Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Książki
Autor Wiadomość
Nagell

Stanowisko:
klient

Dołączył: 27 Paź 2016
Posty: 1
Wysłany: 2016-10-27, 20:31   Książki

Wita. Założyłem tutaj konto z jednego powodu, niniejszym - przeszedłem w swoim mieście 3 biedronki, odwiedzam je codziennie w poszukiwaniu książek S. Kinga które miały się pojawić 17 oraz 24 października, problem polega na tym, że ich nie ma. Jak pytam pracowników, to mówią że oni nie wiedzą czy mają i tłumaczą że dostawa jest codziennie o 21 i wtedy wykładają towar, każą mi codziennie przychodzić i sprawdzać, no i przychodzę. Problem polega na tym, że nigdzie ich nie ma.
Pytanie brzmi, mam jechać do Warszawy żeby dostać te książki czy one w ogóle pojawiły się tylko w gazetce, a w sklepach ich nie będzie? Bo już powoli się robi to denerwujące.
Wszystkie książki kinga, które dotychczas były w ofercie, kupiłem, tych nie mogę nigdzie dostać. Macie je w ogóle na sklepach czy wydawca robi was w "bambuko" i wcale ich nie będzie? Bo już odechciewa mi się codziennie chodzić, żeby sprawdzać czy są książki które w ogóle się nie pojawiają...
 
     
@maniek19 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 16 Lip 2014
Posty: 246
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-10-28, 00:31   

Już ktoś Tobie odpowiedział na sb ale wytłumacze ci. Tych książek (jak zresztą prawie wszystkich rzeczy Non-food - tych w "koszach") nie zamawiamy. Przyjeżdzają one jako alokacja i ewentualnie potem dojezdzają one później jako dodatkowe alokacje, ale ja nie pamietam żeby kiedykolwiek przyjechała druga dostawa książek. Natomiast to że były te książki w reklamie nie znaczy że były na sklepie, bo czasami sie trafia że nie przyjezdza nic z plakatu. Jedyna pomoc w tym przypadku może być Biuro Obsługi Klienta ale i tutaj nie liczyłbym na zbyt wiele. Życzy powodzenia w szukaniu. :)
  Ocena JMP: 2/10
     
#Lewdaim

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 24 Lis 2013
Posty: 79
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-10-28, 04:31   

maniek19 napisał/a:
(...) ewentualnie potem dojezdzają one później jako dodatkowe alokacje, (...) Jedyna pomoc w tym przypadku może być Biuro Obsługi Klienta ale i tutaj nie liczyłbym na zbyt wiele. Życzy powodzenia w szukaniu. :)


Alokacje takie przyjeżdżają w jednej lub kilku dostawach najczęściej przed terminem obowiązywania oferty. W skrajnych przypadkach w porannej dostawie w dniu początku oferty. Prawie nigdy nie dosyłają już niczego w trakcie oferty chyba, że na magazynie ktoś coś przeoczył lub było opóźnienie w dostępności jakiegoś towaru, ale i wtedy najczęściej przychodzi info do wywieszenia dla klientów "że z przyczyn od nas niezależnych artykuł nie będzie dostępny" jak ostatnio w przypadku tych zabawek, które powinny teraz być (niestety nazwa wyleciała mi z głowy).

Książki jeżdżą w różnych miksach i w systemie są widoczne jako np. "mix książek" być może trafiło się tak, że na "Twój" sklep trafił taki, w którym poszukiwanych książek nie było.

Biuro Obsługi Klienta w niczym nie pomoże tylko odeśle do sklepu, bo personel najlepiej wie co dostał. Nie ma możliwości w BOK sprawdzenia jaki tytuł jest na którym sklepie, bo książki nie są przyjmowane po tytułach tylko właśnie jako MIX. Niestety sklepy Biedronka to nie księgarnie.

Jeżeli byś trafił na baaaaardzo życzliwego pracownika to istnieje możliwość, że zadzwonił by na jeden lub kilka najbliższych sklepów i zapytał czy gdzieś taka książka jest, ale nie jest to standardem i zależy od dobrej woli personelu.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo