Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Bartosz
2010-07-11, 22:27
Czy zyczy Pan/Pani sobie reklamowke za 7 gr.?
Autor Wiadomość
~moni 

Dołączyła: 09 Sty 2010
Posty: 38
Wysłany: 2010-01-09, 22:46   Czy zyczy Pan/Pani sobie reklamowke za 7 gr.?

Witam powiedzcie co sadzicie na temat tych reklamowek"czy zyczy Pan/Pani sobie reklamowke platna" czy to nie jest bzdura tak na okragło gadac przeciez to ludzi denerwuje.Klient kupuje paczke gum lub zgrzewki napoju i trzeba sie pytac czy chce reklamowke,czy to nie jest traktowanie nas jak glupkow?Ciekawe czy ten co to wymyslil by tak siedzial 8-12h i gadal to samo. :bu: :x
 
     
gosienka

Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 27
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-01-10, 10:29   

no to jest chore i to masakrycznie,przeciez jakby ktos chcial to by sam poprosil o reklamowke ;/
 
     
~moni 

Dołączyła: 09 Sty 2010
Posty: 38
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-01-10, 11:39   

dokładnie tak ludzie sie smieja z nas a czasami nawet ironicznie, bezszczelnie mowia nie widzi Pani ze mam siatke lub mowia do "tego siatke a po co" maja 1 rzecz mała i trzeba pytac o glupia siatke,na innych sklepach wisza przed kasa i dobrze ludzie sobie biora ile i kiedy chca :bu: :bu:
 
     
Ewa Rybak

Dołączył: 17 Gru 2009
Posty: 14
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-01-10, 14:29   

moni napisał/a:
dokładnie tak ludzie sie smieja z nas a czasami nawet ironicznie, bezszczelnie mowia nie widzi Pani ze mam siatke lub mowia do "tego siatke a po co" maja 1 rzecz mała i trzeba pytac o glupia siatke,na innych sklepach wisza przed kasa i dobrze ludzie sobie biora ile i kiedy chca :bu: :bu:


U mnie też leżą reklamówki przed kasami, mam tzw nowe stojaki przed kasą. Pomimo to kasjer też ma obowiązek zapytać o reklamówkę mimo że czasem liczy tę reklamówkę jako 1 art z taśmy - bo KL ją sobie sam wziął.
Obsługa KL wygląda tak: kasjer mówi dzień dobry, KL odpowiada dzień dobry; kasjer bierze w rączkę siateczkę za 7 gr podnosi wzrok na KL i pyta: życzy pan/i sobie reklamóweczkę? I oboje w śmiech haha Bo przecież ktoś cholernie mądry ustalił ten regulamin - jeden z ustalających regulamin mówi: pytaj; drugi z ustalających mówi bierz i ustawia stojak na reklamówki przed kasami. Ot taki małe nieporozumienie :em29: :em29: :em29:
 
     
back2groove 

Dołączył: 05 Sty 2010
Posty: 21
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-01-10, 19:47   

mnie bardziej denerwuje jak tankujesz auto na stacji i idziesz zaplacic to zawsze pytaja - moze plyn do spryskiwaczy?
_________________
The voices in my head tell me to stay home and clean my guns..
 
     
#elitom

Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 68
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-01-10, 21:07   

JEŻELI MACIE STOJAK NA REKLAMÓWKI ZA 7 GR. TO NIE MUSICIE PYTAĆ O REKLAMÓWKĘ.POCZYTAJCIE CO OCENIA TK.TAM WYRAŻNIE JEST NAPISANE,ŻE NIE OCENIA SIĘ ZAPYTANIA O REKLAMÓWKĘ JEŻELI WISIAŁY NA STOJAKU PRZED KASĄ.POZDRAWIAM .
 
     
~moni 

Dołączyła: 09 Sty 2010
Posty: 38
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-01-10, 21:37   

tak ale zwroc uwage jest 1 wybor jesli wisza białe reklamowki to bedziesz musial pytac o zolte i tak w kolko.Musialyby wisiec i takie i takie przed kasami
 
     
Wadzio

Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-01-13, 16:58   

W nowej wizualizacji nie trzeba pytac bo reklamówki leża pod koszami z gumami itp.
 
     
~moni 

Dołączyła: 09 Sty 2010
Posty: 38
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-01-13, 21:44   

zołte i białe?
 
     
Wadzio

Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-01-14, 19:21   

Tak i zielone.
 
     
~cwaniak 


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 60
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-01-24, 17:46   

Wadzio napisał/a:
W nowej wizualizacji nie trzeba pytac bo reklamówki leża pod koszami z gumami itp.

A jesli ktos nie wezmie reklamowki z pod koszy to trzeba sie pytac czy nie?
  Ocena JMP: 4/10
     
~moni 

Dołączyła: 09 Sty 2010
Posty: 38
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-01-24, 18:16   

pewnie bedzie trzeba pytac bo moze przypadkiem zapomnial to musisz mu o tej reklamowce przypomniec!!! ;]
 
     
Anonim72
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-24, 21:24   

A ja zawsze pytałam i pytam się o reklamówkę ale z biegiem czasu robię to coraz rzadziej bo na każde głupie spojrzenie klienta opowiadałam o naszych głupich zasadach reklamówkowych, klient dwa dni temu się spytał"...a kto to słyszy czy się pani spyta czy nie..." to mu wytłumaczyłam,że jest takie coś jak s.....ły TK i facet załamał ręce i tylko nam współczuł, na szczęście pracuje w małej miejscowości i każdego klienta znam od paru lat tak więc TK w moich klientach nie znajdę, każdy który był, był osobą nigdy nie widywaną w naszym sklepie,najgorzej jest w dużych miastach gdzie trudno poznać jako tako stałego klienta...mam nadzieje,że ten idiota,który wymyślił tą głupią formułkę przyjdzie o rozum do głowy i przestanie robić z kasjerek i kasjerów idiotki idiotów///na razie musimy jakoś to wytrzymać na razie mamy 98.65% bo albo poszło o reklamówkę albo kasjer nie zaprowadził ch...a pod półkę z towarem(bo był po 10 godz. pracy i miał przed sobą 28 mixów do rozpracowania i śpieszył się bo priorytetem są chłodnia i warzywa)BIEDRONKI DAMY RADĘ :em29:
 
     
~moni 

Dołączyła: 09 Sty 2010
Posty: 38
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-01-25, 12:48   

popieram Cie Alutka
 
     
Kacperos 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 300
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-01-25, 18:09   

musze przyznac ze niezly walek z tymi reklamowkami ;p ;] pozdrawiam z b1829 ;)
_________________
Nie mowie zegnaj, lecz do zobaczenia...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo