Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak wyglada u was przerwa w biedronce 15 minutowa ?
Autor Wiadomość
#krystyna1644

Dołączył: 31 Lip 2010
Posty: 103
Skąd: cały świat
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-02-17, 14:39   

No i tu się zgadzam bo zawsze za Was (z Całym szacunkiem) Kasjerów obrywa Kierownik.
 
     
~witus89 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 27
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-08-01, 09:24   

u mnie w biedronce idzie sie na przerwe kiedy chce w dowolnym momencie grunt zeby byla ona jedna i 15 minutowa ;)
  Ocena JMP: 9/10
     
~Magga 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 09 Cze 2011
Posty: 31
Skąd: Wrocław
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-08-01, 09:57   Re: Jak wyglada u was przerwa w biedronce 15 minutowa ?

biebie10 napisał/a:
Czy to normalne ze w Biedronce nie mozna miec spokojnej przerwy by zjesc spokojnie.Moja przerwa czyli z-cy kier.15 min.wyglada tak harbatka i bułka ktora ugryze raz i slysze dwa dzwonki czyli kasjerka chce cos wycofac lub jakis klient cos zwrócic wiec lece do kasy,wracam ugryze bułke drugi raz znow dzwonek lece do kasy a tu klient ktory chce juz fakture bo jest z daleka wiec ide wypisuje fakture.Wracam juz do zimnej herbaty ugryze bulke i tym razem tel sluzbowy z wężem ktory trzeba podac dalej i wykonac natychmiast podac jakies dane lub sprawdzic jakis indeks.Tak wyglada przerwa w Biedronce nasze zdrowie jak widac sie tutaj dla Firmy nie liczy....czy tez tak uwazacie??

ja mam sklep dwupoziomowy
na dole magazyn, socjalny, szatnie, toaleta...
góra sklep, biuro i mały magazyn.
Czasami jest tak że nie zdążę dojść do socjalnego i już jest dzwonek...dlatego żeby nie łazić bez sensu w te i wewte jem belując (jak mam czas jeść :p )
_________________
Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki, cuda zajmują mi trochę czasu...
 
     
dropik 

Dołączyła: 02 Gru 2011
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-12-02, 20:33   

zgadzam się zastępca w biedronce niema przerwy bo jest tysiąc innych ważniejszych spraw
choć kiedyś od jakiegoś K R usłyszałam że musimy sobie czas umieć wygospodarować :regulamin:
 
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-12-02, 22:24   

osoba prowadząca zmianę nie wygospodaruje nigdy tak czasu by mógł wykorzystać swobodnie swoją przerwę 15 minutową...
jak kasjerzy ci nie dzwonią to akurat idzie 20 wężyków lub KR dzwoni bo zbiera informacje potrzebne na już :P
dlatego ja nigdy nie chodzę na przerwy.
  Ocena JMP: 10/10
     
sun12321


Dołączył: 24 Lut 2011
Posty: 15
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-12-03, 15:01   Re: Jak wyglada u was przerwa w biedronce 15 minutowa ?

Magga napisał/a:
biebie10 napisał/a:
Czy to normalne ze w Biedronce nie mozna miec spokojnej przerwy by zjesc spokojnie.Moja przerwa czyli z-cy kier.15 min.wyglada tak harbatka i bułka ktora ugryze raz i slysze dwa dzwonki czyli kasjerka chce cos wycofac lub jakis klient cos zwrócic wiec lece do kasy,wracam ugryze bułke drugi raz znow dzwonek lece do kasy a tu klient ktory chce juz fakture bo jest z daleka wiec ide wypisuje fakture.Wracam juz do zimnej herbaty ugryze bulke i tym razem tel sluzbowy z wężem ktory trzeba podac dalej i wykonac natychmiast podac jakies dane lub sprawdzic jakis indeks.Tak wyglada przerwa w Biedronce nasze zdrowie jak widac sie tutaj dla Firmy nie liczy....czy tez tak uwazacie??

ja mam sklep dwupoziomowy
na dole magazyn, socjalny, szatnie, toaleta...
góra sklep, biuro i mały magazyn.
Czasami jest tak że nie zdążę dojść do socjalnego i już jest dzwonek...dlatego żeby nie łazić bez sensu w te i wewte jem belując (jak mam czas jeść :p )

ja dziś tylko wyciągnęłam kanapkę a juz dzwonek był na kierownika bo faktura "przerwa "może sie trafi jedna na miesiąc 5 minutowa.' .^.
 
     
betula

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 09 Lis 2010
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-12-04, 19:26   

u nas zazwyczaj na zmianie jest 2 zastępców i to oni idą pierwsi na przerwę, siedzą nieraz nawet ponad pół godz.a my kasjerzy pilnujemy się aby przypadkiem nie było wycofania bo są wielkie fochy że przerywamy im jedzonko... dopiero jak damy pojedzą reszta może iść coś szybko wciągnąć ,no i oczywiście jest nam przypominane za każdym razem iż mamy 15 min.gdzie sprawiedliwość?czy one mają inny regulamin?jaki przykład dają pracownikom?i to nie tyczy się tylko przerw jest dużo różnych sytuacji w których pokazują swoją wyższość no i nie koniecznie pozytywną. >:D
 
     
@fryndzel

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 21 Wrz 2010
Posty: 386
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-12-04, 21:09   

to ilu was sklep ma kierownikow ze mozecie sobie pozwolic aby ciagle bylo 2 kierownikow na zmianie??
 
     
@zielonabiedrona 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lip 2010
Posty: 341
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-12-04, 21:38   

u mnie KS czy ZKS czasem też nie idą na przerwę,ale zawsze dbają o kasjerów,aby każdy poszedł na swoje 15 minut...My często jesteśmy na tej przerwie krócej,ale to nasza decyzja,kiedy wiemy ile roboty jest jeszcze do zrobienia....Jednak nigdy nikt o nas nie zapomina...
 
     
@Blondi86 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 787
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-12-04, 21:42   

zielonabiedrona, U mnie jest tak samo, my zawsze idziemy na przerwę nieraz może i trwa i 5 minut bo zje sie i idzie, nieraz moze sie przedłuzy do 20 minut, ale nikt nie wypomina tego, to raczej własnie kierownik nie pójdzie na przerwe a kasjer zawsze.
 
     
@nanna2222 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 23 Lis 2011
Posty: 192
Skąd: warmińsko- mazurskie
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-12-05, 09:19   

U nas nie zawsze się idzie na przerwę. Jak mamy z KS zmianę to on sam nas wysyła na przerwę. A gdy mamy z taką jedną ZKS to o przerwie można zapomnieć. Zwracaliśmy jej uwagę, ale ona mówi tak towar nie rozłożony nie ma przerwy. A i u nas jeśli przerwa już trwa to nie jest to 15 min. tylko jak się zje, zapali to wraca się do pracy - to nasz wybór :P
 
     
@pracownik 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 24 Lut 2010
Posty: 487
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-12-05, 10:39   

To zróbcie prezent dla zks i kupcie jej kodeks pracy.
 
     
betula

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 09 Lis 2010
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-12-05, 17:26   

fryndzel - jest 3 ZKS no i KS .ale ja nie pisałam że ciągle są po 2 ie tylko zazwyczaj.wiadomo że w niektóre dni jest 1 zks .tylko jedna z zks jest super i ona pilnuje abyśmy szły po kolei i nieraz nawet pozwoli po rozłożeniu towaru dodatkowo zapalić.a powiedzcie jak u was wyglądają przerwy przy 12 godz.pracy?macie tak samo po 15 min.?
 
     
@Blondi86 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 787
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-12-05, 17:33   

betula, U mnie nie ma 12 godzinnej pracy :)
 
     
betula

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 09 Lis 2010
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-12-05, 17:40   

my w niedzielę pracujemy tylko jedną zmianę tzn. 12 godz.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo