Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pełny etat
Autor Wiadomość
1989

Dołączył: 10 Wrz 2010
Posty: 11
Wysłany: 2011-01-31, 09:50   Pełny etat

Pracuję w biedronce od kwietnia. Po dwóch miesiącach przenieśli mnie na inną. Od kiedy tam jestem, staram się o pełny etat. Wiem, że to możliwe i robię wszystko jak najlepiej. OD jakiegoś czasu kierowniczka mnie chwali, bo się podciągnęłam, robię wszystko ok. Ale... Pełny etat dostała dziewczyna, która pracowała wolno i niedokładnie, nie wiedziała, co robić i pracowała dwa miesiące krócej niż ja. (Z tym że to koleżanka żony rejonowego). Ok, znajomości znajmościami. Potem dostała etat dziewczyna, ktora z nią przyszła. A teraz kierowniczka zastanawia się nad pełnym etatem dla dziewczyny, która pracuje u nas od niespełna miesiąca, bo "biega po sklepie, ciągle ją widzia". Tylko, że w realu dziewczyna biega, bo nie wie, co robić i nie chce jej się siedzieć na kasie... Kiedy ja w końcu dostanę etat? I gdzie ta sprawiedliwość?? Zastanawiam się więc nad zmiana pracy, bo czasami jest mi przykro że jestem tak olewana. Nie mowiąc już o tym, że nie zapłacili mi nadgodzin za poprzedni okres rozliczeniowy...
 
     
@fryndzel

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 21 Wrz 2010
Posty: 386
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-01-31, 10:46   

Troche optymizmu... strasznie narzekasz... Mysle ze w swoim czasie ktos Cie zauważy i wynagrodzi Twoja prace.
 
     
@lala 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 118
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-01-31, 13:34   

optymizm swoją drogą....
niestety w naszej firmie trudno doszukać sie sprawiedliwości....
  Ocena JMP: 7/10
     
@Flapjack 
The Viper


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 382
Skąd: rodem z piekła
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-02-01, 10:04   

fryndzel napisał/a:
Troche optymizmu... strasznie narzekasz... Mysle ze w swoim czasie ktos Cie zauważy i wynagrodzi Twoja prace.

Ale ma rację. W tej firmie niestety tak jest, że żeby Cię doceniło kierownictwo to musisz zapierdzielać aż pot po tyłku płynie albo być kapusiem. Możesz zapierdzielać jak mały robocik, a i tak ciężko jest konkurować ze starym pracownikiem, który potrafi w ciągu zmiany przegadać ze znajomymi i 2 godziny.

Na jej miejscu pogadałbym z KS o tej kwestii.
 
     
helmutkm 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 13 Wrz 2010
Posty: 10
Skąd: z Biedronki
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-02-01, 22:17   

Ja gadałem bezpośrednio z KR. I po miesiącu znalazł się etat.
Pogadaj najpierw z KS zobaczysz co się będzie działo. Jak nie pomoże to wal do KR.
_________________
Kolejna kropka na skrzydle biedronki
 
     
elag26

Stanowisko:
klient

Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 8
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-02-07, 13:40   

A ja jestem mile zaskoczona bo po dwoch miesiacach pracy na 3/4etatu mialam wczoraj rozmowe z KR.Dostalam propozycje szkolenia sie na z-ce kierownika.Jestem ciekawa reakcji pozostalych pracownikow bo wkoncu oni maja duuuuzo wieksze doswiadczenie i staz.Ale milo jak ktos doceni starania i ciezka prace :yeah:
 
     
@Flapjack 
The Viper


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 382
Skąd: rodem z piekła
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-02-07, 13:44   

No to gratki. Musisz być sumiennym i szybko uczącym się pracownikiem, że Cię doceniono :yeah:
 
     
elag26

Stanowisko:
klient

Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 8
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-02-07, 13:52   

Dzieki ale zaczyna mnie troche przerazac to stanowisko,bo u nas kraza pogloski ze jak cos to kierownik poleci pierwszy,a i opier... od KR tez spada zawsze na glowe KS badz(jak w moim wypadku)ZKS :szczena:
 
     
nole

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 17
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2011-02-09, 15:11   

Dajcie spokój to Jerenimo teraz pełnych etatów dla ludzi żałuje. Co za syf!!!!!

Szukajcie nowych prac. Każdy kto przeszedł szkołę Biedronki znajduje potem lepszą pracę.

Jak ktoś jest młody i pracuje w biedronce i nie planuje zmienić pracy tzn, że nie ma ambicji.
Poczytajcie forum Bartka każdy kto odszedł z Biedry nie chce tam wracać i ma tera lepiej.

Więc 1989 nie daj sobie mydlić oczu tekstami

"Poczekaj", "Staraj się", "Ktoś Cie zauważy"

szukaj nowej pracy!!!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo