Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pożegnania z Biedronką czas :)
Autor Wiadomość
Kacperos 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 300
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-10-25, 16:21   

racja mądrzejsi odchodzą , a pozostali taplają się w tym błocie ;] taka prawda
_________________
Nie mowie zegnaj, lecz do zobaczenia...
 
     
#JackDaniels 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 09 Sty 2017
Posty: 65
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2017-10-25, 22:00   

Ja po 4 latach pracy będę rezygnować z pracy w biedronce. Wykańcza mnie ta praca nerwowo. Z pracownika robią niedorajde, lepiej traktują nowych pracowników by starych się pozbyć. Pracownicy są gorsi od klientów.
 
     
#anne 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 03 Kwi 2012
Posty: 107
4 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-10-26, 10:19   

Nie pracuję od kilku tygodni. Jak się czuję ?? Fantastycznie. Koniec stresu, mam czas dla dzieci - jestem z nimi POPOŁUDNIAMI w domu.4 latka wdrapuje się dziś na moje kolana i mówi - mamusiu cudownie ze jesteś z nami w domu :)
 
     
Grubas80

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 11 Kwi 2017
Posty: 16
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-10-26, 18:01   

Po 10latach pracy położyłem wypowiedzenie. Znalazłem pracę na jedna zmiane tylko na rano i weekendy wolne. Jeszcze miesiac i mnie nie ma. :em29:
_________________
Każdy jest kowalem swojego losu
 
     
@stonek52 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 18 Lis 2015
Posty: 204
3 UP 1 DOWN
Wysłany: 2017-10-26, 19:29   

Jak już wczoraj pisałem, zaczyna się dziać coraz gorzej. Jeśli nie będzie podwyżek (ale podstawy wynagrodzenia, a nie premii za obecność) to nowi za 2100 nie przyjdą, a starsi pracownicy zwalniając się wyłączą światło na sklepach i biedronka zwinie biznes do Kolumbii.
 
     
co dalej

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 26 Mar 2016
Posty: 24
3 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-11-20, 22:19   I na mnie już czas...

Witam
I w końcu ja znalazłam coś innego. Mam dosyć użerania się z wiecznie mającymi o wszystko pretensje, wszechwiedzącymi klientami... Mam dosyć bólu całego ciała od dżwigania ciężarów. Mam dosyć tej niskiej pensji a raczej jałomużny. Mam dosyć pracy 3 weekendy w miesiącu. Mam dosyć bycia miłą i uprzejmą na głupie pytania na temat świeżaków! Mam dosyć pracy w każdy długi weekend. I na koniec - mam dosyć biedronki!!!
Poznałam ten "miód". Może niedługo, ale 2 lata tutaj pracowałam. Niestety chamstwo i prostactwo ludzi jest coraz większe a na dodatek brak finansowej motywacji. Jeszcze trochę a nie będzie tutaj komu pracować. No chyba że tylko te osoby, które są w tej firmie od początku i po 20 latch chcą "tylko" doczekać emerytury.
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2017-11-21, 10:18   

Jesli to nie tajemnica, to gdzie odnalazlas swoja ziemie obiecana?
 
     
Rogatek 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 04 Sie 2017
Posty: 6
Skąd: Biała Podlaska
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-11-21, 13:36   

Ja również w końcu znalazłem lepszą pracę, kariera długo nie trwała, jednakże już pewne doświadczenie i zdanie na temat tej firmy wyrobiłem. Co najważniejsze, będę zarabiał więcej a i szefostwo dużo bardziej milsze i empatyczne :) Życzę wszystkim równie dobrego losu :)
 
     
co dalej

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 26 Mar 2016
Posty: 24
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-11-21, 17:45   

Nie wiem czy to "ziemia obiecana". nie jest to handel jako taki, że tak powiem "gęba w gębę". Pisanie e=maili, rozmowy z klientami zagranicznymi, sprzedaż, pisanie ofert. Po prostu praca biurowa od poniedziałku do piątku od 8 do 16 z wyższą wypłatą na dzień dobry plus prowizja od sprzedaży.
Do tej pory tylko umowa na stałe mnie trzymała w "biedronce", jednak po ostanich kilku ciężkich miesiącach nie jest to już argument by zostać.
 
     
~Graza89 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 03 Paź 2016
Posty: 34
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-11-21, 19:06   

co dalej napisał/a:
Do tej pory tylko umowa na stałe mnie trzymała w "biedronce", jednak po ostanich kilku ciężkich miesiącach nie jest to już argument by zostać.

Mam to samo. Jestem w trakcie rozsyłania CV. To w jaki sposób firma i klienci nas traktują ostatnimi czasy jest nie do przyjęcia.
 
     
szklankaaa 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 08 Lis 2011
Posty: 18
Skąd: mazowieckie
4 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-11-22, 23:13   

...praca jest, trzeba tylko chcieć sie wyrwać, odważyć się...!15 lat poświęciłam tej firmie i chyba gorzej jak teraz nie było nawet jak trzeba było ręcznym palete cukru targać...
Zaczęłam rozsyłać CV i szczerze mówiąc po kilku rozmowach kwalifikacyjnych zaczęłam wybrzydzać :P Naprawde jest w czym wybierać ... Nie taki diabeł straszny , na biedronce świat się nie kończy a Ja tez nie urodziłam się dla biedronki >:D
Jeszcze sie nie zwolniłam , szukam czegoś fajnego ale niech tylko usłyszę od kogoś w biedrzy ża jak mi się nie podoba to na moje miejsce sa chętni to będzie jedna sekunda i nawet wołem przed samymi świętami mnie nie zatrzymają :P
Także wszyscy starzy biedronkowcy odwagi !!!
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-21, 23:10   

ozywie ten temat, pytanie do osob, ktore juz nie pracują w biedronce czy dostawaliscie premie za obecnosc?
 
     
Katee00 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 18 Sty 2018
Posty: 5
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-03-04, 11:37   

I przyszła pora na mnie ! Warunki pracy się zmieniły od tych na jakie wyraziłam zgodę przyjmując się . Będzie wychodzić na to że w domu będę 7 h na dobę . Nikt nie liczy powrotu z pracy i dojazdów . Wczoraj złożyłam wypowiedzenie. Nie jestem białym murzynem . Nie ma ludzi do pracy codziennie to słyszę . Chodzę od miesiąca do pracy z gorączką , kuruje się jak mam wolne ,żeby przetrwać . To koniec...nie mam ochoty już dawać z siebie 100% , bo i tak zawsze było mało .
 
     
@pitus 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 08 Sty 2010
Posty: 144
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-03-04, 12:09   

U mnie na sklepie też już jedno wypowiedzenie poleciało. Niestety, ale starzy pracownicy mają dość pracy za 2000-2100, skoro osiedlowy sklepik z samym pieczywem proponuje 1800 na reke i w sobotę pracę do 14-stej.
Nasza firma dalej wierzy w to że płaci pracownikom o wiele więcej niż inni i to ją pogrąży z czasem niestety.
 
     
~derfd

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 23 Mar 2011
Posty: 58
4 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-03-06, 20:08   

Przyszły pora i na mnie:) 5 lat, zastępca potem kierownik. Dobra zgrana ekipa. Ale firma kpi z pracowników, a ja do tego ręki nie będę przykładał. Jak na przełomie roku miałem ogłosić zmianę systemu premiowego to było mi wstyd. Pracownicy realnie zarabiają mniej, a po pierwszych miesiącach na całym rejonie widać że premia kwartalna za budżet to będzie fikcja. Żegnaj Biedronko
_________________
jesteśmy pracownikami... nie mylić z niewolikami
  Ocena JMP: 6/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo