Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
dlaczego posty zz są tematami zamknietymi
Autor Wiadomość
~oliwietta

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 16 Wrz 2010
Posty: 50
Wysłany: 2017-01-16, 00:08   dlaczego posty zz są tematami zamknietymi

dlaczego brak możliwości komentowania zmian w Zz czyżby obawa ze ktoś znowu to odpowiednio podsumuje a może ze będzie miał spostrzeżenia ze pieniądze ze składek ida w błoto bo patrzeć na podział Polski jeden jeździ żeby dobrze na tym wyjść od pomorza do Śląska (trochu km jest no i kasa bedzie)drugi dla wyrównania od bielska po mazury piękny podział ale kasy związkowej .Mam nadzieje ze ludzie w końcu zaczną patrzeć na oczy co dla tego związku się liczy bo nie oni a ich pieniądze .....ale poczekamy zobaczymy ..mam też nadzieję że skoro są takie wielkie zmiany to może ukaże się w końcu jakiś wydruk na co idą składki czlonkow a jest ich już ascie tys to jest co wydawac...
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-01-16, 07:46   

oliwietta, a jak myślisz dlaczego ?
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-16, 11:36   

Dlaczego? A no może dlatego, że ktoś w porę reaguje, zanim wszyscy utopicie się w bagnie? Każda dyskusja tutaj to potop jakiś osobistych wycieczek, żali, pretensji... o co? Zastanówcie się, czy chcecie rzeczywiście pomagać innym, czy interesuje was tylko skakanie sobie do gardeł i udowadnianie kto ma gorsze intencje. Co to za chora taktyka, że jak już komuś poślizgnie się noga, to zrobi wszystko, żeby "za karę" obrzucić gnojem drugiego. A wystarczyło patrzeć pod nogi...
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2017-01-16, 11:43   

Cytat:
Co to za chora taktyka, że jak już komuś poślizgnie się noga, to zrobi wszystko, żeby "za karę" obrzucić gnojem drugiego.

To nie jest taktyka, witamy w Polsce.
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
@Skiter1991 
Robot

Stanowisko:
klient

Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 594
Skąd: z daleka
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-01-16, 13:07   

To forum to "świetna" reklama związków, nie ma to tamto :D
  Ocena JMP: 6/10
     
~oliwietta

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 16 Wrz 2010
Posty: 50
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-01-16, 13:29   

to nie obrzucanie błotem to chęć wyjaśnienia w końcu oco chodzi tzw solid w biedronce .Zapisując się do nich wdzięczna byłabym komukolwiek kto by mnie oswiecil jakito syf niestety trza było przekonać się samemu i nie powiela mi się noga tylko padało zbyt wiele pytań i powstało zbyt dużo niejasności i skoro mi nie należała się odpowiedz to może ludziom chociaż z których składek ten związek istnieje.Będąc w zz myślałam że jest on przede wszystkim dla ludzi a tu niestety jest po to by zaspokoić niektórych ego by zerwali na naiwnosci ...zz powinien stać na straży praw pracowników dbać o ich interesy niestety to co zobaczyłam przeczy tej dewizie i twiedzę ze inni nie koniecznie muszą się sparzyć jak ja by tego się dowiedziec
 
     
Robert J
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-17, 09:20   

Post napisany przez Ciebie na: "Nasza Biedronka.pl", został usunięty przez Administratora lub Moderatora.
Link do tematu: https://nasza-biedronka.pl/viewtopic.php?t=3789 Twój post:
Temat Od Data Zaznacz
Nowa wiadomość Twój Post został usunięty Obsługa forum Wczoraj 22:25
Przeczytana wiadomość Twój Post został usunięty Obsługa forum Wczoraj 22:23
Przeczytana wiadomość Twój Post został usunięty Obsługa forum Wczoraj 22:23

w związku z powyższym usunięty wpis przez hm administratora lub moderatora jest tutaj https://nasza-biedronka.pl/viewtopic.php?p=102974#102974
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo