy 2 w danym tygodniu to szło by coś pogodzić a jak na tygodniu się zmienia grafik i zmiany to się jest mega rozregulowanym i z wszelkiego planowania też guzik. Jak się nie ma alternatywy to się wiadomo siedzi i pracuje bo pensja zła nie jest, ale to jest tylko praca, dom spanie i tak wkoło niemalże.
Z czasem chce się jednak czegoś więcej od życia aniżeli tylko pieniędzy :-)
Dlatego nie dziwię się nikomu co woli wziąć ciut mniej ale pracować spokojniej i po ludzku i mieć czas na życie prywatne. Najważniejsze to mieć wybór - gorzej jak się go nie ma :( np w małym miastach.
 
     
~2809 


Stanowisko:
klient

Dołączył: 28 Wrz 2018
Posty: 31
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-02-12, 12:16   

Marcel1980 napisał/a:
u8t3io3p, widzisz, punk widzenia zależy od punktu siedzenia. Niestety pracując w handlu, w dodatku w JMP możesz zapomnieć o KAŻDYM weekendzie wolnym. Ja się z tym liczyłem przy przyjęciu i wogule mnie to nie przeszkadza. Wolny weekend mam średnio raz na 2 miesiące. Jeżeli Tobie to przeszkadza to pozostaje JEDYNIE zmiana pracodawcy. Pozdrawiam


Tobie jeszcze pozostaję nadrobić trochę ortografię, czytam któryś z kolei post, i zastanawiam się jak, można napisać "żadsze" albo "wogule". Litości, przecież tutaj Marcel masz podkreślane za każdym razem na czerwono.

Wracając do meritum sprawy, u8t3 całkiem sensowna wypowiedź, dotycząca wątku gratyfikacji, mając tu na myśli fakt, rzeczywistego zadowolenia z życia, uwzględniając jeszcze życie po za pracą. Ja dla przykładu, mam dwa rodzaje pracy, jedną w domu i jedną w biedronce, co prawda nie jestem na całym etacie, ale 3/4. Dodam, że znajduję także czas na sport i wycieczki, tyle że uwzględnić trzeba brak rodziny ;]
Szanuję podjęcia decyzji, obyś w kolejnej pracy miał nieco lepiej.

P.S. U8t kodujesz czy architekty IT ? tak z ciekawości, o ile to nie tajemnica (na p.m. też możesz podrzucić)
_________________
Alea iacta est...
  Ocena JMP: 6/10
     
#Marcel1980 

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 29 Mar 2017
Posty: 88
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-02-17, 20:46   

Do 2809- Od zawsze byłem człowiekiem tolerancyjnym i mocno w to wierzę ,że rodzice dobrze mnie wychowali ale jak wytykasz komuś słabą znajomość ortografii języka polskiego a sam robisz byki to kim niby jesteś?! Hipokryzja-znasz takie słowo? Tak na marginesie, "poza" piszemy łącznie! Odniósłbyś się do sensu mojej wypowiedzi a nie wytykasz mi błędy ortograficzne.
  Ocena JMP: 3/10
     
~2809 


Stanowisko:
klient

Dołączył: 28 Wrz 2018
Posty: 31
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-02-18, 19:00   

Marcel1980 napisał/a:
Do 2809- Od zawsze byłem człowiekiem tolerancyjnym i mocno w to wierzę ,że rodzice dobrze mnie wychowali ale jak wytykasz komuś słabą znajomość ortografii języka polskiego a sam robisz byki to kim niby jesteś?! Hipokryzja-znasz takie słowo? Tak na marginesie, "poza" piszemy łącznie! Odniósłbyś się do sensu mojej wypowiedzi a nie wytykasz mi błędy ortograficzne.


Kajam się niemiłosiernie, Marcel odpowiem na Twoje pierwsze pytanie, nie znam takiego słowa. Druga rzecz, dziękuję za zwrócenie uwagi. Więcej nie mam nic do dodania w tej sprawie. Pozdrawiam serdecznie. :m1:
_________________
Alea iacta est...
  Ocena JMP: 6/10
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-02-18, 20:14   

zadna tajemnica, zostalem serwisantem IT, czyli rozwiazuje problemy uzytkownikow zwiazanych z IT, to tak jakbym w biedronce przyjechal naprawic drukarek czy kase :P

sam obecnie sobie dorabiam w biedrze, bo jest zima, a ja nie lubie zimy :P
 
     
pietrek1235 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 28 Lut 2019
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-02-28, 19:24   

Hejka, ja zwinąłem się z firmyjw zeszłym roku po 10 latach.....po ośmiu rozmyślałem a po 10 zmobilizowałem..... ale nie narzekam ; p praca od razu też się znalazła, po prostu trzeba zrobić pierwszy krok :-P
  Ocena JMP: 1/10
     
Jagusia 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 19 Mar 2019
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-03-19, 12:38   

Witam :-) Ja pożegnałam się z Biedronką po 15-tu latach pracy.Trochę z żalem,bo dużo swojego życia poświęciłam tej firmie,ale przyszedł moment,w którym powiedziałam "dość".Teraz pracuję również w super markecie,ale tu nie ma takiego ciśnienia,jest mniej dostaw i dostawy są mniejsze,nie ma tylu kierowników,dyrektorów i czort wie kogo tam jeszcze...Pracownicy traktowani są normalnie,pracuje się bez nerwów i chociaż zarobki są niższe,to praca jest przyjemnością 8-) Pozdrawiam i życzę odwagi.Praca na pewno się znajdzie,bo po takiej szkole życia chętnie gdzie indziej przyjmują :-P
 
     
@vitalyzd 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 30 Wrz 2011
Posty: 149
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-04-14, 18:55   

kończąc współpracę z firmą po przeszło 9 latach chciałbym życzyć Wszystkim z Was którzy mają dylemat czy i jak odejść z tego "kołchozu" . Ważne by swoją decyzję podjąć ostatecznie bez wahania . Nie zastanawiać się co będzie potem . Biedronka nie jest ostatnią pracą po której kończy się życie. Po zakończeniu współpracy człowiek odżył ! przestał być nerwowy , przybrał na wadze ! Cały ten stres , brak szacunku w wielu przypadkach przełożonych i klientów sprawia , że praca nie jest pracą a męczarnią do której przychodzimy bo musimy. Dodam na koniec , że do decyzji odejścia zajęła rok . W tym czasie było raz gorzej raz lepiej lecz sytuacje z ostatnich kilku miesięcy przed zakończeniem współpracy zadecydowały , że szkoda życia i zdrowia na tak nędzne traktowanie ze strony firmy - praca ponad siły , praca za tych których nigdy nie zatrudnią itp. A więc moi drodzy Dużo ODWAGI ! i trzeba lecieć tam gdzie możemy mieć lepiej :) ! I oby w wielu z Was podjęło tą decyzję !
 
     
Princepolo 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 15 Kwi 2019
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-04-15, 11:52   

Tak naprawdę wielu pracowników czeka na nagrodę roczną, po jej odebraniu posypią się wypowiedzenia. Nikt już nie chce pracować w takich warunkach. Po siedmiu latach również mam dosyć, momentami czuje się jak bym walczyła z wiatrakami. Polityka firmy bije na wszystko, nawet jak się ogarniemy jest już pięknie na sklepie to i tak za chwilę przyjedzie całe auto inoutow. Ale nie o tym tutaj. Myślę, że firmie przyda się porządny wstrząs gdy po nagrodzie odejdzie sporo ludzi - jeżeli z ich strony nie będzie żadnej poprawy - firma pójdzie w ślady Tesco ... I niestety jak szybko otwierali tyle nowych sklepów tak będą je zamykać. Pracuje ponad siedem lat i nie pamiętam takiej sytuacji w firmie. Brak etatów, nowi ludzie po kilku dniach rezygnują. A chętnych do pracy nie ma. Nie wspomnę o kulturze przełożonych i całej dyrekcji.... Dlatego podjęłam decyzję o odejściu. Życzę wszystkim powodzenia, dobrych przemyślanych decyzji. I jeśli ktoś się męczy- po co to dalej ciągnąć? Rynek pracy jest otwarty, trzeba tylko dobrze poprzebierać. A Tym, którzy zostają (bo muszą, nie mają wyjścia) - wytrwałości. Pozdrawiam
 
     
Kacperos 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 300
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-04-15, 12:54   

widzę że wszędzie tak samo ... ja pracuje 11 lat :] ciekawe czy osoby które dostaną premię roczną odejdą ... ?? co rok to jest pisane ;p a z drugiej strony firma ma gdzieś pracownika, jestes tylko numerem sap.
_________________
Nie mowie zegnaj, lecz do zobaczenia...
 
     
bolka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lis 2015
Posty: 412
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-04-15, 17:07   

vitalyzd, powodzenia na nowej drodze :-) :-)
_________________
Kochaj to co robisz a nigdy nie będziesz w pracy
  Ocena JMP: 7/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2019-04-15, 18:18   

Dziwnie się zachowujecie. Nie odpowiada wam praca, to zmieniacie. Co w tym takiego nadzwyczajnego? Siedzicie latami w robocie, w której czujecie się poniżani, nie wyrabiacie psychicznie, przed robota, nie jeden, mało co w gacie nie narobi. I po co? Jak raz zmieniacie pracę, to zrozumiecie, że praca to tylko praca i zawsze może być kolejna. Każda zmiana rozwija i wzmacnia. Jest źle to szukaj szczęścia gdzie indziej.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo