Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak wyglada u was przerwa w biedronce 15 minutowa ?
Autor Wiadomość
kropeczka2012 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 28 Wrz 2012
Posty: 16
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-22, 21:46   

Pracuje więszkośc czasu na sklepie i na przerwe 10 lub 15 minutową ide jeśli jest na nią czas, jesli nie ma czasu bo jest mnóstwo pracy zjem coś w tzw. ''przelocie'' czyli co jakiś czas zajrze na socjal i ugryze coś i wychodze robic dalej.
 
     
@etaba 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 25 Kwi 2012
Posty: 310
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-22, 21:53   

My staramy się , żeby każdy z nas korzystał ze swojej 15 minutowej przerwy. I przeważnie tak jest. Jak jest dużo pracy idziemy trochę później nawet po 6 godzinach ,ale staramy się po prostu być na tej przerwie.
 
     
@fruzia1 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 10 Gru 2012
Posty: 115
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-22, 23:51   

Przerwa to świętość i tylko w wyjątkowych sytuacjach nie ma przerwy i to się zdarza naprawdę sporadycznie, tylko nie rozumiem dlaczego można na nią iść dopiero jak jest chłodnia rozłożona
  Ocena JMP: 2/10
     
#Schweppes 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 18 Kwi 2012
Posty: 87
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-23, 00:42   

fruzia1 napisał/a:
Przerwa to świętość i tylko w wyjątkowych sytuacjach nie ma przerwy i to się zdarza naprawdę sporadycznie, tylko nie rozumiem dlaczego można na nią iść dopiero jak jest chłodnia rozłożona


Po rozłożeniu chłodni NA PRZERWĘ?! To ile Wy kuźwa czasu rozkładacie tą chłodnię? Albo o której chodzicie na przerwy? U nas po chłodni to można iść, ale na pierwszego papierosa.
A wracając do Twojego pytania: Dlatego, że chłodnia musi utrzymać ciąg chłodniczy - nie ma takiej możliwości aby chłodnia stała na magazynie, a Wy na przerwie.
I już wyprzedzam odpowiedź, mimo tego że można paletę z nabiałem trzymać w domku chłodniczym to firma aktualnie stawia na sprzedaż świeżych, tak? Więc towar świeży musi być od razy wyłożony na sklep: mięso, chłodnia, o/w. Teraz już wiadomo? No. :)
 
  Ocena JMP: 8/10
     
Kochaś
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-23, 06:52   

fruzia1 napisał/a:
Przerwa to świętość i tylko w wyjątkowych sytuacjach nie ma przerwy i to się zdarza naprawdę sporadycznie, tylko nie rozumiem dlaczego można na nią iść dopiero jak jest chłodnia rozłożona


Zapomniałeś dodać, że jak KR lub Dystrykt wpadnie na niezapowiedzianą wizytę, gdy inni kasjerzy będą na przerwie lub będą się szwendać po sklepie, a mięso, chłodnia lub o/w będą na magazynie lub w domku chłodniczym można zebrać operę. Sami tak parokrotnie mieliśmy, jak KR lub Dystrykt wpadł z niezapowiedzianą wizytą.
 
     
~usura


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 59
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-23, 21:13   

etaba napisał/a:
My staramy się , żeby każdy z nas korzystał ze swojej 15 minutowej przerwy. I przeważnie tak jest. Jak jest dużo pracy idziemy trochę później nawet po 6 godzinach ,ale staramy się po prostu być na tej przerwie.
U mnie po 6godz,dopiero zaczynają się przerwy,ZAWSZE.Pracujemy od 6.00 i pierwsza osoba idzie na przerwę właśnie po 6 godz,czyli po 12.00.A ostatnia prawie przy końcu swojej zmiany,nonsens.... .^.
  Ocena JMP: 1/10
     
juliabeauty 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 19 Sty 2011
Posty: 20
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-24, 14:39   

Normalnie tak jak u mnie czasami sie uda tak około 13 ,albo wcale ,niestety a tekst zks -musisz akurat iść na mojej zmianie?.
:yeah:
 
     
biedroneczkka

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 23 Lis 2012
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-24, 22:12   

W żadnym kodeksie niema czegoś takiego że na przerwę nie idziesz !! przerwa jest obowiązkowa!! i żaden kierownik nie może ci zabronić! a to że idziemy po rozłożeniu chłodni to jest ich głupi wymysł! Już mnie to wszystko denerwuje w tych biedronkach i tak szczerze to czekam aż znowu się za nich wezmą!! A mogli by zacząć od Z... Góry!! i popatrzeć na prace kierowników sklepu którzy wyżywają się na zastępcach ...
:bu:
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-25, 12:25   

U mnie dziewczyny ida kiedy chca. Bywa, ze chlodnia stoi do 13, bo nie ma czasu, tym sposobem poszlyby przed 14, to jaki sens, jak juz im czas zbierać się do domu?
 
     
#grubymisiu

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 09 Gru 2012
Posty: 87
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-25, 13:18   

znam kierownika ,który wyleciał bo chłodnia stała do 13 na sklepie 4 kasy szły na okrągło kr mu zarzucił ,że chłodnia nie jest schowana do domku chłodniczego , towar do wyrzucenia
_________________
grubymisiu
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-25, 13:30   

Jak chcą sie kogoś uczepić, to zrobią aferę ze wszystkiego. U mnie na sklepie wiele razy byl i KR i KO, a chlodnia na sklepie stala, bo fizycznie nie mozliwości wstawic do chłodni nabiału :)
Z resztą niech zwalniają, czy tylko biedronka istnieje na rynku pracy?
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-25, 23:25   

oj z chłodniami i nabiałem i wiedzą kr na temat haccp bywa różnie.......... ;] więc znam kr który też za to powinien wylecieć.... ale cóż co wolno wojewodzie...
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-25, 23:39   

No tylko że teraz już się tak HACCP-em nie przejmują, zmieniła się kolejność rozkładania towaru, najpierw owoce-warzywa a dopiero potem chłodnia.
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
#Schweppes 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 18 Kwi 2012
Posty: 87
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-26, 05:10   

lenka* napisał/a:
No tylko że teraz już się tak HACCP-em nie przejmują, zmieniła się kolejność rozkładania towaru, najpierw owoce-warzywa a dopiero potem chłodnia.


A kto Ci tak powiedział? Bo u nas nadal jest: brak dostępności, mięso, mrożonki, chłodnia, o/w.
 
  Ocena JMP: 8/10
     
olesiaa106 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Mar 2012
Posty: 9
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-26, 12:14   

lenka* napisał/a:
No tylko że teraz już się tak HACCP-em nie przejmują, zmieniła się kolejność rozkładania towaru, najpierw owoce-warzywa a dopiero potem chłodnia.


U nas są dostawy nocne jak przychodzimy rano to zaczynamy od w/o w razie jak kto rano wjedzie to warzywka są piękne :D później mrożonki i chłodnia. Z tego co widzę podobnie jest na innych sklepach. Wydaje mi się że to tak wygląda bo jest straszny nacisk na w/o.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo