Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
szkolenie w MON a praca
Autor Wiadomość
askab1

Dołączył: 03 Kwi 2012
Posty: 13
Wysłany: 2017-01-19, 08:00   szkolenie w MON a praca

Witam! Mam pytanie mój mąż idzie na 9 dni na szkolenie do wojska przy czym zajmujemy się dwójką małych dzieci na zmianę(6 lat i 1,5 roku) bo kompletnie nie ma kto nam pomóc.Zastanawiam się czy jest jakaś absencja z tym związana bo szczerze powiedziawszy nie uśmiecha mi się brać urlopu długiego w styczniu.Może ktoś miał na sklepie podobną sytuację i wie jak to rozwiązać.[/b][/hide]
 
     
monku 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 04 Lut 2016
Posty: 16
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-01-19, 09:39   

Ja miałam podobnie. Miałam zabieg w szpitalu i wiedziałam, ze nie będzie mnie około dwa tygodnie. Wcześniej pracowałam więcej godzin aby zaoszczędzić na te dni po zabiegu i nie musiałam iść na l4 a kierownik nie miał braków w ludziach na ten czas. Ale ja to wiedziałam o wiele wcześniej i miałam wtedy 3/4 etatu. Tak w ostatniej chwili to nie wiem jak załatwić, żeby obie strony były zadowolone :)
 
     
@Skiter1991 
Robot

Stanowisko:
klient

Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 594
Skąd: z daleka
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-01-19, 11:34   

Urlop to będzie najlepsze rozwiązanie, no chyba że dogadasz się już z kierownikiem że teraz będziesz wyrabiać więcej godzin a podczas nieobecności męża będziesz miała te dni wolne wydane, istnieje jeszcze absencja XY- czyli urlop bezpłatny ale to musi być za zgodą KR, no i wiadomo kasa na koniec miesiąca mniejsza
  Ocena JMP: 6/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-01-19, 13:23   

askab1, nie ma jakiejś specjalnej absencji na taką okoliczność , jeśli nie chcesz brać długiego urlopu to możesz pokombinować ale to już zależy od ks , czy idzie się z nim i resztą załogi dogadać . Jeżeli szkolenie męża wypada z sobotą i niedzielą na początku i na końcu to przy dobrych chęciach , sprawności ;) w układaniu grafiku i wykorzystaniu 2 dni opieki nie ruszysz dni urlopowych . Nie wiemy jak to u Ciebie konkretnie wygląda , możliwości jest na pewno kilka i wcale to nie musi być długi urlop , chociaż nie wiem czy 9 dni to długi urlop ;) , wszystko zależy od tego czy możesz się dogadać z ks .
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
@etaba 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 25 Kwi 2012
Posty: 310
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-01-20, 08:36   

Myślę, że pediatra wypisze opiekę na dziecko.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo