Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
PIT-y
Autor Wiadomość
@kordi179 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 112
Skąd: Gdynia
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-29, 17:17   

Nie no, to to wiem ;)
Raczej dobrze bo co roku wypełniam więc chyba hecy nie będzie :P
W sumie to raptem kilka kratek do uzupełnienia :D
 
     
@malwis19 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 13 Kwi 2010
Posty: 422
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-01, 21:06   

Wysyłajcie PITY przez internet :yeah: !Zwrot kasy(jeśli ktoś ma)błyskawiczny!Wysłałam w piątek(24.02)dziś już mam na koncie :szczena: :em29: :em29: :em29:
  Ocena JMP: 3/10
     
@zielonabiedrona 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lip 2010
Posty: 341
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-01, 21:48   

no ja właśnie tak zrobiłam..i też w piątek,ale kasy nie mam jeszcze...
Mimo to,łatwe,szybkie i przyjemne rozliczanie....polecam...nawet wydrukowałam sobie potwierdzenie i mam dokument,że się rozliczyłam z fiskusem...
_________________
Paliwo przerosło cenę piwa!!!NIE JEDŹ-WYPIJ!!!
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-01, 22:34   

malwis19, mialas farta, ja roLiczalam mame pod koniec stycznia, to do tej pory nie ma kasy :)
 
     
wiewiora
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-02, 08:09   

Larrikol napisał/a:
malwis19, mialas farta, ja roLiczalam mame pod koniec stycznia, to do tej pory nie ma kasy :)


Poważnie?
Mąż wypełniał w połowie Lutego,za 4 dni pieniądze na koncie miał.To długo musicie czekać na te rozliczenie.
 
     
@zielonabiedrona 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lip 2010
Posty: 341
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-02, 11:36   

Larrikol,ja poczekam trochę,bo od piątku to za szybko,aby interweniować,ale ty może przejdź się do skarbówki i zapytaj tylko,czy z tym pitem,który wypełniałaś jest wszystko w porządku,może być,że coś się tam dopatrzyli(czasem wzywają,bo im się podpis nie podoba-to tylko przykład,bo wiem,że przy rozliczaniu internetowym się nie podpisujesz),ale kto wie co wymyślili...Chyba masz prawo sprawdzić,czy wszystko jest w porządku???
wtedy i to czekanie stanie się mniej nerwowe...powodzenia.

znaczy mama by musiała się przejść.ale może to ją uspokoi....
_________________
Paliwo przerosło cenę piwa!!!NIE JEDŹ-WYPIJ!!!
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-02, 11:53   

Juz dawno byla i PIT jest wypelniony dobrze i zaakceptowany. Z tym, ze tam bylo prawie 3000 do zwrotu, wiec mysle, ze oplaca sie im aby kasa jak najdluzej lezala na koncie i procentowala, moze mniejsze zwroty szybciej wyplacaja :) Ale fakt faktem, ze rozliczenie przez internet nie gwarantuje zwrotu w przeciagu tygodnia :)
 
     
@malwis19 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 13 Kwi 2010
Posty: 422
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-02, 12:21   

Larrikol,ja miałam sporo ponad 3,więc nie sądzę,że to z tego powodu.
Wiewióra,u mnie też można liczyć krócej,ponieważ w międzyczasie była sobota i niedziela ;)
Pozdrawiam
  Ocena JMP: 3/10
     
gregori0708 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 25 Maj 2011
Posty: 378
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-03, 11:47   

ja pity zaniosłam 23 a pieniądze na kacie miałam 28....byłam w szoku ze tak szybko :szczena: :yeah:
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-03, 11:53   

No wiec moze to od regionu zalezy :) Bo u mnie ludzie czekaja duzo dluzej, macie farta :)
Kolezanka, ktora skladala w grudniu jeszcze deklaracje VAT, do tej pory nie ma zwrotu. Pytalam wsrod znajomych, ktorzy tez juz zlozyli miesiac temu, wciaz puste konto. Nie mam pojecia od czego to moze zalezec.
 
     
#BAMBI81 

Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 61
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-03, 19:17   

hej, mam prosbe, jesli wypelniacie swoje PITY, lub tez maciwe taka mozliwosc,zeby poprosic znajomych- prosze o podarowanie 1%podatku dla meza znajomej, ktory jest chory na raka, w tej chwili jedynym ratunkiem moze byc chemia niestandardowa, ktora niestety nfz nie chce refundowac ;( znajoma i jej maz, musza sami zbierac pieniadze , aby ratowac Piotra :szczena: Wystarczy w formularzu PIT WPISAC NR krs PIOTRA , to nic nas nie kosztuje,a moze uratowac mu zycie!

https://www.fundacjaavalo...sOloZl.facebook

to jest link , mozecie pocvzytac o Piotrze i znalezc nr krs. Bardzo prosze o pomoc!
 
     
@nn79 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 12 Mar 2011
Posty: 215
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-04, 13:16   

Przy zwrocie VAT mają 60 dni na zwrot gotówki i z reguły się tego trzymają. Chyba, ze składała o zwrot różnicy VAT z wydatków na budowę lub remont, to jakoś od miesiąca do trzech. Zależy od urzędu. Pita wysłałam dwa dni temu elektronicznie. Może z wypłatą przyjdzie zwrot?
 
     
kitty24 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 09 Gru 2011
Posty: 21
Skąd: miasto
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-04, 18:52   

do wszystkich rozliczających się przez internet: czy to prawda i/lub czy mieliści kontrolę ze skarbówki w związku z rozliczaniem pita przez internet? znajoma mi powiedziała, że owszem kasa będzie szybciej ale kontrola może być... wiecie coś o tym?
 
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-04, 19:02   

Kontrola może być zarowno przy rozliczaniu przez internet, jak i w tradycyjny sposob. Dlatego trzyma sie przez okres 5 lat dokumenty zwiazane z rozliczeniem.
 
     
@celina

Dołączył: 28 Lis 2010
Posty: 167
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-05, 12:29   

Jak sie rozliczyłas uczciwie to czego sie obawiasz?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo