Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Podwyżki u konkurencji
Autor Wiadomość
@Gazela34

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 17 Cze 2014
Posty: 585
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-04, 13:04   

Zaczepnie odpowiem :P


Premia za brak absensji musiala by byc duzooo wyzszaa aby ci co choruja przestali chorowac :P otto ;)
  Ocena JMP: 5/10
     
Kacperos 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 300
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-04, 13:09   

500+ za brak absencji polecam ;p :P
_________________
Nie mowie zegnaj, lecz do zobaczenia...
 
     
Biurowa 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 19 Wrz 2016
Posty: 427
2 UP 1 DOWN
Wysłany: 2017-04-04, 13:51   

Mnie to 350zł brutto do niczego nie motywuje.
Jak zaczynam rzygać tą pracą i mam psychicznie i fizycznie dość, to biorę L4, a nie patrzę ile nam rzucili ochłapów za "brak absencji".
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-04, 16:03   

Temat jest o podwyżkach u konkurencji a nie w Biedronie !! Nie zapędziliście się zbytnio ?? :regulamin:
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
#qmaks 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Lip 2010
Posty: 60
8 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-04, 16:39   

Biurowa napisał/a:
Mnie to 350zł brutto do niczego nie motywuje.
Jak zaczynam rzygać tą pracą i mam psychicznie i fizycznie dość, to biorę L4, a nie patrzę ile nam rzucili ochłapów za "brak absencji".


Właśnie przez takich ludzi co mają takie podejście do pracy tak wygląda nigdy się nie zastanowiłeś że jak ktoś bierzę l4 to ktoś inny musi za niego przyjść do pracy i dlatego dzieje się taka patologia i nigdy nie będzie dobrze jestem nawet za tym żeby 1000zł było za obecność docenienie tych pracy którzy przychodzą nikt nikomu nie broni chodzić na zwolnienia ale jak ktoś wyskakuje z tekstem że jest zmęczony fizycznie to pozdrawiam w przyszłości a Ty myślałes że będziesz siedział na kasie i tyle no to przykro mi że się zawiódłes tyle w temacie moja osobista opinia do której mam prawo aha a jak chodzisz tak często zwolnienia to lepiej się zwolnij i daj możliwość łudzia którzy z Tobą pracują żeby im nikt nie zmieniał grafiku dlatego że Ty poszedłes na zwolnienie bo jesteś zmęczony
 
     
Waffen77 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 321
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2017-04-04, 16:52   

100 % poparcia qmaks. Takie Biurowe i celiny nie rozumieją niczego, dlatego czasami wszystko się sypie przez jednego takiego "pokemona"...
  Ocena JMP: 7/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-04, 16:57   

qmaks, poniekąd się z Tobą zgadzam ale jest jedno "ale" , firma podnosząc nagrodę za obecność a zostawiając podstawę bez zmian promuje właśnie takich którym się nie chce .
DarkSide nie złość się ;) podpowiedz moderatorowi tego działu jak to się robi żeby temat był tam gdzie być powinien lub co się robi by nie było postów nie na temat :D , chociaż nie , to drugie to akurat potrafi :P
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
~Ola_196 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 14 Lis 2016
Posty: 41
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-04, 17:08   

Mam pytanie mam już za sobą rok pracy. Od 1 kwietnia dostałam drugą umowę na rok. Przy podwyżkach było napisane że po roku pracy 2200+ 350( za absencje) czyli razem 2550 . Teraz tak czy tyle dostanę już przy wypłacie w Maju ? Bo na umowie mam podstawę 2100 i ktoś mi mówił że podwyżki stażowe są w Październiku a ZKS mówiła że powinnam dostać już przy wypłacie w Maju. Ktoś coś wie na ten temat.
  Ocena JMP: 6/10
     
bolka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lis 2015
Posty: 412
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-04, 17:10   

qmaks, zgadzam sie w 100%
_________________
Kochaj to co robisz a nigdy nie będziesz w pracy
  Ocena JMP: 7/10
     
~ZibiRozalski 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 21 Paź 2015
Posty: 43
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-04, 17:54   

Qmaks 100% prawdy... zreszta lepiej dostac premie za absencje niz tak jak my do premii ktora nie zawsze jest

Ps dzisiaj rozmawialem z SOMem i powiedzial ze firma planuje isc w ta strone w podwyzkach u kasjerow (w najblizszych latach) .....
i bardzo dobrze

Ola 196 zalezy od kiedy masz umowe o prace. Generalnie podwyzki stazkwe sa w aneksach w kwietniu i pazdzierniku. Jesli jestes zztrudniona od 1 kwietnia badz przed 1 kwietnia 2016 to Przyjedzie SOM i z dniem 1 kwietnia bedziesz miala nowy aneks i od maja dostaniesz wiecej. Jesli po - to dopiero w pazdzierniku
  Ocena JMP: 10/10
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-04, 18:01   

ZibiRozalski aneks możesz wydrukować sam i masz pieczątkę do podbicia go. Sum nie jest do tego potrzebny.
qmaks szacun za wypowiedź. Podpisuje się wszystkimi łapkami pod nią.
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
~Ola_196 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 14 Lis 2016
Posty: 41
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-04, 18:05   

Umowę mam od 1.04 ;) także dostanę teraz tą podwyżkę stażową:)
  Ocena JMP: 6/10
     
~ZibiRozalski 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 21 Paź 2015
Posty: 43
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-04, 18:07   

Nie moge sam bo od czerwca dopiero mozemy sami :)
  Ocena JMP: 10/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-04, 18:09   

ZibiRozalski, u nas już w październiku aneksy drukował ks :P
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-04, 18:53   

qmaks napisał/a:
Biurowa napisał/a:
Mnie to 350zł brutto do niczego nie motywuje.
Jak zaczynam rzygać tą pracą i mam psychicznie i fizycznie dość, to biorę L4, a nie patrzę ile nam rzucili ochłapów za "brak absencji".


Właśnie przez takich ludzi co mają takie podejście do pracy tak wygląda nigdy się nie zastanowiłeś że jak ktoś bierzę l4 to ktoś inny musi za niego przyjść do pracy i dlatego dzieje się taka patologia i nigdy nie będzie dobrze jestem nawet za tym żeby 1000zł było za obecność docenienie tych pracy którzy przychodzą nikt nikomu nie broni chodzić na zwolnienia ale jak ktoś wyskakuje z tekstem że jest zmęczony fizycznie to pozdrawiam w przyszłości a Ty myślałes że będziesz siedział na kasie i tyle no to przykro mi że się zawiódłes tyle w temacie moja osobista opinia do której mam prawo aha a jak chodzisz tak często zwolnienia to lepiej się zwolnij i daj możliwość łudzia którzy z Tobą pracują żeby im nikt nie zmieniał grafiku dlatego że Ty poszedłes na zwolnienie bo jesteś zmęczony


Po pierwsze zawsze myślałam, że na l4 idzie się z powodu choroby, a nie z powodu jakiegoś niezadowolenia, focha na coś lub kogoś w pracy i z tego powodu twoja wypowiedź Biurowa budzi mój niesmak. Rozumiem, że mam przyjść z wolnego do pracy, bo ktoś zachorował, ok, ja też mogę kiedyś zachorować i ktoś przyjdzie za mnie, ale dlatego że ktoś rzuca fochem - to już budzi irytację.
Gmaks masz dużo racji, ale w tak dużej firmie jak jeronimo to raczej nie do wyeliminowania, że ludzie będą na l4 chodzić i mam nadzieję, niekoniecznie z takich powodów jak pisze Biurowa, tylko zwyczajnie przez chorobę swoją lub dziecka i nie powinno to generować takiej jak to określiłeś patologii, że przez czyjąś chorobę wszystko się sypie. Nie powinno się sypać. Powinno być zatrudnionych dość osób, by nie sypało się ani z powodu czyjegoś urlopu, ani czyjegoś zwolnienia. A jest tak jak jest, ludzi do obsadzenia zmian na minimum na styk, a jak coś wyskoczy to dramat i pożyczanie sobie wzajemnie pracowników przez sklepy, by jakoś funkcjonować ...
Gdyby było dość etatów nie byłoby patologii, jakby komuś zależało na dodatku za frekwencję, to by unikał nieobecności, a jak nie to straciłby te 350, 500 czy 1000 zł, ale nie dezorganizowałoby to pracy całego zespołu i to byłoby w porządku, a nie tak jak jest, wszystko jedno jakiej kwoty to dotyczy. A jeśli ktoś faktycznie zachoruje i musi iść na zwolnienie to musi i cóż, szkoda kasy, ale zdrowie ważniejsze i żaden dodatek tego nie zmieni.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo