Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
PIT-y
Autor Wiadomość
gregori0708 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 25 Maj 2011
Posty: 378
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-05, 14:31   

kitty24 ja nie rozliczałam sie przez neta tylko w skarbówce normalnie i kasa była po 6 dniach a przez neta koleżanka składając 22 czeka do dziś.wiec nie wiem czy tak szybciej....
 
     
jedna99999 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 27 Sty 2012
Posty: 8
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-05, 17:01   

dosta;iscie juz w ogole pity z biedry?
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-05, 17:47   

jedna99999, już dawno ;) sprawdź pocztę lepiej ;)
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-05, 22:30   

Jedna z moim byl problem i musialam dzwonic do kadr i prosic, zeby wyslali mi duplikat. Jak jeszcze nie masz, to zadzwon.
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-06, 09:43   

W tym roku to jakaś porażka z tą firmą wysyłającą pity mam nadzieję ,ze w przyszłym rozwiążą to jakoś inaczej.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
vanessa 

Dołączyła: 15 Sty 2012
Posty: 13
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-06, 22:42   

Ja dzwoniłam ,bo jeszcze pita nie dostałam. Spławili Mnie i kazali czekać, tylko ile czasu ma to trwać?
 
     
KasiuniaCzarna 

Dołączyła: 20 Mar 2012
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-20, 17:08   

W tym roku pity wysyłają na adres zamieszkania a nie do korespondencji , wiec jak ktos nie zmienił to lipa. Jak ktoś nie dostał pita to trzeba zadzwonic do kadr i poprosic o duplikat no i najlepiej zmienic adres do pitów :) Pozdrawiam :)
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-20, 17:27   

A nie prawda ,bo mi przyszedł właśnie na adres korespondencyjny :)
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-20, 22:34   

Mam nadzieje, ze osoby zatrudnione w grudniu zdaja sobie sprawe z tego, ze PITu nie dostana :) Nie ma co czekac.
 
     
wiolka198522

Dołączył: 21 Mar 2012
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
  Wysłany: 2012-03-21, 11:12   

ja do tej pory pita nie mam. w kadrach pracują niekompetentni ludzie. najpierw gadali ze wyślą duplikat potem ze przez tel nie można tego załatwiać. i do tej pory pita nie mam i nie wiem co zrobić żeby mieć. chyba go sobie sama wymyśle. a wogle z jakiej racji wysyłają na adres zamieszkania. jak korespondencyjny jest inny to logiczne ze każdy chce mieć na niego wysłane. mam mega nerwa. nie dostane to będę musiała zgłosić do urzędu. może ktoś :( wie gdzie to mi załatwią? :( :(
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-21, 11:18   

Bierzesz wszystkie paski placowe, sumujesz wszystkie skladniki i wypelniasz pit
 
     
pieszczoch 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 17 Lis 2010
Posty: 15
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-21, 19:42   

Dzwoń do kadr i zrób awanturę księgowej, postrasz konsekwencjami za niedostarczenie PITu gwarantuję że załatwisz sprawę. :boks:
 
     
mK2
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-28, 14:13   

wiolka198522 napisał/a:
ja do tej pory pita nie mam. w kadrach pracują niekompetentni ludzie. najpierw gadali ze wyślą duplikat potem ze przez tel nie można tego załatwiać. i do tej pory pita nie mam i nie wiem co zrobić żeby mieć. chyba go sobie sama wymyśle. a wogle z jakiej racji wysyłają na adres zamieszkania. jak korespondencyjny jest inny to logiczne ze każdy chce mieć na niego wysłane. mam mega nerwa. nie dostane to będę musiała zgłosić do urzędu. może ktoś :( wie gdzie to mi załatwią? :( :(




Ja czekałam też długo na pit dostałam dopiero 19.03,ale mam małą radę poproś kierownictwo żeby zadzwonili do kadr ja tak zrobiłam, a jak nie mogły się dodzwonić Kr zadzwoniła wyżej i tydzień później miałam juz pit więc najpierw wyjaśnij to w pracy a jeśli nic nie wskórasz to do US zgłoś że nie otrzymałaś, oni spróbują to wyjaśnić masz czas do końca kwietnia jesli nie dostaniesz pitu to z pasków płacowych bedziesz musiała to rozliczyć ale w US też podanie się pisze,( takie sprostowanie) że rozliczało się z psków płacowych bo pracodawca nie dostarczył pitu.Powodzenia :)
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-28, 16:12   

Ja dzwonilam do kadr, bo dziewczyny nie mialy pita, tydzien pozniej kazda dostala duplikat. Dzwoncie do kadr do skutku.
 
     
ottoskorzawy

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 11 Gru 2013
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-03-08, 14:36   

"Mam nadzieje, ze osoby zatrudnione w grudniu zdaja sobie sprawe z tego, ze PITu nie dostana :) Nie ma co czekac." Że hę? Pracuje od pierwszego grudnia, pitu brak.. na poczcie cisza. Pasków pracowych nie mam, kierownik nie zna numeru do kadr. Biedronka.. Ma ktoś numer do kadr z Was?
  Ocena JMP: 10/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo