Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Bartosz
2010-07-11, 22:27
Czy zyczy Pan/Pani sobie reklamowke za 7 gr.?
Autor Wiadomość
cioteczka 33

Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-01-28, 17:01   

:bu: a podobno nasza firma dba o ekologię a reklamówki wciskać musimy!pozdrawiam wszystkich wciskaczy!
 
     
~cwaniak 


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 60
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-03-15, 12:17   

śmieszne jest to, że to żadna ekologia i kliencie sie nam śmieją prosto w twarz pytając o ekologiczną reklamówkę...
  Ocena JMP: 4/10
     
@chester1988 
PREZES JMD


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 15 Gru 2009
Posty: 116
Skąd: Bukowno
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-03-15, 16:50   

to jest bardziej ekologiczne niż torby papierowe, bo licząc stary dla środowiska, ilość energii, ścieki z papierni itp... Technik Ochrony środowiska wam to mówi i niedoszły inżynier środowiska
_________________
chemios.pl kliknij na reklamę...
kac morderca nie ma serca zbieram na piwo pomóżcie!
 
     
@Biedronek On 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 339
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-03-25, 20:10   

Mnie dziś klient rzucił na kase 70 gr za zrywkę aż, i tekst:''do h..a z tą ekologią >:D ". Zabrałem za zrywkę, pożegnałem odpowiednio :) Powiem wam, że wkurza Mnie to, ich "narzekanie" to jest tak duży koszt, a jęczą jakby naprawdę dalej w kryzysie żyli.Najwięcej do gadania mają tzw" klient z wyższej półki" 8) cesarz i cesarzowa, bo oni zakupy zrobią za 100 zł-150zł bądź więcej,i jeszcze musza zapłacić ogromne kokosy za towar zwany "torbą t-shirt", ale na takich mam moją metodę. Słucham spokojnie pieśni, nic się nie odzywam , po zakończonym wykładzie pytam, : Czy to wszystko ? i podaję kwotę do zapłaty ;) Oczywiście po wydaniu reszty Dziękuję i Zapraszam Ponownie:)
  Ocena JMP: 6/10
     
@mucha 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 207
0 UP 0 DOWN
  Wysłany: 2010-03-26, 16:21   

mnie też wkurza narzekanie klienta na pytanie czy zyczy sobie pan/pani reklamowke bo odpowiedzi to: jak zechce torbe to powiem, po co tak pytać ciagle, napewno macie od sprzedaży tych toreb jakąś premie, do tych zakupow to powinny byc torby za darmo, juz wkurzaja te wasze pytania o te torby itd... ale ja tez tylko wysłucham, (w myślach mszcze na takiego klienta) i jak skonczy to mówie "nachalnie" i stosownie do jego monologu: to co doliczyć tą torebkę albo to co nie potrzebuje pan/pani torby, jak były za darmo to fruwały po całym mieście torby żółte a jak teraz płatne to każdy się denerwuje, taka nasza praca, tego od nas wymagają , albo po prostu: proszę pani/pana wystarczy odpowiedzieć tak-prosze albo nie-dziekuje i patrze na takiego typa i uśmiecham sie do niego a w środku wszystko mi gra z nerwów
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-03-26, 16:54   

U mnie na sklepie z reklamówkami większych problemów już nie ma, tylko sporadyczne przypadki ludzi "w garniturku", co myślami są dalej niż ich własna dupa przy ziemi 8)
Ogólnie co do marudzenia i komentowania, to można w jakiś sposób sprawę nagłośnić poprzez planowany portal nad którym, siedzę dnie i noce :D
Wystarczy, że zamieści się kilka artykułów, wskazówek dot. klientów i połowa tych "młodszych" klientów (załóżmy do ~40lat) co odwiedzą portal i przeczytają o naszej pracy, obowiązkach itp. załapie czego i jak robić/mówić nie powinni. Przecież wiadomo, że jeśli klient jest w porządku - na poziomie, to my zużywamy mniej nerwów i praca jest o tyle przyjemniejsza co ewidentnie wpływa na lepszą obsługę klienta :)
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
Anonim72
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-26, 19:46   

My nie tylko polecamy reklamówke ale również pączka ;( a od poniedziałku tyg.KROPKA kasjerka: Dzień dobry,czy życzy sobie pani(pan)reklamówkę za 0.07 groszy i pączka za 0,98 groszy,ewentualnie mogę pani(panu)polecić nasz tygodnik KROPKA do poczytania przy pączku :yeah: :yeah: kolejka do nabiału ;/ to są nasze procedury :regulamin: >:D
 
     
@mucha 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 207
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-03-26, 21:08   

o k...a, i co jeszcze? reklamówka, pączek, kropka co jeszcze? to już jest przesada!
 
     
@Biedronek On 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 339
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-03-26, 21:52   

o kurcze to istny Mac się kłania, brakuje tylko miejsca na skonsumowanie produktu i przeczytanie tygodnika, współczuje wam...
  Ocena JMP: 6/10
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-03-26, 22:24   

alutka napisał/a:
My nie tylko polecamy reklamówke ale również pączka ;( a od poniedziałku tyg.KROPKA kasjerka: Dzień dobry,czy życzy sobie pani(pan)reklamówkę za 0.07 groszy i pączka za 0,98 groszy,ewentualnie mogę pani(panu)polecić nasz tygodnik KROPKA do poczytania przy pączku :yeah: :yeah: kolejka do nabiału ;/ to są nasze procedury :regulamin: >:D

KR tego wymaga?
ja bym tego nie przełknął... :boks:
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
@chester1988 
PREZES JMD


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 15 Gru 2009
Posty: 116
Skąd: Bukowno
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-03-26, 23:22   

zawsze jak coś nie schodzi to każą tak mówić tak chyba szkolą KR żeby wymagać tego...
_________________
chemios.pl kliknij na reklamę...
kac morderca nie ma serca zbieram na piwo pomóżcie!
 
     
oszolom2


Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 20
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-04-06, 19:39   

tak a jak przyjda upaly ?? kasjerki beda proponowaly loda ?!? dla klientow ??a co dla klientek ?? od kasjerow ???



//zabawne poczucie humoru >:D
//B.
 
     
~moni 

Dołączyła: 09 Sty 2010
Posty: 38
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-04-06, 21:45   

słuchajcie podobno jak reklamowki wisza przed kasami nie trzeba juz proponowac siatki cos wiecie na ten temat kierownictwo wypowiadajcie sie na ten temat?
 
     
@Biedronek On 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 339
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-04-07, 16:00   

Wg scenariuszu:
Czy przed zeskanowaniem pierwszego produktu kasjer zapytał Cię, czy życzysz sobie reklamówkę??
Tak
Nie
Nie dotyczy

Odpowiedź "nie dotyczy" zaznacz tylko wtedy, gdy przed kasą znajdowały się białe, mniejsze foliowe reklamówki Biedronki.
Ten punkt w scenariuszu jest niepunktowany. Ja osobiście pytam, zważywszy że nie każdy klient wie, o tym że zrywki mam pod kasą (nowa wizualizacja)
  Ocena JMP: 6/10
     
Anonim72
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-09, 09:37   

oszolom2 napisał/a:
tak a jak przyjda upaly ?? kasjerki beda proponowaly loda ?!? dla klientow ??a co dla klientek ?? od kasjerow ???



//zabawne poczucie humoru >:D
//B.


A KLIENTKOM PATELNIE :P NA GRILLA OCZYWIŚCIE :lol:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo