Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Proponowanie na kasie
Autor Wiadomość
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2011-10-12, 13:12   

I tu sie mylisz, napisane jest wyraznie, ze obowiazuje dodatkowy KROK OBSLUGI KLIENTA. Robisz tragedie z powodu jednego, glupiego zdania.
 
     
@Biedroneczka791 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 09 Kwi 2010
Posty: 139
Skąd: DC07
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-10-12, 13:27   

Larrikol ma rację.Jest to dodatkowy krok kasjera,dokładnie to zdanie mamy wypowiadać po trzecim kroku czyli po zeskanowaniu wszystkich produktów.I jest on również oceniany przez TK
 
     
@Virus 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 314
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-10-12, 15:09   

Ocena przez TK nie wiem czy do końca jest obiektywna - sami przecież wiemy jak to może wyglądać :) Co do proponowania nawet jeżeli jest to faktycznie krok kasjerski, to godzi to w moje przekonania i uczucia wytłumaczyłem to KS i zrozumiał ten fakt, że jest to propagowanie kryptoreklamy >:D . Wyznam Wam, że czysto teoretycznie nikt z kierownictwa nie poinformował mnie o proponowaniu kropki w czasie teraźniejszym, więc będę palic głupa ;) .
_________________
Wszyscy gramy do jednej siatki, za 8 groszy!!
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-10-12, 15:47   

Phantom napisał/a:
Jak już pisałem, urażonym może się czuć osoba której to bezpośrednio dotyczy... A jeśli chodzi o kropki i gadanie że nic z tym nie możemy zrobić, to bardzo się wszyscy mylicie...
Przecież to my je proponujemy, a klienci? Klienci wiedzą czego chcą i jeśli są niegrzeczni, obrażają nas i nie chcą by im wciskać badziew... nie musimy tego robić, tym bardziej że proponowanie kropki nie wchodzi w skład kroków kasjera...
Jeśli jeden, drugi, trzeci będzie siedział cicho, bo "aaaa i tak to nic nie da" to jak ma być lepiej?
Niech się dowiedzą co nam nie pasuje i co nie pasuje klientom, sam jestem klientem jak każde z was i denerwują mnie opóźnienia na kasie i tym bardziej bezsensowne pytania.
Jeszcze trochę to dojdzie do tego że będziemy kawę promować bo sobie tak ktoś wymyśli... nie uważacie że i bez tego mamy dość gadania na kasie? i mniejsza o kasy doczepki...
Ale na litość Boską co z osobami na kasach prowadzących? i już bynajmniej nie mówię o sobie bo tam nie siedzę... ale chodzi o ludzi...
Więc ruszcie tyłki i choć raz w życiu zróbcie coś, z czego możecie być dumni, a nie tylko podkulacie ogony i siedzicie cicho... Po prostu nie maltretujcie swoich podwładnych jeśli nie będą jej proponować... jak raz premię będziemy mieli z głowy, to nikt od tego nie umrze...
I tak nam ją zabierają na każdym możliwym kroku.


Nie rób szumu o nic. 2 tygodnie nic Cię nie zbawi. jakoś jak każdy wcześniej proponował i to baaardzo długo to nie pisałeś nic albo też nie widziałeś takie potrzeby. Czasami trzeba się ugryźc w język :x
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-10-12, 16:23   

Phantom, jak ja pracowałem w Biedronce to też były czasy gdzie trzeba było proponować Kropkę, a nawet reklamówkę. Proponowałem tylko reklamówkę i tylko przy rozsądnej ilości zakupów. Piszesz żebyśmy "coś" zrobili abyśmy byli "dumni" i nie podkulali ogonów - ja co prawda już nie pracuję, ale bardzo irytują mnie takie wypowiedzi osób co najwięcej mają do powiedzenia, a najmniej robią. Ty masz najwięcej do powiedzenia więc napisz co sensownego wymyśliłeś? bo "coś" to żaden argument.
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
Phantom

Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 17
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-10-12, 18:14   

Proszę proszę... jaka nagonka... Lizodupy doszły do głosu? Komu próbujecie się podlizać że tak bardzo wam to pasuje? :P
To że się wcześniej nie odzywałem nie znaczy że mi to pasowało lub mnie podobnym, posiedź 8 - 12 godzin na kasie prowadzącej z 15 minutową przerwą i pierdol w kółko to samo, w okresie gdy przeziębienia dochodzą do głosu, wtedy masz prawo zemną dyskutować... a tu tym czasem widzę moderatora który wstawia mi ckliwe kawałki jakich to wyrażeń nie powinienem używać... nie jesteśmy w przedszkolu ani w sklepie biedronki! Kolejną osobą jest osoba skrajnie nie zainteresowana "Bartosz" skoro już nie pracujesz to po co zadajesz głupie pytania? Zaraz mi Admin wtrąci że proszę się o BAN-a
Ojej strasznie się przejąłem... :szczena:

Nie wiecie co macie robić? Firma jest firmą i mają gdzieś czy wy będziecie ich lizać po jajach, czy jechać im rowa z czekoladą... więc nie musicie się pocić żeby dostać premię.
Biedronka jest aktualnie na poziomie niższym niż "Mediamarkt" tylko że Biedronka zaczyna być sklepem dla Idiotów... Chyba w żadnym innym sklepie nie pieszczą się tak z klientami jak my... Od wejścia potrafią cię złapać i co sekundę pytać gdzie co leży, bo nie chce im się szukać... później przez 30 minut chodzisz z klientem po sklepie i dobierasz z nim towar... Musisz? Musisz! Bo firma tak chce... a że masz jeszcze przed sobą pół samochodu palet do rozładowania to już nikogo nie interesuje... Pchają się do sklepu ze zwierzakami, oczywiście na wejściu brak stosownych oznaczeń... SAM BYM JE KUPIŁ!!! Bo żaden jełop w firmie nie pomyśli żeby w ogóle to poprawić, za to ważny jest podpis na liście, kto ostatni macał warzywa... OZNACZEŃ NIE WOLNO BO WSZYSTKIE SKLEPY MUSZĄ MIEĆ TAKIE SAME :szczena:

I zaczynam się zastanawiać jakie jeszcze szympansy posadzili na stanowiskach kierowniczych i dyrektorskich? :eee:

Firma rozsyła nam jakieś chore ankiety że niby anonimowe... szok :szczena:
Po wypełnieniu jej od A do Z da się niemal dokładnie określić kto z jakiego sklepu ją wypełniał... ale to szczegół ;p
I zamiast używać wyników badań z rozsądkiem... mydlą nam oczka że coś poprawią... Może w nowych sklepach owszem, ale zapomniano o starych...

Jeśli nadal nie wiecie do czego zmierzam... to dla tych którzy mają problemy ze zrozumieniem
Do pokazania tym na wysokich stołkach jak bardzo są niekompetentni

Chwała mi za to :rool: że jestem tu gdzie jestem... i mogę spać spokojnie, bo gdyby było inaczej... oka bym nie zmrużył...

Życzę miłego lizania :P


----
Gdyby to był Facebook to kliknął bym na "Lubię to" :lol:
Admin
 
     
@Blondi86 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 787
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-10-12, 18:56   

Jeny Phantom, masz problem z kropką, to weź zgłoś to gdzieś, interweniuj i rób co uważasz, ale przestań nam truć o tym na forum, bo naprawdę nikt raczej nie ma ochoty czytać Twoich wypocin jak to źle strasznie w biedronce, nie podoba się to idz gdzie indziej ( mediamarkt), ale przestań smęcić już o tej kropce, bo inni jakos tak nie narzekają, pogada się , pośmieje przy tym, 2 tyg i minie, i przestań używać tych dziwnych wyrażeń typu "lizać po jajach". "jechać rowa z czekoladą", bo to razi i nikt nie życzy sobie czytania takich formułek na forum, trochę kultury chociaż powinieneś mieć, bo nie jesteś :regulamin: tu sam.
 
     
@Virus 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 314
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-10-12, 19:03   

Phantom napisał/a:

[...] Biedronka jest aktualnie na poziomie niższym niż "Mediamarkt" tylko że Biedronka zaczyna być sklepem dla Idiotów... Chyba w żadnym innym sklepie nie pieszczą się tak z klientami jak my... Od wejścia potrafią cię złapać i co sekundę pytać gdzie co leży, bo nie chce im się szukać... później przez 30 minut chodzisz z klientem po sklepie i dobierasz z nim towar... Musisz? Musisz! Bo firma tak chce... a że masz jeszcze przed sobą pół samochodu palet do rozładowania to już nikogo nie interesuje... Pchają się do sklepu ze zwierzakami, oczywiście na wejściu brak stosownych oznaczeń... SAM BYM JE KUPIŁ!!! Bo żaden jełop w firmie nie pomyśli żeby w ogóle to poprawić, za to ważny jest podpis na liście, kto ostatni macał warzywa... OZNACZEŃ NIE WOLNO BO WSZYSTKIE SKLEPY MUSZĄ MIEĆ TAKIE SAME :szczena:


Tutaj muszę przyznać Ci świętą rację ;/ co do oznaczeń rozmawiałem kiedys z KR na temat oznaczeń chociażby miejsc parkingowych dla niepełnosprawnych, czy choćby tablicy zakazującej parkowania przy drzwiach gdzie zatrzymuje sie dostawca pieczywa... KR powiedział mi że to nie w jego mocy ;/
U mnie na sklepie wszyscy ze zwierzakami sa wyganiani przez ochronę także nie jest źle.
Co do zakupów z klientami taaaa, niestety parę razy mi sie to zdarzyło, albo uganianie Cie jak siedzisz na kasie po towar który nie ma kodu, bo przecież klient nie pójdzie bo korona mu z głowy spadnie, a to znacząco spowalnia kasowanie klientów, nie mówiąc już o typach którzy kupują fajki i uganiają Ciebie od boxu do boxu żeby tylko mieli fajki....
Wracając do tematu głównego, proponując kropke robisz z siebie idiotę, ale z klientów też. Największymi jołopami są Ci którzy kupuja kropkę jak im się zaproponuje, wk*****jące są babcie które opowiadają Ci że one używają innego programu, a w loży hadkorów niepodzielnie zasiadają Ci, którzy chcą kropkę myśląc że jest za darmo i jak sie dowiadują że coś za to trzeba zapłacić rezygnują ;]

Nie ma co się wkurzać jeszcze 1,5 tygodnia i je**ć Kropkę!!
_________________
Wszyscy gramy do jednej siatki, za 8 groszy!!
Ostatnio zmieniony przez Virus 2011-10-12, 19:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
jan kowalski
[Usunięty]

Wysłany: 2011-10-12, 19:14   

Phantom napisał/a:
Jeśli nadal nie wiecie do czego zmierzam... to dla tych którzy mają problemy ze zrozumieniem
Do pokazania tym na wysokich stołkach jak bardzo są niekompetentni

Stary, nie łudź się... oni tego nie czytają :P . Tak że twój trud daremny ;( . Masz sporo racji ale nie masz siły przebicia. I spuść trochę z tonu i uszanuj takich forumowiczów jak Blondi86 ;)
 
     
@Blondi86 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 787
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-10-12, 19:15   

Virus U mnie to nawet nie wiedza co ja od nich chce , o czym ja mówie haha, dobry ubaw jest jak im tłumacze ze to program tv, przy starszych osobach rzeczywiście schodzi dłuzej z obsługą.... ;]

[ Dodano: 2011-10-12, 19:16 ]
jan kowalski napisał/a:
I spuść trochę z tonu i uszanuj takich forumowiczów jak Blondi86

Dokładnie :em29:
 
     
@Virus 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 314
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-10-12, 19:20   

Blondi86, weź już zmień proszę swój post z moim cytatem bo zapomniałem jednego słowa ocenzurować :) W moim poście już cenzura poszła :)
_________________
Wszyscy gramy do jednej siatki, za 8 groszy!!
 
     
@Blondi86 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 787
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-10-12, 19:30   

Virus, A no tak, nie zauważyłam :P już zrobione :)
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-10-12, 19:30   

Phantom, zarobiłeś pkt, nie będziesz obrażał nikogo więcej. Uspokoisz się to może pogadamy o zdjęciu ostrzeżenia :regulamin:
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
@Virus 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 314
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-10-12, 20:05   

Blondi86, dzięki wielkie :)
_________________
Wszyscy gramy do jednej siatki, za 8 groszy!!
 
     
~królik49

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 31
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-10-23, 20:21   

o co chodzi tutaj z tymi 2 tygodniami? Tzn Kropkę proponujemy do końca Października i ,,kropka''?? :P Gdyby tak było to dobrze. Bo jak dla mnie gadanie o kropce zbędne jest. Bo jak ktoś będzie chciał Kropkę to ją weźmie. Pozdrawiam :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo