Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pożegnania z Biedronką czas :)
Autor Wiadomość
@patogen123 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 27 Mar 2017
Posty: 419
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-05-31, 15:46   

majamaja napisał/a:
Ale dlaczego? Grafik powinien być w miarę sprawiedliwy... oczywiście idealnie się nie da ale to nie znaczy, że jak ktoś młody i bez rodziny to ma zapieprzać wszystkie weekendy a w tygodniu popołudniówki.


Bo od płaczu na forum nic się nie zmieni.

Koleś jest niepoważny. Zatrudniając się nie zapytał się w jakich godzinach będzie pracować, a teraz narzeka na forum na coś co wcale jest nie jest obiektywnie złe. To, że on nie potrafi wykorzystać tego, że ma do 16 wolne to nie powód, żeby wszystkich "uszczęśliwiać sprawiedliwymi grafikami".
  Ocena JMP: 3/10
     
#majamaja 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 29 Lis 2017
Posty: 106
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-05-31, 15:51   

i tu się nie zgodzę... przy zatrudnieniu mówią, że pracować się będzie na dwie zmiany... jednak zamiast żalić się na forum to można iść do ks i poprosić o sprawiedliwszy grafik - bardziej zróżnicowany ;)
 
     
@patogen123 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 27 Mar 2017
Posty: 419
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-05-31, 16:44   

No i on pracuje na dwie zmiany, więc tutaj nie ma problemu.

Problemem jest to, że on ma swój własny świat w którym

Cytat:
Według mnie powinna być równowaga. Skoro w kwietniu miałem 2 dni na rano a resztę na popołudnie to powinienem mieć później na odwrót


i nie wiedzieć czemu oczekuje, że rzeczywistość sama z siebie się dostosuje do jego fantazji.
  Ocena JMP: 3/10
     
#majamaja 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 29 Lis 2017
Posty: 106
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-05-31, 17:11   

niestety tak pól na pół to rzadko się udaje... wie to każdy kto robi grafik
 
     
@patogen123 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 27 Mar 2017
Posty: 419
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-05-31, 17:22   

Raczej na szczęście nikt nie próbuje robić, żeby było pół na pół.
  Ocena JMP: 3/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-05-31, 18:47   

majamaja napisał/a:
niestety tak pól na pół to rzadko się udaje... wie to każdy kto robi grafik

raczej nie każdemu się chce ale na szczęście są tacy którzy próbują i im się udaje
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-05-31, 22:47   

Oficjalnie od jutra przestaje być pracownikiem jmp :em29: :em29:
 
     
Naukowiec 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 30 Maj 2018
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 7/3/6
Wysłany: 2018-05-31, 22:58   

u8t3io3p, a jak wyglada pensja w innej branzy stanowisku? :D Ile urlopu ci wydali bo myslalem, ze juz od 2 tygodni nie ma Ciebie w biedronce.
  Ocena JMP: 10/10
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-05-31, 23:57   

Lons napisał/a:


Rozmawiałem z KS ale przecież nie będę co miesiąc rozmawiać na temat grafiku, bo to chyba nie jest normalne i musi się sam domyślić skoro robi takie błędy co miesiąc, a nic mi to nie da, że będę co chwile się upominać. Według mnie powinna być równowaga. Skoro w kwietniu miałem 2 dni na rano a resztę na popołudnie to powinienem mieć później na odwrót, albo dadzą mi cały tydzień na rano (poniedziałek-czwartek), a piątek-sobota na popołudnie, później cały tydzień popołudnie z piątkiem i sobota też i myślą, że jest ok :D Chciałbym robić te 8-10-12 godzin i mieć jakieś wolne, ale nie bo im lepiej wychodzi dać mi 6 godzin, bo będę więcej dni w pracy ;) I tak jest nas po 4 na zmianie w tym ZKS i teraz przez prawie całą zmianę 2 osoby na kasie bo tyle ludzi, a jedna osoba ma sama robić wszystko na sklepie... Ciekawe co by zrobili jakbym poszedł na L4 we 3 na zmianie :#) :#)


No przecież, że ty nie będziesz rozmawiać na temat grafiku, dlaczego miałbyś to robić, chyba nie dlatego, że to TOBIE zależy, by coś się w nim zmieniło :) Tylko, że KS dziwnym trafem, nie wie nic o tym, że MUSI się sam domyślić jakie masz potrzeby, kurczę, chyba omyłkowo nikt mu tego w zakres obowiązków jeszcze nie wpisał :)

patogen napisał/a:


Z ile lat planujesz się zestarzeć i stracić prawo do cieszenia się życiem?

Świetnie postawione pytanie!

Lons napisał/a:

Jeżeli według ciebie osoba mająca 23 lata ma spędzić wszystkie popołudnia w biedronce to niezłym typem człowieka jesteś. Ja mam zamiar skorzystać chociaż trochę z życia, założyć rodzinę i mieć znajomych. Rozumiem, że to handel i nie mam nic przeciwko mieć np 2 weekendy na popołudnie, ale nie 3-4 bo to przegięcie tym bardziej przy wypłacie 1400 zł (z premią!) gdzie niedaj Boże zachoruję i dostanę całe 1000 zł :em29: :em29:


wg mnie nikt nie jest na tyle młody, ani na tyle stary, by obligowało go to do spędzania wszystkich popołudni w biedronce, ani by wykluczało korzystanie z życia, ale twój bardzo młodziutki wiek tłumaczy twoje niedojrzałe poglądy :)
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-06-01, 06:49   

Jestem na okresie próbnym i mam 2200 bez żadnej premii za obecność :P
Miałem cały miesiąc urlop, więc w teraz wezmę dwie pensje :P
 
     
marcepanna 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 21 Maj 2018
Posty: 8
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-06-01, 09:37   

Mój grafik na czerwiec to same popołudniówki po 9-10 godzin i tylko trzy ranki. Rozmawiałam z kierownikiem w połowie maja, że wolałabym chodzić na rano. Dowiedziałam się, że skoro nie mam dzieci, mogę zasuwać na popołudnia.
 
     
~Rootek90 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 20 Kwi 2018
Posty: 37
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2018-06-01, 11:11   

To powiedz, ze masz ale nie formalnie z inną kobietą. ¯\\\_(ツ)\_/¯
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-06-01, 11:47   

marcepanna napisał/a:
Mój grafik na czerwiec to same popołudniówki po 9-10 godzin i tylko trzy ranki. Rozmawiałam z kierownikiem w połowie maja, że wolałabym chodzić na rano. Dowiedziałam się, że skoro nie mam dzieci, mogę zasuwać na popołudnia.


Rzucilbym od razu wypowiedzenie po takich słowach na twoim miejscu
 
     
@Patrycja. 
Satanassss


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Sie 2015
Posty: 261
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-06-01, 12:16   

marcepanna napisał/a:
Mój grafik na czerwiec to same popołudniówki po 9-10 godzin i tylko trzy ranki. Rozmawiałam z kierownikiem w połowie maja, że wolałabym chodzić na rano. Dowiedziałam się, że skoro nie mam dzieci, mogę zasuwać na popołudnia.

jak nic wypowiedzenie, albo idź na l4.
  Ocena JMP: 6/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-06-01, 15:03   

gdyby tak wszyscy z taką łatwością rzucali wypowiedzenia albo L4 w prawdziwym życiu :P , wszyscy , wszędzie i z każdego powodu sru :D wypowiedzenie , czy takie proste i niepoważne rozwiązanie coś zmieni ?
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo