Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
System premiowy 2017
Autor Wiadomość
@kachen 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 15 Mar 2012
Posty: 393
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-29, 17:38   

Zks tez by się przydała premia za obecność...
  Ocena JMP: 10/10
     
@realistka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 05 Lis 2012
Posty: 229
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-29, 17:54   

Nie rozumiem jaki wplyw na sprzedaż i sprzedaz warzyw i owocow ma kasjer. Nie mam wplywu na dostepnosc towaru lub nadmiar danego towaru...



Ma duży wpływ na jakość i straty o/w, dobrze przebrane stoisko po pierwsze wygląda zdrowo i estetycznie co przyciąga klientów, a co najważniejsze owoce i warzywa nie psują się tak szybko, tym samym są mniejsze straty:-) porządna ekspozycja stoiska + czystość + cena = sprzedaż:-) przecież były szkolenia z o/w na co my mamy wpływ.
 
     
Abdul91

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 29 Gru 2016
Posty: 2
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-29, 18:13   

realistka napisał/a:
Nie rozumiem jaki wplyw na sprzedaż i sprzedaz warzyw i owocow ma kasjer. Nie mam wplywu na dostepnosc towaru lub nadmiar danego towaru...



Ma duży wpływ na jakość i straty o/w, dobrze przebrane stoisko po pierwsze wygląda zdrowo i estetycznie co przyciąga klientów, a co najważniejsze owoce i warzywa nie psują się tak szybko, tym samym są mniejsze straty:-) porządna ekspozycja stoiska + czystość + cena = sprzedaż:-) przecież były szkolenia z o/w na co my mamy wpływ.



Szkoda że u Mnie kasjer z I alejki siedzi przeważnie na kasie :D Chcą sprzedaż i piekny sklep to niech zatrudnią pracowników(chociaż i o to bieda ostatnio,bo nikt nie chce pracować w Biedronce,a CV zdarza sie jedno na 2 miesiące)
Nie wiem do czego ten system ma motywować,ale wyjdzie tak że premmi nie bedzie i pracownicy sie wyzwalniają,bo już widze te progii z kosmosu
 
     
skazany24
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-29, 18:42   

Na straty ma wplyw kasjer moim zdaniem poza tym na nic. Bo duza role odgrywa dostepnosc towaru. W dwie osoby nie jesteśmy wstanie wszystkiego dopilnowac. A poza tym warzywa owoce to tylko część asortymentu nawet niecałe swierze artykuly. Dobrze, ze imprezka nie dlugo.

[ Komentarz dodany przez: Bartosz: 2017-01-01, 15:41 ]
Usunięty na życzenie.
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2016-12-29, 19:18   

Tak oczywiście kasjer ma wpływ tylko na straty... i na nic więcej no może jeszcze na obsługę klienta... brawo za podejście i brawo za wspaniały tok myślenia... widać że ktoś ma nikłe pojęcie o pracy na sklepie i owa praca dla niego to tylko kasa i co zdejmowanie dat? fifo? - o ile wiadomo co to jest fifo.
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
#beatqa 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 26 Sie 2012
Posty: 64
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-29, 19:59   

Jakoś tego nie widz! Standardowo co kolejny system premiowy to gorszy! Od trzech lat nic nie idzie w tej sprawie ku dobremu. Ale cóż kon z kulawą noga kiedyś się wywraca. Długo to już nie potrwa.
 
     
Ledoszka 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 24 Mar 2016
Posty: 8
Skąd: Gorzów Wlkp.
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-29, 20:16   

Dziś czytałam prezentację tego nowego systemu premiowania, generalnie ma to sens,ale...no właśnie ALE. Sens tego systemu zależy od tego, jakiego sklepu dotyczy. Pracuję na małym, ekstremalnie ciasnym (czasem jeden klient z koszykiem nie może przejechać i zaiwania naokoło zamiast w linii prostej) sklepie, w centrum miasta. 3/4 naszych klientów to żule/emeryci a najlepiej sprzedaje się Vip (tudzież "wajp" jak mawiają klienci) i Amarena. Jak sypią się L4-to taśmowo, bywa że mamy 3 osoby na zmianie łącznie z Zastępcą. Kasy mamy tylko cztery ogółem, rzadko szansa obsadzenia wszystkich. Od stycznia zostajemy bez ochrony- sklep po prostu nam rozkradną, bo jesteśmy w centrum miasta i "złodziejów jak mrówków". My nie mamy nawet szansy zminimalizować strat sklepu ani mieć czasu na ogarnięcie, dość powiedzieć, że ostatnio ledwo dawałyśmy radę po drugiej zmianie podłogę umyć a i tak sklep wyglądał tragicznie.
_________________
pozdrawiam
Ledoszka
 
     
krzysiovip

Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-30, 22:53   ;)

skazany24 napisał/a:
Nie rozumiem jaki wplyw na sprzedaż i sprzedaz warzyw i owocow ma kasjer. Nie mam wplywu na dostepnosc towaru lub nadmiar danego towaru...



ale masz wpływ na świeżość np. ;)
 
     
7jurgen7

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 04 Lut 2013
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-31, 09:55   

A na sprzedaż to kasjer nie ma wpływu????? Ja widzę jak niektórzy kasjerzy przykładają się. Przykładowo jakaś fajna przecena wskoczy na indeks :ciastka,kosmetyki... Stawiam im na kasę żeby handlowali i są tacy co będą każdego klienta zachęcać i zhandlują wszystko a są tacy co nawet raz nie zaproponują.
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-31, 12:08   

7jurgen7, nie mają obowiązku polecania, eksponujesz ładnie i tyle.
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
#Master


Dołączył: 22 Wrz 2011
Posty: 97
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-01-03, 00:21   

Premia 250 zl za obecność zostań czy jest zlikwidowana ? Bo z forum docierają sprzecznw info.
 
     
~robbert83

Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 35
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-01-03, 06:57   

Wszystko ładnie pięknie. Budżet na styczeń 20% większy niż zrobiliśmy rok temu, u mnie like na poziomie 10% więc już to widzę jak nagle zacznę robić po 7 tysi więcej dziennie niż rok temu. Brawo biedronko. :em29:
 
     
lenin264

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 02 Sty 2017
Posty: 13
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-01-03, 09:37   

u mnie też budżety wzrosły tak że premii nie zobaczymy ;(
 
     
Kacperos 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 300
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-01-03, 12:25   

w zakładce market--> kasa jest możliwość podejrzenia budżetu?? np. na styczeń?
_________________
Nie mowie zegnaj, lecz do zobaczenia...
 
     
@stonek52 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 18 Lis 2015
Posty: 204
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2017-01-03, 13:57   

Master napisał/a:
Premia 250 zl za obecność zostań czy jest zlikwidowana ? Bo z forum docierają sprzecznw info.


Z tego co wiem to premia za obecność 200/250 zł brutto zostaje, tylko ten budżet mało kto wyrobi. :bu:
Życzę udanej zabawy sylwestrowo-noworocznej :lol:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo