Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
zakup kontrolowany pomysły naszych tajniaków
Autor Wiadomość
~Magga 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 09 Cze 2011
Posty: 31
Skąd: Wrocław
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-07-30, 17:35   

Larrikol napisał/a:
u nas takie rzeczy leżą w gablotce, a jak ktoś wyraza chec zakupu, to podaje sie kasjerce, nie klientowi do wozka.

u nas tak samo
_________________
Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki, cuda zajmują mi trochę czasu...
 
     
Sandro 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 23 Paź 2010
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-07-31, 01:59   

u nas takie drogie rzeczy są w biurze kierownika i to zapewne kierowniczka wpadła na taki genialny pomysł... Ot chcieli pokazać dla przestrogi że można być przez nieuwagę ponad 500 zł w plecy...
 
     
jasnypierun

Dołączył: 08 Wrz 2011
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-09-30, 12:44   

1989 napisał/a:
Mi kiedyś robili zakup kontrolowany i akurat na non-foodzie były takie duże latarki, dopiero potem przyzała sie KS, ze chcieli mi rozkręcić latarkę i coś w środek włożyć, ale w ostatniej chwili sami się zorientowali, ze to bylby szczyt chamstwa...



No właśnie wczoraj mialem w latarce orbit. Szczyt bezczelności.
 
     
blanka

Dołączył: 01 Paź 2011
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-10-03, 00:45   

witam.u mnie też dzieją się cuda ;( mieszanie owoców i warzyw to standard,a ostatnio w (prawie)pustym wózku pod ulotką był krem,dziewczyna nie zauważyła pomimo tego że wstała :-( ,często też przychodzą z dziećmi,które coś tam wcinają,a kiedyś dziewczyna wyszła z rowerem,pomachała paragonem i ok.szkoda tylko że paragon miała na jabłka:-((((
 
     
oxygen2003

Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-12-28, 21:22   

Parę lat temu pracowałem jako ochroniarz w sieci biedronka - praska strona Wisły. Namawiano nas na kompletowanie koszyków i wózków do zakupów kontrolowanych. To jakie pomysły przechodziły to poezja....
Uważajcie na:
- non food duże kartony np. z pościelą były,wyjąłem pościel napchałem kaw nescafe i kilka win, podałem kasjerce kodem do czytnika "żeby się nie męczyła" - efekt? towar za prawie 300zł poszedł za 69zł.
- numer z jajkami i gumami to ulubiony patent Kingi ze Złotej Wilgi - już jej dawno tam nie ma ;P
- jak macie 4paki piwa w folii to patrzcie czy napewno wszystkie piwa są takie same
- tam gdzie jest alko zwracajcie uwagę na Krajową - bywało,że przez kasę przechodziło kilka flaszek jako 0,5 a tylko jedna miała tę pojemność, reszta 0,7
- LOGIKA!! jak w opakowaniu powinno być coś lekkiego a wam się przy kasowaniu ręka ledwo od taśmy odrywa to coś jest nie tak
- najwięcej walą stali klienci - co za dużo to nie zdrowo, zbyt uprzejmy klient kręci i na bank notorycznie robi was w ch...

Przykładów mógłbym wypisać wiele, nie wiem jak teraz wygląda to wszystko ale pewne zasady na bank nie uległy zmianie :)

Ps. Pozdro dla starego składu z Targowej, Kordeckiego, Witolińskiej i Wilgi :)
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-12-28, 21:47   

oxygen2003, Proszę bez podawania nazwisk :)
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
wiewiora
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-01, 19:33   

UWAŻAJCIE NA BŁYSZCZYKI EVELINE ZAMIAST 1* W OPAKOWANIU ZAPAKOWAŁ MI 2* BŁYSZCZYK I ZONK .^.
 
     
kitty24 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 09 Gru 2011
Posty: 21
Skąd: miasto
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-02, 18:27   

ja miałam w listopadzie wózek... na grze planszowej za ok.70zł był przyklejony kod zbiorczy z mleka 2% butelkowanego- coś mi nie pasowało w kwocie do zapłaty-patrzę na paragon...mleko w butelkach a w wózku takiego mleka nie było,tknęło mnie więc zaczęłam wszystko sprawdzać a tam: facet w czajniku bezprzewodowym chował "head'n'shoulders'a", w kartonie między 12 kartonikami mleka ukrywał łososia...Reszty nie pamiętam...wpadłam na tym łososiu "tylko"...KS i KR, bo akurat był, powiedzieli,żebym uważała następnym razem..miałam szczęście bo byłam jeszcz świeża, drugi tydzień na tym sklepie i na kasie a w Stonce od października z tym, że nie dali mi na kasę usiąść...innym się obrywało słownie z zastrzeżeniem, że jeszcze raz i polecą po premii a jak za dużo wpadek to się pożegnają.
 
 
     
wiewiora
[Usunięty]

Wysłany: 2012-02-01, 20:35   

Niby teraz ma być więcej kontroli,jeżeli chodzi o zakupy kontrolowane.KR,KS,zastępca lub osoba uprawniona do takich kontroli ma prawo zrobić 2* w miesiącu zakup kontrolowany.U nas na pewno będą kontrolować,szczególnie jedną z K to rajcuje,uwielbia robić zakupy kontrolowane.
 
     
kasia198519l 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 10 Maj 2011
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-02, 08:58   

W moich 2 byłych sklepach wyniesli telewizory! jeden pod kasa przesuwali nogami,a 2 centralnie przez 1 rzad.

[ Dodano: 2012-02-02, 09:03 ]
A co do zakupów kontrolowanych,to najczęstsze przypadki:
-w opakowanie łososia ukryty gorący kubek
-w jajkach danusia
-w kartonach z non foodem wodka
-pomieszane np.jabłka,pycholandia 3smaki w jednym kartonie
-poprzeklejane ceny
-przesuwanie noga towaru
-krem nivea czy biedronkowe tic taki w dloni
-w kartonie z mlekiem czy z sokami losos
 
     
wiewiora
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-09, 09:57   

W szynkach PROSCIUTTO Serrano schowane gorące kubki
 
     
~teresa_t 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Gru 2011
Posty: 55
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-05-09, 11:16   

a w żarówkach, w jogurtach fantazja dwupak schowana guma.. cyrki :P

[ Dodano: 2012-05-09, 11:16 ]
oczywiscie do żucia :D

[ Dodano: 2012-05-09, 11:18 ]
słyszałam też o tych ściereczkach ze potrafią wcisnac tam gorący kubek ;/

[ Dodano: 2012-05-09, 11:19 ]
i wydaje mi się ze złodziej nie bedzie sie bawil w chowanie goracego kubka albo gumy czy czegos, tylko w kielnie lub pod pazuchę i wyniesie.
 
     
mK2
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-09, 11:29   

w opakowaniu żarówki krem nivea hehehe >:D pozmieniane kody.Ja miałam kiedyś w święta i jednego nie zauważyłam bo były ozdoby świąteczne i figury świąteczne i tu poległam heh to nawet zks powiedziała że by nie wiedziała różnicy :szczena: pozamieniali kody i bądź tu mądrym :#)
 
     
~teresa_t 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Gru 2011
Posty: 55
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-05-09, 11:48   

czasem robia tez takie cyrki ze w opakowanie bluzki wkladaja inna bluzkę drozsza a przeciagasz kodem tanszym, wiec sie nauczylam ze kasuje z kodu z bluzki jak jest ..;)
 
     
PrzyjacielForum
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-09, 16:59   

Mi ciągle zglądają kasjerki do torby - a tam 25-cio cm skromnego batona chowam :rool: :#)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo