Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Słabe wynagrodzenia WOJNICZ
Autor Wiadomość
~wwa 

Stanowisko:
magazynier

Dołączył: 03 Mar 2016
Posty: 25
Wysłany: 2016-12-28, 14:17   

Witam, nie, nie tylko w Wojniczu dzieje się tak, jak się dzieje - przykład DC 18. JIMBIM, to klasyczny przykład powiedzenia "dobrze to już było, lepiej nie będzie". Skończyło się zarabianie na dobrym poziomie. U nas też tak jest: podnoszenie all-inu do *** wie jakiego poziomu. All-in nie wyrobiony, cel nie osiągnięty, więc wypłata w dół. Kluq, uważasz, że to nie wpływa na nasze wypłaty, tak? To ciekawe.. Ale jeżeli Tobie nie przeszkadza przerzucanie większej ilości opakowań za te same pieniądze - nie mam pytań..
Co do panów z Ukrainy, he he.. taa, czeka 10, 15 i kto wie ilu jeszcze. Może w Wojniczu tylu czeka, u nas na pewno nie :D A kierownicy straszą? nie, nie straszą, bo kogo i czym? Dało się umowę na czas nieokreślony, więc jedyne co mogą zrobić to rzucić uroczy tekst: "jak Wam nie odpowiada, to biała kartka, dwa zdania i problem mamy rozwiązany.." Ram pam pam pam.. :em29:
Spotkanie z Dyrektorem? To u Was kierownicy na takie coś pozwolili? Szaleństwo.. :yeah:
  Ocena JMP: 5/10
     
JIMBIM 

Stanowisko:
magazynier

Dołączył: 15 Gru 2016
Posty: 0
Wysłany: 2016-12-29, 20:35   

Powiedzenie dobrze to już było trzeba zmienić!!! Nie ukrywajmy prawdy, każdy przychodzi do pracy zarobić pieniądze i chce zarabiać jak najwięcej oczywiście odpowiednio do swojej pracy.Co do Kluq'a to nie wiem jak on to widzi ale za rok jak znów zmieni się minimalna krajowa i bedzię zarabiał tyle samo co teraz Ciekawe czy bedzie ok a tak ogólnie jak wygladają wasze podstawy bo slyszałem, że jest duża rozbieżność miedzy DC. Jeśli chodzi o spotkanie z dyrektorem to caly magazyn na to nalegał bo jeśli różnice na wypłatach są tak znaczące dla przykładu z wakacyjnym bonusem zarobiłem mniej niż bez niego miesiąc wstecz a bonusu było 600 brutto. A co u Was kierownicy by nie pozwolili na spotkanie?Czemu czegoś się obawiają czy może dyrektor się się boi rozmowy? U nas dyrektor to nawet nie wiedział chyba o czym mówił z całym szacunkiem dla niego szkoda, że w ogóle przychodził zamydlił oczy nic więcej.
 
     
maniak

Dołączył: 27 Paź 2012
Posty: 14
Wysłany: 2016-12-30, 12:53   

Niskie wypłaty sa od września odkąd była premia letnia. W firmie sa zwolnię na wyższych szczeblach redukcje ludzi ludzie z wyższym stażem pozbywają się bo za duzo widzieli jak to firma mówi mają zły wpływ na młodych pracowników i dlatego im na nich nie zależy ale najwięcej od nich wymagaj.Ukraińcy wcale nie tak fajnie przez nich on-lin jest taki niski a nic nie robia oni maja inaczej płacone bez premi bez on-lin itp.
 
     
matsmanpl 

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 16
Wysłany: 2016-12-30, 15:39   

Jakie cele dc 09 na pierwszy kwartał 2017 ?
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
Wysłany: 2016-12-30, 15:47   

wwa, nie twierdzę, że mi nie przeszkadzają wyższe wymagania i dlatego za nimi nie gonię a co za tym idzie moja wypłata jest na tym samym poziomie co była w latach poprzednich. Nie wzrosła mimo podwyżek, bo podwyżki zjadła podniesiona średnia, ale też nie zmalała. co będzie dalej to się okaże.
Nie wiem skąd u Was taki dziwny klimat, u nas spotkania z dyrektorem są dość często i to z jego inicjatywy, prócz tego zawsze można z nim pogadać na stołówce czy w trakcie pracy. Z kierownikami tez nie ma większego problemu choć są i gorsze dni.
Podstawy tak jak i wysokość średnich do wyrobienia różnią się na poszczególnych magazynach tak samo jak i na sklepach. Wszystko zależy od regionu i tego jak pracuje magazyn.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
Kamilek66666666 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 09 Gru 2013
Posty: 17
Skąd: Lubartów
Wysłany: 2016-12-30, 23:07   

27 grudnia - all in = 209 - ~700 zł brutto (brakuje dwóch oczek do ~800 zł brutto)
28 grudnia - all in = 210 - ~700 zł brutto (brakuje jednego oczka do ~800 zł brutto)
30 grudnia - all in = 200 - ~490 zł brutto (brakuje 5 oczek do ~700 zł brutto)

Twoja pierwsza myśl ?
 
     
~czorny154

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 56
Wysłany: 2016-12-31, 09:47   

U nas all in od czterech miesiecy na poziomie 230 zl a na nowy kwartal nie ma szans na obnizenie celu bo po co taka premia jest osczednoscia dla dc
 
     
JIMBIM 

Stanowisko:
magazynier

Dołączył: 15 Gru 2016
Posty: 0
Wysłany: 2016-12-31, 16:19   

Kamilek66666666, No właśnie widzę, że problem nie tylko jest w Wojniczu. Widzę również ze kluq, Boi się powiedzieć ile się u niego zarabia oraz z jakiego jest DC odnoszę również wrażenie, że bronisz swojego pracodawcy bo po prostu jest CI dobrze tak jak jest ale nie możesz mówić ze wszędzie jest dobrze. Ja nie będę nic ukrywał u nas jest podstawa 2850 zł. plus premie których nie ma. Kamilek66666666, u nas w ogóle nawet nie wiadomo jaki jest all-in bo nikt nie wie. Nawet kierownik mówi, że nie wie bo nie ma aktualnych danych dziwne... Firma która chwali się zyskami rozwojem, oszczędza na nas jak się da i jeśli my będziemy na to pozwalać będą cieli jeszcze bardziej. Zdaje sobie sprawę z tego, że każde DC jest inne i inaczej w nim wyglada organizacja pracy ale przecież przychodzimy do pracy po to żeby zarobić pieniądze i jeśli w Wojniczu będzie dobrze inne DC będą mogły sie odwoływać że w DC09 lepiej płacą za tą samą prace i odwrotnie. Dlatego uważam, że rozmowa na ten temat i dawanie sygnałów pracodawcy, że jest coś nie tak leży w naszym wspólnym interesie. A jeśli chodzi o próg All-In w wojniczu na ostatni kwartał 2016 to 210 na nowy kwartał nie ma oficjalnej informacji, nikt nic nie wie. Życzę WSZYSTKIM SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU.
 
     
matsmanpl 

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 16
Wysłany: 2016-12-31, 17:39   

proponuje zadzwonić do BOP może oni coś wiedzą więcej
 
     
~wwa 

Stanowisko:
magazynier

Dołączył: 03 Mar 2016
Posty: 25
Wysłany: 2017-01-01, 16:33   

kluq, dziwny klimat? U nas tak cały czas.. Kierownicy chyba za bardzo boją się o stołki, żeby dopuścić nas do rozmowy z Dyrektorem. Przykład: poszedł pomysł, żeby zrobić spotkanie mroźników z dyrektorem, to kierasy od razu sprawę załatwili.. jeden z nich sam, po kolei do każdego podchodził porozmawiać nt. co się nie podoba i jak zwykle pieprzenie bajeczek, jak to mroźnicy super zarabiają, bla bla... dodatkowy posiłek itp.. :D JIMBIM rozumiem, że taka podstawa po 3 przepracowanych latach? tak przynajmniej u nas to wygląda: 2400 na początek, 2600 po roku, 2850 po 3 latach. Ale tak, jak wszędzie, co z tego że podwyżki, jak polityka naszych DC taka, że zarabiamy mniej.. I co z tego, że się odezwiesz, że to nie fair, skoro i tak uznają to za "buntowanie" innych. Dosyć ciekawa teoria - wyraź swoje zdanie, a robią z Ciebie buntownika :em29:
  Ocena JMP: 5/10
     
~marcin112 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 41
Wysłany: 2017-01-01, 16:43   

Dlatego podziękowałem tej firmie teraz też na magazynie pracuje od po-pt i biorę 2400 na rękę a co z tego że w biedrze brałem 2700 jak zero wekendów w święta do roboty tez trzeba było iść i wieczne nad godziny a przychodził koniec kwartału to się przychodziło na 2 godziny bo z nad godzin trzeba zeijsc co z tego ze raz miałem ponad 30 całego dnia nie mogłem odebrać trzeba było wejść na godzine lub 2
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
Wysłany: 2017-01-01, 17:19   

JIMBIM, ja nie narzekam na pracę, bo nie boję się mówić co mi nie pasuje i nie ma znaczenia czy rozmawiam ze starszym, kierownikiem czy dyrektorem. Skoro ja daję z siebie wszystko to pracodawca ma mi zapewnić odpowiednie warunki pracy. Progi podstawy są u nas takie same jak tu podane 2400, 2600 i 2850. Premię dostaje co miesiąc, bo na nią zapierdalam więc żadna łaska. All-in mnie nie interesuje wiec nie znam jego wysokości ale skoro nikt nie marudzi to znaczy, ze jest wypracowany na najwyższym poziomie.
Gdy moja wypłata spadnie poniżej 3000 też nie będę miał sentymentu żeby odejść, na razie mam jeszcze jakiś margines więc zostaję.
U nas też często tak jest, że ludzie więcej mówią w szatni niż na odprawie ale gdy robi się źle to potrafią się zebrać w sobie i walczyć o swoje.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
~amminadab 

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 10 Kwi 2015
Posty: 27
Wysłany: 2017-01-03, 16:23   

Poruszałem ten ciężki temat w wakacje, ale kierownictwo JMP udzieliło rady "nie pasuje to się zwolnij". Jak widać miałem rację co do sytuacji w centrach. Dziś nie pracuję i nie brakuje mi tej pracy. Ciągłych nadgodzin i ciągłego więcej, szybciej, wydajniej.
:em29: ja
 
     
matsmanpl 

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 16
Wysłany: 2017-01-18, 17:26   

dc 09 all-in 165
 
     
JIMBIM 

Stanowisko:
magazynier

Dołączył: 15 Gru 2016
Posty: 0
Wysłany: 2017-01-22, 16:39   

Tak all-in dla DC09 165 ale należy jeszcze dodać, że cel to 200 życzę powodzenia w osiągnięciu celu nam wszystkim:). Teraz znów będziemy czekać na zmianę progu do następnego kwartału. Czuję, że to zmierza właśnie do tego abyśmy pracowali za gołą wypłatę.Najlepiej od razu zlikwidować system premiowy lepiej wiedzieć od samego początku ile można zarobić.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo