Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak wyglada u was przerwa w biedronce 15 minutowa ?
Autor Wiadomość
angel777 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 06 Maj 2013
Posty: 18
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-06, 20:10   

Ja w ciągu ostatnich dni, ani raz nie byłam na przerwie, bo "jest duży ruch i nie ma czasu" ! (przez weekend majowy mieliśmy prawdziwe oblężenie sklepu).
Biegasz jak głupi po sklepie, pracujesz jak maszyna, na kasie już Ci się mienią w oczach wszystkie literki/cyferki, bo siedzisz kilka godzin non stop i nawet nie możesz zejść na 15-min "złapać oddech" - paranoja !
Jesteśmy ludźmi, a nie robotami. Jak mogą od nas wymagać pracy na pełnych obrotach skoro nawet nie można normalnie jak człowiek zejść na przerwę, usiąść, coś zjeść i nabrać sił ??
 
     
kopciuszek1103 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 04 Maj 2013
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-06, 22:33   

hej!ja na przerwę w pracy nie mogę narzekac,przestrzegamy i my, kasjerzy i nasi kierownicy.Jak ktoś zejdzie na przerwę to jak dzwonią na kase i nawet i kierownik usiądzie
  Ocena JMP: 6/10
     
#etna75 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 06 Maj 2011
Posty: 95
Skąd: polska wschodnia
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-07, 13:10   

angel777 zgadzam się z tobą jak mamy pracować sprawnie jak człowiek po kilku godzinach zapierniczania pada z głodu (i opada z sił)bo nie ma czasu zjeść .
  Ocena JMP: 4/10
     
@makota


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 222
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-07, 15:05   Re: przerwa

bejdek napisał/a:
U nas przerw nie ma i nie pomagają rozmowy, po prostu kierowniczki twierdzą, że to nasza wina a dajemy naprawdę z siebie wszystko. :(


Wasza wina,bo dajecie sobie wmówić,że kierowniczki mogą decydować o waszej przerwie. Przerwa należy się każdemu jak psu buda. A od kolejek jeszcze nikt nie umarł. Natomiast nie polecam wyrywania się na przerwę gdy są na przykład mrożonki lub mięso do wyłożenia, tudzież chłodnia...Bo i tacy gorliwi się zdarzają... :)
_________________
klient w krawacie jest mniej awanturujący się :)
 
     
~kasia1980

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 49
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-07, 15:47   

no niestety u nas te przerwa to jest od święta
;( ;( ;(
 
     
~Yennefer 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 07 Maj 2013
Posty: 59
0 UP 0 DOWN
  Wysłany: 2013-05-07, 20:59   

u mnie jest ok, kierownicy sa ok jest przerwa i jest czas na papierosa sklep jest wysokoobrotowy ale kierownicy nie robia z nas niewolniow i licza sie ze jestesmy ludzmi i mamy swoje potrzeby. jezeli posiedze na przerwie o 5 minut dluzej nie mam za to oper bo wiedza ze praca jest ciezka ,ja jestem zadowolona. sami wiemy kiedy mozemy sobie pozwolic na "rozluznienie' a kiedy zwiekszyc obroty do maximum i kierownicy nam w tej kwesti ufaja a my tego nienaduzywamy i dlatego jest ok :em29: :em29: :em29:
  Ocena JMP: 5/10
     
@markoz

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 133
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-08, 08:11   

PRZERWA a co to takiego????
  Ocena JMP: 1/10
     
~Paula 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 50
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-08, 12:08   

przerwa się należy i tyle!!!! to twoje prawo!!!!!!!!!!!a to żę nie chodzicie na przerwe to czesto wasza wina, bo sie nie wyrobimy, bo kolejki, bo coś ....zawsze coś! raz, dwa nie pojdziecie i kierownicy mysla nie poszedles teraz nie pojdziesz nastepnym razem. bo po co skoro nie potrzebujesz i koniec tematu!
 
     
~Ania7808 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 11 Kwi 2013
Posty: 44
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-08, 18:43   

Paula napisał/a:
przerwa się należy i tyle!!!! to twoje prawo!!!!!!!!!!!a to żę nie chodzicie na przerwe to czesto wasza wina, bo sie nie wyrobimy, bo kolejki, bo coś ....zawsze coś! raz, dwa nie pojdziecie i kierownicy mysla nie poszedles teraz nie pojdziesz nastepnym razem. bo po co skoro nie potrzebujesz i koniec tematu!


No tak to nasza wina że jest nas tylko dwie kasjerki na zmianie i to nasza wina, że ważniejsze są kolejki niż nasza przerwa... i co jeszcze jest z naszej winy?... wszystkie nieszczęścia na świecie???
 
     
~Kazik 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Mar 2012
Posty: 58
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-09, 06:39   

Ania7808 i nie ma zadnej na miedzy zmiane? 2 kasierki a z Wami na pewno zks, ktorego kasetka nie pogryzie jak usiadzie na kase choiazby tylko w ciagu Waszych przerw.

[ Dodano: 2013-05-09, 06:45 ]
U Nas na rannej zmianie na przerwe chodzimy po 4 godz badz po rozlozeniu chlodni. Na 2 zmianie staramy sie aby do 18 kazda byla juz na przerwie bo przewaznie do 18 mamy kasiera na miedzy zmianie. I nie ma tak,ze przerwy ktos nie ma. No chyba,ze ktos sam nie chce to nie idzie. Ale to tylko jego wola. Kiedys mielismy dostawy popoludniowe wiec tez staralismy sie przed dostawa byc juz na przerwie.
 
     
trollownia86

Stanowisko:
klient

Dołączył: 09 Maj 2013
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-09, 13:27   

Moja dziewczyna pracując w Biedronce słyszała o takiej przerwie.
_________________
CV do Biedronki
 
     
@misiunia_32 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 167
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-09, 13:35   

My też na po południe zazwyczaj jesteśmy we dwie i na przerwę schodzimy. Kierownik łaski nie zrobi, że na kasę nie usiądzie
 
     
@agaF 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Maj 2012
Posty: 352
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-13, 08:24   

mój nowy rejon ostatnio powiedział zks że przerwa dla kasjera jest święta i nie ma opcji żeby nie poszedł odpocząć 15 minut, od tej pory nic nie mówią choć miny co niektórych są przezabawne... nawet nauczyli się siadać na kasę i mając kolejki tłumaczyć że nie ma więcej pracowników, a każdy potrzebuje zjeść... rejona mamy katastrofa, ale jednak wstawił się za robolami i kierownicy się boją że ktoś na nich doniesie, a KR jest na nich bardzo cięty...
  Ocena JMP: 2/10
     
paint

Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 23
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-13, 09:11   

agaF napisał/a:
mój nowy rejon ostatnio powiedział zks że przerwa dla kasjera jest święta i nie ma opcji żeby nie poszedł odpocząć 15 minut, od tej pory nic nie mówią choć miny co niektórych są przezabawne... nawet nauczyli się siadać na kasę i mając kolejki tłumaczyć że nie ma więcej pracowników, a każdy potrzebuje zjeść... rejona mamy katastrofa, ale jednak wstawił się za robolami i kierownicy się boją że ktoś na nich doniesie, a KR jest na nich bardzo cięty...


A przerwa dla ks, zks? Kto pójdzie na wycofanie, zwrot , reklamację itd itp kiedy kierownik będzie właśnie na przerwie ? Czy kasjer wytłumaczy klientowi,ludziom w kolejce, że muszą poczekać 15 minut bo kierownik w tym czasie odpoczywa?
A kierownik w Biedronce to niby kto? Robol z kluczami.
 
     
@agaF 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Maj 2012
Posty: 352
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-13, 10:59   

Jak jest u nas taka sytuacja to dajemy kasę klientowi i jak skończy się przerwa kierownika to okazuję mu paragon i mówię co było do zwrotu, a poza tym zazwyczaj mamy dwóch kierowników na zmianie, a jak jest jeden to tak jak wyżej ;) wszyscy jesteśmy robolami, ale mamy swoje prawa i przywileje :em29:
  Ocena JMP: 2/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo